27 Nisan , 2024, 12:55:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CAN ÖZÜM ILGIN'IMIN SAYFASI..

Başlatan gul_ılgın06, 13 Ocak , 2007, 17:58:00

« önceki - sonraki »

tweety0555

BAYIILLDIIIMMM SUPPER RESIMLER  :icon_thumright: YALNIZ BU KADAR IKON HIC IYI OLMADI YA VALLAHI OKURKEN YADA YAZARKEN NEVRIM DONUYOR ;D GUL BIRDE O PEMBE KAPIYA ASTIGIN SEYI SEN MI YAPTIN NE O NEDEN ORADA...MUHTEMELEN KIZIN ODASIDA...GENEDE SORIM DEDIM  :icon_flower: SAKIN MONGOLMUSUN KIZM DEMEYIN HA :icon_scratch:

aysu-simbaaydın

ben eksik kalır mıyım ayol. işte geldim burdayım ben bu forum işlerinde ustayım :tongue3:

bebitom

mrb canım resimleriniz harika ılgında çok tatlı maşallah kilo sorunu bende de var ama benim doğumdan değil sonra oldu 4 kilo var kışında zor veririm  :dontknow:
zeynep_berat

gul_ılgın06

Alıntı yapılan: tweety0555 - 16 Ocak , 2007, 14:50:10
BAYIILLDIIIMMM SUPPER RESIMLER  :icon_thumright: YALNIZ BU KADAR IKON HIC IYI OLMADI YA VALLAHI OKURKEN YADA YAZARKEN NEVRIM DONUYOR ;D GUL BIRDE O PEMBE KAPIYA ASTIGIN SEYI SEN MI YAPTIN NE O NEDEN ORADA...MUHTEMELEN KIZIN ODASIDA...GENEDE SORIM DEDIM  :icon_flower: SAKIN MONGOLMUSUN KIZM DEMEYIN HA :icon_scratch:

özlemciğim hakkaten ikonlar başımı döndürüuo:)..canımcım o kapı süsü oluyor:)))))))..ama o tülü zor bulmuştum..duak tülü gibi sert olsun diye ablacığım almıştı...tamamen benim eserim:) ve tek başıma yaptım 8.5 aylık hamişken:))))..nedenmi orada:)))) ilahi özlem işte görmemişin kızı misali bende kapı süsledim işte:)))..nereyi süslesekte değişiklik olsa diye..hamişken boş oluyor insan bööyle şeylerle zaman geçti anla işte:))...

gul_ılgın06

Alıntı yapılan: aysu-simbaaydın - 16 Ocak , 2007, 15:39:53
ben eksik kalır mıyım ayol. işte geldim burdayım ben bu forum işlerinde ustayım :tongue3:

aysucuğum hoşgelmişsin..ustasın anladım ben seni:))))

gul_ılgın06

Alıntı yapılan: bebitom - 16 Ocak , 2007, 17:29:30
mrb canım resimleriniz harika ılgında çok tatlı maşallah kilo sorunu bende de var ama benim doğumdan değil sonra oldu 4 kilo var kışında zor veririm  :dontknow:

zeynepciğim teşekkürler:).kilo doğumdan kalamdı ise verilir..bahar gelse hemen verirdik yazın aşkına değilmi??zaten ben 2 ay sonra başlıycam burda başlık açmaya ..selülittt çatlak nasıl giderilir diye:))))..offff kilo neyse ama işte bu ddertler çok kötü duruyor yaa..geçer inşallah...

gul_ılgın06

teyzeler kızımın sayfasına nazar boncuğu koymamışım yafu :icon_sunny:
makinamın pili bitmişti evde şarj ediliyo..resim ekliycektim yarın inşallah..yada evde girebilirsem pc ye yüklerim.. ;)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ARZU_SARP

masallah Ilgın kızımıza.. ne cırkınmıss... saka bır yana dunya sekerı bır kızın var ;Gulcum.. sayfanız hayırlı olsun..  :icon_flower:
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

ÇİTLENBİK

resimler süper anneciği..
bende babaya benzettim kıskanma şeker hehe:).
bu kilo,çatlak selülit problemleride çift bilinmeyenli denklem gibi ya işin içinden çıkılmıyor:/

gul_ılgın06

Alıntı yapılan: ARZU_SARP - 16 Ocak , 2007, 18:33:30
masallah Ilgın kızımıza.. ne cırkınmıss... saka bır yana dunya sekerı bır kızın var ;Gulcum.. sayfanız hayırlı olsun..  :icon_flower:

kız arzu alemsin hehehehheheheh...gülmekten mahvoldum burda:)))))...çirkin dye sevilir ya bebekler hani nazar değmesin diye:)))...sağol taze annecik seni..sarpcığım daha minnicik yyeim ben o çirkini:))))))..öpelim sizi şööyle ılgın vari şlapppp diye:)))))))))))))))))))))))))))))))))))..

gul_ılgın06

Alıntı yapılan: ÇİTLENBİK - 16 Ocak , 2007, 21:10:00
resimler süper anneciği..
bende babaya benzettim kıskanma şeker hehe:).
bu kilo,çatlak selülit problemleride çift bilinmeyenli denklem gibi ya işin içinden çıkılmıyor:/

dimek babaya benzettin hehehe:)))
gerçekten tam bilinmeyen denklem ne güzel yazmışsın bravoo:)))..
bu arada ismini bulamadım ben..söylersen sevinirim..ya bende yazıyım alta bi yerlere ismimi iyi olur..

ÇİTLENBİK

caımcım adım yasemin..
aay bende oğluma biri çirkin seni seni ddedikçe küplere biniyordum bir zamanlar,
tamam çok güzel değildi belki ama bana gre çook güzeldi.
meğer nazar değmesin diye derlermş hehe :love5:
bende ılgınımıza süüülüyorum anneciği ÇİRKİN ILGIN ÇİRKİN ILGIN . :director:
yani nazar deyesin ,o bakımdan :laughing7: :binkybaby:
allah bağışlasın..

eda

kız gül gelmezmiyim hemencik damladım :laughing7:. işyerinde sağolsunla aman da ne güzel oturuyon deyip para verdikleri için bana o site senin bu site benim geziyom bakalım  :occasion18: şöyle işler bir düzene girip çalışmaya başlarsam vay halime hiiiççç elim işe gitmiyo noolcamki acep ben böyle :homework:
fotoğraflarıda getirsem hemen sayfayı yapacam ama benim boy fotoğrafım yok canım kadraja sığmıyomdaa :laughing7:

gul_ılgın06

meğer nazar değmesin diye derlermş hehe
bende ılgınımıza süüülüyorum anneciği ÇİRKİN ILGIN ÇİRKİN ILGIN .
yani nazar deyesin ,o bakımdan 
allah bağışlasın..

:laughing7:İLAHİ YASEMİN ÇOK HOŞSUN YA..
BENDE O ZAMAN ÇİRKİN FARUK ÇİRKİN FARUK DİYİM :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
AYY ÇATLIYCAM GÜLEMKTEN :hello2:
ÇOKK TATLI OĞLUŞUN VAR CANIM ALLAH BAĞIŞLASIN SENİN YAKIŞIKLINIDA :icon_thumright:

gul_ılgın06

kız gül gelmezmiyim hemencik damladım . işyerinde sağolsunla aman da ne güzel oturuyon deyip para verdikleri için bana o site senin bu site benim geziyom bakalım   şöyle işler bir düzene girip çalışmaya başlarsam vay halime hiiiççç elim işe gitmiyo noolcamki acep ben böyle 
fotoğraflarıda getirsem hemen sayfayı yapacam ama benim boy fotoğrafım yok canım kadraja sığmıyomdaa

EDACIĞIM GEL GEL ŞEKERİM :hello2:
KIS BENİMDE BAZEN TEPEM ATIYO İŞ MİŞ YAPMIYORUM :laughing7:
BİDE ZAM AYI HEHEHE :laughing7: :laughing7: :laughing7:
BİRAZ ZOR VERİRLER BU YIL :laughing7:
SEN KOY KOY SIĞAR NEDEN SIĞMASIN :love5:..SEN BANA YOLLA BAKİM BEN SIĞDIRIRIM :icon_sunny: