CAN ÖZÜM ILGIN'IMIN SAYFASI..

Başlatan gul_ılgın06, 13 Ocak , 2007, 17:58:00

« önceki - sonraki »

gul_ılgın06

KIZLAR Bİ İLK GERÇEKLEŞTİ EŞİMİN RESMİNİ KOYDUM GICIK OLDUM ŞUAN BENİ ALAMAYA GELMEDİ..ILGINA GİTMEM GEREK...CÜMLE ALEM GÖRSÜN BAKİM RESMİNİDE:))))))...GELİNCE SİLECEM ONA GÖRE..

eda

gülcüüümmm haberini alır almaz geldiiimm  :laughing7: :laughing7:
hayırlı olsun yeni sayfanız :hello2:

saçın başında yolunur olmuş maşşallah yesin teyzesi onu :tongue3:

ay bende oğluşuma bir sayfa yapiiimm bari  ::)

CANANULACA

GÜLCÜM HABERİNİ ALIR ALMAZ GELDİN SAYFSANIZ HAYIRLI OLSUN YERİM O KIZIN ELLERİNİ BEN MASALLAH :)
MELEGİM  İYİ VARSIN ALLAH SANA UZUN ÖMÜRLER VERSİN:) CANKUŞUM

CANANULACA

NE GÜZEL RESİMLER ÖYLE
KIZIN AYNI SEN HI DEMİŞİN BURNUNDAN DÜŞMÜŞ :)
BABASINA BENZEMİYOR
MELEGİM  İYİ VARSIN ALLAH SANA UZUN ÖMÜRLER VERSİN:) CANKUŞUM

gul_ılgın06

Alıntı yapılan: eda - 15 Ocak , 2007, 14:36:51
gülcüüümmm haberini alır almaz geldiiimm  :laughing7: :laughing7:
hayırlı olsun yeni sayfanız :hello2:

saçın başında yolunur olmuş maşşallah yesin teyzesi onu :tongue3:

ay bende oğluşuma bir sayfa yapiiimm bari  ::)

edacım hadi yap bari:)).bende sizin resmlerinizi merakla bekliyorum...
hemen uğramışsın tatlı teyze saol varol:).

gul_ılgın06

15 Ocak , 2007, 15:40:34 #20 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2007, 15:42:46 gul_ılgın06
Alıntı yapılan: CANANULACA - 15 Ocak , 2007, 15:02:10
NE GÜZEL RESİMLER ÖYLE
KIZIN AYNI SEN HI DEMİŞİN BURNUNDAN DÜŞMÜŞ :)
BABASINA BENZEMİYOR

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
yaşasın bana benziyor demek :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

pammuk_larasıla

temmuz-ağustos anneleri... nereye kaçsanız benden kurtulamassınız. bakın en şişko halimle hamiş hamiş sizi internette nasıl takip ediyorum... nı ha ha ha (nuri alço gülme efekti) :toothy10:

gülcüm resimlere bayıldım.. ve kıskançlıktan çatladım.. yaa ne güsel hamişlik kilolarının hepsi gitmiş.. dal gibi kalmışsın walla.. şunun sırrını bana bi açıklasan..  ???

bu arada ılgın tıpkı sen... :D :D

gul_ılgın06

Alıntı yapılan: pammuk_larasıla - 15 Ocak , 2007, 16:54:35
temmuz-ağustos anneleri... nereye kaçsanız benden kurtulamassınız. bakın en şişko halimle hamiş hamiş sizi internette nasıl takip ediyorum... nı ha ha ha (nuri alço gülme efekti) :toothy10:

gülcüm resimlere bayıldım.. ve kıskançlıktan çatladım.. yaa ne güsel hamişlik kilolarının hepsi gitmiş.. dal gibi kalmışsın walla.. şunun sırrını bana bi açıklasan..  ???

bu arada ılgın tıpkı sen... :D :D

nagişş gülmekten öldürdün beni kıs o ne biçim gülüş nı hahaha diye:)))..

gel hayatım senden kurtulurmuyuz hiç..sen bizim en vefalı hamişimizsin..
saol canım aynı ben dimi aynıı:)))

gul_ılgın06

kıs nagiş iltifatmı ettin bana gözden kaçırmışım şekerim :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ben kendime göre kiloluyum..3-4 kilo fazlam var.. :BangHead:
ama onuda vereceğim inşallah..

ben hamişken 12 kilo almıştım 8 kilo doğumda gitti..
6 aydır hala 4 kilo benimle bir bütün oldu gitmediler :cussing:
o kadarda kovdum kovaladım ama :laughing7:

NURSIMAnınANNESI

Sayfanız hayırlı olsun, minişinin yeni resimlerini bekliyoruz :wav:
EY RABBİMİZ BİZE GÖZLERİMİZİN NURU OLACAK SALİH EVLATLAR NASİP ET VE BİZİ KORUNANLARDAN EYLE...

yelda34

oy oy yerim ben ılgını.Gülcüm sayfanız hayırlı olsun.Bu kızlar şimdiden saçımızı başımızı yoluyor ileriyi düşünemiyorum :protest:baş kaldırsak bir işe yarar mı sence?

sema_aksu

ILGIN ÇOOOK TATLI VE KESİNLİKLE ANNESİNE BENZİYOR GÜLCÜM :icon_thumright: SEN HİÇ KENDİNİ ÜZME BABAYA ÇEKMEMİŞ, :laughing7: GERÇİ BABASI DA GÜLEÇ AMA OLSUN SENİN KADAR OLAMAZ.

HAYIRLI OLSUN SAYFANIZ.  :wave:

TUBAMETE

gül bende iş yerinde baktım resimlerinize bi türlü yazma fırsatım olmadı maşllah anacım bir yerlerini kaşı bence sen göbişliysen ben sırfi göbeğim :Dcanım bencede sana benziyor prenses ama sanki gözleri babasına benziyo gibi geldi bana aman sağlıklı olsunlarda kime benzerlerse benzesinler öle dimi...

gul_ılgın06

Alıntı yapılan: yelda34 - 15 Ocak , 2007, 18:30:30
oy oy yerim ben ılgını.Gülcüm sayfanız hayırlı olsun.Bu kızlar şimdiden saçımızı başımızı yoluyor ileriyi düşünemiyorum :protest:baş kaldırsak bir işe yarar mı sence?

yeldacığım hoşgelmişsin:)) heheehhee baş kaldırsak hehee..çok tatlsıın canım ya bak benim aklıma gelmemişti:)))öptüm kocaman sizi

gul_ılgın06

16 Ocak , 2007, 09:23:13 #29 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2007, 10:47:05 Emine
nursimanın annesi çok teşekkürler..kız daha dün ekledim resim dur daha :tongue3: ama akşam banyo sonrası çekmiştim ekleyim pc ye sonra buraya ekleyim... ;) canımcım haklısın sağlıklı olsunlarda..

tuğbacığım
teşekkürler..gözler sanki baba ewet dediğin gibi..kaşlar kirpikler baba :icon_sunny: yüz şeklide sanki benziyoo :angry9: yaww o kadar benzemesin neyse :laughing7: :laughing7:kıskanırım ben :laughing7: kıskanç anneyim yani :headbang:..

semacığım şööyle göğsümü kabarttın desem :hello2: :wav:..benim kadar değil dimi :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:..sağol sema :love5: duymak istediğimi söyledin dermişim sağol varol canım gankam :headbang: