28 Nisan , 2024, 13:51:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hep Beraber Bir Hikaye Olusturuyoruz

Başlatan -Butterfly-, 02 Ocak , 2008, 07:40:14

« önceki - sonraki »

duru boncuk

amannnnn neyse ben seni her haükarda öldürücem yüzük olmasada olur der veee....

sevda

Bişey eksik yine der içindennn ....acaba neydi eksiklik...

duru boncuk

aman beeeee şuna izin verimde bi namaz kılsında af dilesin barii bide onun günahına girmesemmi acaba der

sevda

Ama kaç rekat kılacağını o anki şaşkınlığıyla unuturr ve eşinin yardımıyla kılar bir güzel namazını ve af diler allahtan... ;)

Özgül ben kıyamadım adama yaa ay ben öldüremiycem galiba... :k06:

duru boncuk

o sırada vazgeçer allahından bul der adama ve arkasını dönüp giderr

senimi kırıcam sevda al öldürtmedim bende :ehi: :ehi:
yanlız arkadaşlar pırlantadan nereye geli bu hikaye yaaa hepimizde seri katillikmi var ne biraz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

-Butterfly-

Tam  gidecegi esnada adamin arkadan gelen sesini duyar  "Aptal"  der adam ve kadinin son sinirlarinida zorlamistir adam. Kadin silahini ceker  ama o arada silagindaki mermilerin bittigini anlar. Adam tam derin nefes almaktadirdirki kadin bicagi adamin ustune  firlatir  ve adamin tam sag eilinin serce parmagina saplani verir bicak.. ama bitmediiiiii derrrr.diger cephanelerindede is yoktur cunku el bomasina ihtiyaci vardir    ama bu saate...

burcu-emir

bu saatte açık cephanelik nerden bulacaktır  :k06: tam o sırada karşı kaldırımda ona bakan bir çift göze takılır,o annn hayatı değişir,artık,kocasını öldürmek tek amacı değildir,çünkü ilk görüşte aşık olmuştur o gözlere .... :love9: :love9:

(biraz aşk yaşasın gariban  ;D )

sevda

Bir anda silahlarını yere atar vee yoldaki kır çiçeklerine sarılıverirr adama derinden , içten ,10 numaralı en ateşli bakışını atar vee...

-Butterfly-

kocasi karisinin gozlerindeki sehvet atesini gorunce kiskanclik krizlerine girmistir ve ya sen beni oldur yada ben seni oldururum der kadin askin atesiyle bir anda yanmaya baslar..

sevda

Veee gözü karşı kaldırımdaki adamdadır fakat adamın durduğu yerr meğer bir otobüs durağıymış kadın son anda bunu farkeder ve tam karşıya geçmek üzere bir hamle yapmıştırkiii birden otobüs gelmezmii... :k06:

-Butterfly-

kadin otobuse dogru kosar ama otobus gider...

ponçik

..hüzünle bakakalmışken omzuna bir el dokunur...

sevda

Meğer adam otobüse binmemiştir vee kadının yanına usulca sokulurr vee şöyle der...

duru boncuk

uzun zamandır sizi izliyodum sanırım size aşık oldum bir kahve içelimmi burası çok soğuk oldu der

sevda

Ama kadın kahveyi sevmezz alerjisi vardır ve derki onun yerine çikolata içsek olurmu... :k06: