28 Nisan , 2024, 04:45:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hep Beraber Bir Hikaye Olusturuyoruz

Başlatan -Butterfly-, 02 Ocak , 2008, 07:40:14

« önceki - sonraki »

sevda

Ama homo onu korumak için yalan söyler çünkü kocası onada tecavüz etmiştir ve korkmuştur adamdan...

duru boncuk

ama diğer yandanda o adamdan intikam almam lazım diye düşünür ve kadına işbirliği teklif eder ama bir şartı vardır adamın

sevda

duru boncuk

sonra düşünür adam bu olmaz onu kendimde bulabilirim der ve şartını söyler onu bulunca gözlerini ben oyucam tamammı der kadına

şerife Berat

ve yoluna devam eder saatlerce yürüdükten sonra köşe başında duran lokantayı farkeder ve içeri girer

duru boncuk

burası homoların uğrak yeridir belki kocanı burda bulabiliriz der adam ve girerler içeri bide ne görsünler :-ooo

burcu-emir

sevda

Amanın herkese selam sabah vermek burda zorunludur acaba önce hangisinden başlasam der içinden önüne gelen önce amcasının oğluna sonrada diğerlerine hatta mahalleden komşusuna (bunların hepsi homo arkadaşlar) selamlarını verip aldıktan sonra ....

duru boncuk

kocasını aradığını görüp görmediklerini sorar  ordakiler şaşırır seninkidemi homoymuş tüh haberim olsaydı kaçırmazdım der :ehi:

sevda

-Butterfly-

ordan biride atlar lafa ablaaaaaaa sende dusmek istermisinnn diye sorar kadin zaten homolara kil olmustur adami cekip vurur ve tabancasinin ucuna dogru ufleyerek baska benden bir sey isteyen varmi diye sorar teyzesinin torununun torunu evet der .....

sevda

ben bıktım bu hayattan beni vur ne olursun beni vurr...

-Butterfly-

yaaaaaaaaaaa pisikkkkkkkkk seni vurimde teyzemde beni vursun ve...

sevda

ordan hemen uzaklaşır çünkü teyzesinden çok korkarrrdııı zaten küçükkende sevmezdi büyükken ne uğraşımcan onla dedi ve arkasına bile bakmadan kaçtııı... :k06:

sonra dediki yaa ben bu hikayeden şu sonucu çıkardım aslındaa hayat güzelll temizlik güzelll hele ütü yapmak dahada güzel diyerek evinin yola kyuldu ardından....

-Butterfly-

Evde temizlik yapip kendimimi cureteyim gidim 2 adam daha vurayim dedi . arkasinda dondugunde bir homo gurubuyla karsilatiiii....