28 Nisan , 2024, 14:28:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

JAPON BALIĞIM,NAZIMMMM...

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 29 Aralık , 2007, 15:10:43

« önceki - sonraki »

sevda

Biz yokken nelerde olmuş bakimm buralardaaa fıstıkım bu arada çok güzel çıkmışsın yinee yaa abimlerde evli kime alsakki seni ee bu güzelliği valla ben kaçırmak istemezdim ama geç tanıştık be güzelim dur ben bir düşüneyimm ailede kim var bekarrr... :suclu:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Alıntı yapılan: sevda - 18 Ocak , 2008, 14:34:58
Biz yokken nelerde olmuş bakimm buralardaaa fıstıkım bu arada çok güzel çıkmışsın yinee yaa abimlerde evli kime alsakki seni ee bu güzelliği valla ben kaçırmak istemezdim ama geç tanıştık be güzelim dur ben bir düşüneyimm ailede kim var bekarrr... :suclu:

hehe görucuye cıkmısım burdada haberim yokkkk:) e düşünn cnmmm şööle helal süt emmiş yakısıklı felannn olsunn:) :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
bıraz cadıyımmm sessız sakin olması şart yoksaaaa   aha sopalar havadan ınmez walla:caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

Kızlar ben yokken sayfam yürümüş gitmiş nihayet sizlere kavuşucam  bugün net bağlandı sürekli dertleşebiliriz yahuu (tabii eşimden fırsat kalırsa ) akşamdan beri yalvarıyorum valla pcnin başından çekilsinde bende size yazayım diye ama nafile sonunda iki canavarıda uyuttumda oturdum   :basardim: ama bu keyfimin fazla süreceğini zannetmiyorum çünkü küçük canavarım birazdan kalkarr  sabaha kadar uyumuyoo napıcam ben yaaa akıl verin bana sizin tecrübelerinize ihtiyacım var yardımm edinnnnn...

Ayrıca kızlar hepinizi çok özledim valla....
   Oskimm senide çok özledim niye hiç gelmiyorsunnn. Bu arada benim msn iptal yeni adres aldım onu sana msjla gönderirim artık bol bol konuşabiliriz tabii benim bebişten vaktim  kalırsa....

Hoşbulduk, Canım çok sağol, görmeyeli senin bebiş bayağa büyümüş çok tatlı olmuş...
Umarım bizim küçük canavar düzelir çünkü işe dönmeme bir ay kaldı eğer düzelmezse naparım bilmiyorum yaşayan hayalet olarak dolaşırım heralde...  :ehi:  :ehi:

Nazlı kızımın yeni resimlerini koymayı denicem umarım başarırım..  :k06:

İŞTE BUDA BENİM MELEĞİM...

[eklenti yönetici tarafından silindi]

BENİM DÜNYAM BU OLDU..  :k06:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Şimdilik bu kadar yeter ben abartırım zaten gerisini sonra gönderirimm...

sevda

Kızz zuzu hoşgeldin yaa çok özledim seniii çılgın anne nasılsın anneliğin nasıl gidiyor bu arada meleğine lafımız yok o nun maşşşalllahııı var yaaa allahım nazarlardan saklasın kuzunu zuzuuu..... :nazar: :nazar: :amin: :amin:

bitanemmm benımmm yaaa bende cok özledımmm blıosunn:( :( :(
ama kısmet işde tam dıorum bugun zuhale gıdıcemmm ve hstalanıorummm yemın ederım 1 aydır toparlayamdım kendmı bıı korkuorum bulasıcak dıyeede...hatta soyledım burdada cuma gunu zuhale gıdıcem dıe de ama yne gelemedım işde:(

arkadaslarr bugun acılısı yaptık zuzumlaaaa msnde knustuk ve camerayı actıııı sankı cok uzaktaymısız gbıı camı acınca cok sevındımm ama naparsınız işde hastalık:(:(:(
ve fotolarını çaldımmm mınık kuşumunnn:) gonderıyorum sımdııııı..tabıı zuhalın ki gbı süslü püslü dgl bunlr ama olsunn.... :k06: :k06: :k06: :k06:

burda 5 dk ıcınde uyudu gibi:)ama numara yapıomus anladımm cnku bıkac sanıye sonra boyle gulduuuuu

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

esra_yesiloz

ahh bitanem benim yerim ben o minik balığı yerim  :hungry: maaşallah çok tatlı ve numaracı bunlar hep aynı hayatım yaramazlar allah kuzunu size bağışlasın canım kendine çok iyi bak  :k06:

sevda

esra_yesiloz

ayy ayy güzel diyemiycem nazarım değicek yoksa çok çirkin bu kızz yaa annesi maaşallahhh bayıldım  :nazar:  :nazar:  :amin: