28 Nisan , 2024, 02:21:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

JAPON BALIĞIM,NAZIMMMM...

Başlatan (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,, 29 Aralık , 2007, 15:10:43

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

YAAAAAA  var  hemde çhokkkkkkk....ama işyerındekı pc mde bska bulursam gondereyım  dogumdan eve geldklrnde vardı bıkaç tane orda ztnn ceylın gorunmuo bıle yok gbı bısı=)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

yaaaaaaaaaaa nıe kucuuck bu fotolarrr offffffff:(:(:(:( :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

sevda

çOKKK GÜZEL ÇIKMIŞ BUNLARRR YAA ANALI KIZLIII CANIM BENİM ÇOK SELAMLARIMI İLETİN OLDUMU ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN BUNLARIII.... :nazar: :nazar: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: aminnn cnm teşekkurlerrr
buarada a.s bırsuru slm var uzerımde gordgmde ıletıcemmm=)

ARMAĞAN

ÖZGE FOTOLAR KÜÇÜK ÇIKIYO DİYE ÜZÜLME ÇÜNKÜ ÜZERİNİ TIKLAYINCA BAŞKA BİR PENCEREDE BÜYÜÜÜÜÜKKÇE GÖRÜNÜYO ZATEN. :icon_thumright:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

fotograflar cok guzel cok tatli bir melegin var anali kizli resimlere bayildim allah mutlulugunuzu daim etsin canim :amin:

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 08 Ocak , 2008, 17:28:56
ÖZGE FOTOLAR KÜÇÜK ÇIKIYO DİYE ÜZÜLME ÇÜNKÜ ÜZERİNİ TIKLAYINCA BAŞKA BİR PENCEREDE BÜYÜÜÜÜÜKKÇE GÖRÜNÜYO ZATEN. :icon_thumright:
tmm armagancımmmm;);););););)

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 09 Ocak , 2008, 03:40:23
fotograflar cok guzel cok tatli bir melegin var anali kizli resimlere bayildim allah mutlulugunuzu daim etsin canim :amin:

çhokk teşekkur ederım canımmm saolasınnn=)Allah hıcbırımızı meleklerimzden ayırmasınn :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 09 Ocak , 2008, 07:16:20
ayol bu minik prenses annesinin kopyasi  :k06:

Bayildim bayildim hem anneye hem bebege  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allah uzun omur versin minik prensese... :opucuk: :opucuk:

evett aynı bana benzıomuşşş ben farketmıyorumm ama beyaz tenli falann aynı benım bebeklıgıme benzıomuşşşş...birde gözlerını yıgenıme benzetıoruz çekik gözlu falann...Allah kaderını guzel yapsınnn butun cocuklrımızınnn canımmmm...teşekkurler buaradaaaaa cok saol cnmmm...

şunlara bakın arkadaşlarrr:):):):):):):)

arkadaşlarr fotografın uzerıne tıklayınnn...bu sklde bellı dgl cunku:):):):):):):):)

aslı

Zuhalcim önce Allah analı babalı büyütsün diyorum çünkü tebrik edebildim mi hatırlamıyorum 2 aydır pek sık giremiyorum foruma. Kızın çok tatlı  :nazar: . Havalar ısınsın da bir buluşma ayarlayıp koklayalım süt kokuluyu.

Alıntı yapılan: aslı - 09 Ocak , 2008, 16:36:37
Zuhalcim önce Allah analı babalı büyütsün diyorum çünkü tebrik edebildim mi hatırlamıyorum 2 aydır pek sık giremiyorum foruma. Kızın çok tatlı  :nazar: . Havalar ısınsın da bir buluşma ayarlayıp koklayalım süt kokuluyu.

mrb.cnm cok teşekkur ederımmm ama bende hatırlamıorum tbrk ettgnı olsn sorun dgll:) zuhalde giremıoo bayadır foruma oyuzden ben ılgılenıyorummm smdılkk...ama tek tek söyluorummm msjlrınızı..buarada özge ben.memnun oldummm:):)

sevda

FISTIK NASIL DENEDİNMİ VERDİĞİM LİNKİ HEM SEN BİLİYORMUŞSUN BAK ASIL BEN SENDEN BAZI ŞEYLER ÖĞRENMELİYİM NE GÜZEL RENKLENDİRİYORSUN SAYFANIZI... ;)

sevda

HEMEN SENİN SAYFANIDA RENKLENDİRELİM...

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: