gümüşhaneliller böyle buyrun

Başlatan ツgöçmen_54 ツ, 31 Ocak , 2010, 12:17:16

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

pestil diyarı; gümüşhaneli olan arkadaşlar burda buluşalım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

βαlκιz

gümüşhaneli değilim ama köme pestill  :hungry: :hungry: :hungry: gümüşhaneye gitsemmi napsamm  :k06: :k06: erzincandayım ben
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ツgöçmen_54 ツ

canım erzincan gümüşhane kardeş köyler zaten çok yakın birbirine.bende çok severim pestil ve kömeyi :hungry: :hungry:

βαlκιz

evet  :D
arada geliyorum gümüşhaneye  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ツgöçmen_54 ツ

canım ikizlerin çok tatlı allah bağışlasın.kaç yaşındasın ne kadarlık evlisin?maksat muhabbet olsun :ehi:

βαlκιz

şubatta 20 olucam  ;D
haziranda 3 senelik evli olucam  ;D
bebeklerim daha yeni 1 yasına girdii  ;D
   sen anlat

gamzela

4 sene de benim ailem yaşadı gümüşhane merkezde.ben de 1 sene yaşadım sonra üniversiteyi kazanıp gitmiştim.pestil ve kömeyi bende çok severim.
gmz

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 01 Şubat , 2010, 00:26:12
şubatta 20 olucam  ;D
haziranda 3 senelik evli olucam  ;D
bebeklerim daha yeni 1 yasına girdii  ;D
   sen anlat
aynen canım bende 89 luyum.haziran 10 da 3 senelik evli olcam ama bebişim daha yok. allah nasip kısmet ederse şimdi istiyorum.6 aydır düşünüyorum.sen biraz aceleci davranmışsın ama en iyisini yapmışsın  :laughing7:

βαlκιz

sünbü

ツgöçmen_54 ツ

ARKADAŞLAR YOKMU HİÇ SİTEDE GÜMÜŞHANELİLER???