3 yıl sonra hamileyimmmmmmmmmm

Başlatan (iki gözüm), 30 Ocak , 2010, 12:23:12

« önceki - sonraki »

(iki gözüm)

hamileyimm hamileyimm evd eiki tane test yaptım iki çizgi sonunda çıktı hamileyimmm.....

♥ღвüşяαღ♥

hayırlı olsun kuzum :nazar:aşılama filan mı oldun yoksa doğal yollamıı ???

melek-çağlar

(iki gözüm)

Alıntı yapılan: ●●๓ütє๓єภภค●● - 30 Ocak , 2010, 12:25:53
hayırlı olsun kuzum :nazar:aşılama filan mı oldun yoksa doğal yollamıı ???
cnm ben geçen sene dr gittim sorun olmadıgını söledi altı ay içind eolur dedi olmazsa gelin aşilam yapalım ben altı ay sonra gittigimde bana rahim flimi çekilmme gerektigini söledi ama burası küçük bir yer oldugu için burda çekilmiyordu başka bir yere sevk etmek istedi bende gidememdim dogal yolla oldu

EMEL 26

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin  :amin: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

___kıymık___

tebrıkler canımm
allah kucagına almayıda nasıp eder ınşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Shadowqueen

Merhabalar bende aranıza yeni katıldım. Sabahtan beri bebiş haberlerini okuyorum çok mutlu oluyorum.İKİ GÖZÜM çok tebrik ederim darısı bizlerin başına inş.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

İKİ GÖZÜM TEBRIK EDERIM CANIM  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

HAYIRLI OLSUN  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

н∂vv∂ ツ

hayırlı olsun.Allah tamamına erdirsin

Uploaded with ImageShack.us

teacher44

tebrik ederim canımmm seninde eşininde gözünüz aydın olsunnnn... Allahım ne büyüksün...darısı herkese olsun inşallahhh...bizlerde hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallahh... :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

(iki gözüm)

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:saol arkdaşlar en kısa zamandan sizede nasip eylesinnn hayırlısıyla... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

elif35

çok tebrik ederim canım Allah kucağına almayı da nasip etsin şu 3 ay çok dikkat et hemen doktora git bize haber ver ne kadarlıkmış

(iki gözüm)

saol kızlar dr gittim ben az önce geldim bebegim daha çok küçükmüş 4 haftalik 5 günlükmüş haftaya tekrara istedi....

esra26

hayırlı olsun canımmm  :nazar:  :nazar: daha minicik yaaaa allah kucağına almayıda nasip etsin tatlım