parislim sibelin evlilik yıldönümüü

Başlatan βαlκιz, 27 Ocak , 2010, 01:18:33

« önceki - sonraki »

βαlκιz

canım arkadaşım evlilik yıldönümün kutlu olsun
eşinle bir ömür mutluluklar dilerim..yuvandan sevgi saygı eksik olmasın.. :amin: :nazar:
inş herşey gönlünce olur..allahım en kısa zamanda ailenize yeni bir üye katar (bebek) :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Cnmcim size mutluluklar dilerim hayatta rabbim pismanlik yasatmasinn

yakinda insallah bebisde olurrr  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ertl

sibelim
evlilik yıl dönümün kutlu olsun  :nazar: :nazar: :nazar:
daha nice mutlu seneler geçirmenizi dilerim

βαlκιz

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim... Mutluluklar...
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

SAGOLUN CANLARIM GÜLŞAHIM EDACIM TUBACIM :opucuk: :opucuk: :opucuk:

βαlκιz

Demet_dk

Sibelcim tebrikler
  :love9: evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice uzun yıllar geçirmenizi dilerim mutluluklar  :love9:
yeni yılınızda da bi bebiş gelir inşallah  :amin:

serra_emine

sibelcim tebrık ederim inşallah eşinle beraber daha nice güzel mutlu,ilk günki gıbı heycanlı,anlayış çerçevesi içinde,saglıklı daha guzel günler geçirmenız dılegıyle inşallah canım..
inşallah rabbim kısa surede hayırlı zamanda hayırlı bır evlat ta nasıp eder.. :flowers: :flowers: :flowers:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

_hüzün_

daha nice senelere eşinle canım..hep mutlu olursunuz inşallah bu mutluluğa inş küçük bir melek katılır :love9:

herşey gönlünce olsun canım :love8:

gamzela

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın...
gmz

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

DEMET_DK;SERRANIN GUZEL ANNESI ;HUZUN;GAMZELA ÇOK TEŞEKKUR EDERIM HEPINIZE  :flowers: :flowers: :flowers:

DILEKLERINIZ İÇİNDE  :opucuk: :opucuk: :amin: :amin:

EMEL 26

:love9:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
           :love9:evlilik yıldönümünü kutluyorum allahım muhabbetinizi sevginizi ve aşkkınızı daim etsin. :amin: :k06:
                                          :love9:    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 28 Ocak , 2010, 19:32:49

:love9:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
           :love9:evlilik yıldönümünü kutluyorum allahım muhabbetinizi sevginizi ve aşkkınızı daim etsin. :amin: :k06:
                                          :love9:    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9:

sagol emelcım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

miray

canım benim ya yeni gördüm
:flowers:   :love9: :flowers:   :love9: :flowers:   :love9: :flowers:  :love9:  :flowers:   :love9: :flowers: 

sibosum allah bi ömür boyu mutlulugunuzu daim ettirsin  :k06:
ve boy boy bebişler nasip etsin inşş

:flowers:   :love9: :flowers:   :love9: :flowers:   :love9: :flowers:   :love9: :flowers:   :love9:  :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 30 Ocak , 2010, 02:09:40
canım benim ya yeni gördüm
:flowers:   :love9: :flowers:   :love9: :flowers:   :love9: :flowers:  :love9:  :flowers:   :love9: :flowers: 

sibosum allah bi ömür boyu mutlulugunuzu daim ettirsin  :k06:
ve boy boy bebişler nasip etsin inşş

:flowers:   :love9: :flowers:   :love9: :flowers:   :love9: :flowers:   :love9: :flowers:   :love9:  :flowers:

tatlım benım sagol guzel gozlu mırayım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :amin: :amin:  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: