28 Nisan , 2024, 19:55:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2.ci Bebişim de Erkek (Sayfa 7)

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 24 Ocak , 2010, 18:48:27

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

aksama gelecek cocukları yanındaymıs  pc kavgası varmıs :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

haydibebeğim

ZyNp

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 25 Ocak , 2010, 14:45:13
çok güzel bir haber ama yeliz nerede,o neden açmadı bu başlığı.

yelız yazmıstı zaten yuppiiiiii dıye bı baslık altında

haydibebeğim

nerde hani göremedim cnmcım.neyse darısı tüm olmayanların başına artık :amin:

βαlκιz

evet konu açmıştı yeliz canım herkezin haberi varr  :k06:
çok sevindik valla darısı olmayanların başınaa  :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

haydibebeğim

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: hasyet - 25 Ocak , 2010, 12:59:39
en kısa zamanda bu mutluluk bizedee inşallah canımmm  :amin:  :amin: yeliz<cim bişi soracağım kasıklarında sertlik varmıı bi bak bakalımm  :toothy10:  :toothy10: yhaa benimkiler çok sertte ondan soruorumm  :k06:

evet gerğinlik hafif var ama benim halan göğüslerim aşırı şişti, dimdik olduve acıyor çokkkkkkkk   adet olucak ğibi belim agrıyor ama benim belim iş yapıncada agrıyor ilk ogluma hamilikende agrıyordu ordan kaldı zaten senelerdir gögüslerim hiç bu kadar güzel görmemiştim süper oldular  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayrıca hepinize teşekkür ediyorum isteyen herkezde en yakın zamnda olur inşlhhhhhh :amin: :amin: :amin:

hepinize ayrı ayrı yazmam mümkün değil ama hepinizi okuyorum herkeze teşekkür ediyorums aolun canlarım benim :opucuk:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Yeliz tebrik ederim gözün aydın
inşallah sorunsuz bi hamilleik geçirir hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın  :amin:

dora

ceren1

hayırlı olsun cnm.ALLAH isteyen herkese versin inşallah.bizede

♥ღвüşяαღ♥