2.ci Bebişim de Erkek (Sayfa 7)

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 24 Ocak , 2010, 18:48:27

« önceki - sonraki »

cemre58

hayırlı olsun canım tebrik ederimm:) Ben ikizlere hamileyken Emre ismini rüyamda duyup koymuştum sana da olur belki öyle bir şey acele etme daha karar vermek için vaktin var epey:)

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: cemre58 - 20 Mayıs , 2010, 11:21:15
hayırlı olsun canım tebrik ederimm:) Ben ikizlere hamileyken Emre ismini rüyamda duyup koymuştum sana da olur belki öyle bir şey acele etme daha karar vermek için vaktin var epey:)

SiRiNe

yeliz canim simdi gördumm bu sayfayiii

ikinci oglun hayirli olsun canim rabbim hayirli evlat etsin insaallah :opucuk:

мiŁenα.

hayırlı olsun canım :flowers: :nazar: DENİZ ismi çok hoş bence :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

yeliz foruma neden ugramıo özledik
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

bebişim616161

nwoldu acaba rahatsızlığı mı var yelizin kızz yelizzzzzzzz nerlerdesin neodlu sesin çıkmıyor :laughing7:

SiRiNe

tebrikler yelizcimmm hayirli olsun canim oglusunnn hayirli evlat olur insaallah :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Dogum yapmis demek rabbim anasina bagislasin
gozun aydin olsun yelizcim  :flowers:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

canım sonunda denizine kavusdun saglıklı sekılde kucagına aldın gözun aydın olsun :amin: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

SiRiNe

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 26 Eylül , 2010, 18:43:35
duygu bu yeliz ısde :k06: :k06:
Evet canim tickerine en son baktigimda 5 aylikti silmis tickerini o yuzden göremedim dogum yapmis mi felan anlayamadim

Yelizcim özletme kendini gel ara sira zaman bulursan