9 AYLIK BEBEKLER GÜNDE KAÇ KEZ KAKA YAPAR?

Başlatan @ssemra@, 23 Ocak , 2010, 02:12:12

« önceki - sonraki »

@ssemra@

Arkadaşalar cevaplarsanız çok sevinirim, benim oğlum günde en az 3 kere kaka yapıyor bazen 6 kere  yaptığı bile oluyor, 7 aylıktan beri böyle önceleri problem olduğunu düşünmemiştim, ama tartıyorum sürekli, kilo almıyor buna bağlıyorum. Ne dersiniz? Cevap lütfen..

βαlκιz

valla bizimkilerde 10 kez falan yaparlardıı tamda hatırlamıyorum ... çok kaka yapınca kilosu azmı olur yanii  ::) ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

annem yediği yaramıyo o yüzden çıkarıp kilo almıyor diyor, haftaya sorocam dr a varmı böyle bişey diye.

βαlκιz

allah allah banada kaka yapması iyidir yedikleri yarıyodur diyolar  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

canım kaka yapması ıyı ben de kaka yapsın dıye dua edıyorum guzel yemek yedıgı zamn kaka sayısı artıyor yaramıyo dıye bısey yok karnı doyuyokı kaka yapıyo bunu fazla takma canım yapması daha ıyı :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

βαlκιz

evet yapması iyi diye biliyorum bende kaka yapınca zayıf olurmu hiç
ishal olursa kilo kaybı olabilir  :-\

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 24 Ocak , 2010, 18:44:15
evet yapması iyi diye biliyorum bende kaka yapınca zayıf olurmu hiç
ishal olursa kilo kaybı olabilir  :-\
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

@ssemra@

DER!N

evet iyi yediği zaman artıyor bizim de doyduğuna işaret diye düşünüyorum

< ESLAL >

bencede kesinlikle doyduğuna işaret nisa da öğün atlamadan yerse maşallah 5-6 kez kaka yapıyor ama iştahsız olurda az yerse günde bir anca oluyor

xxcansuxx

benim kızda günde 2 kere kaka yapıyor artık....
eskiden az az affedersinizz koyun kakası gibi boncuk boncuktu  :ehi: :ehi:
şimdi bezini dolduruyor sanırım benimki yeni yeni doyuyor cadı hiç doya doya yemiyorki o ağzını bir kapatıyor açtırana kadar şebeklik hat safhaya ulaşıyor...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

benimki 16 aylık oldu günde en az 3 kere yapar. en az 3 en fazla 5  :ehi: