kahverengi akıntım var ben çok tedirginim bilen yazsın

Başlatan EMEL 26, 21 Ocak , 2010, 01:16:44

« önceki - sonraki »

EMEL 26

teşekkürler  kızlar  :opucuk:

ne bileyim işte kendimi çok kızıyorum  mantıklı düşündügümde  ben elimden geleni yaptıgıma inanıyorum zamanla  gececek  inşallah
Kızlarımla hayat çok güzel💖

zelisss

slm kızlar yeni katıldım ben 6 haftalık hamileyken kanamam geldi cok ufak kahverengi dahha sonra doktora gittik düşük tehlikesi dedi daha sonra 3 gün hastanede yattım
cıktım bişey yoktu içerde jkanama varmıs tam 2 aylıkkenn  kalbi durdu ve kürtaj oldum şimdi bekiyorum hala

EMEL 26

geçmiş olsun zeliş hayırlısı olsun nasip degilmiş...
bu arada hoşgeldin :flowers: inşallah en kısa zamanda  olur stres yapma  allah gönlüne göre versin ... :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

gülşah82

arkadaşlar merhaba. benim bir sorunum var bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.ben salı günü kan tahlili yaptırdım 28,35 çıktı yani hamileyim ama 2 gün sonra yaptırdığımda 27,22 çıktı.meğerse benim kanımda pıhtılaşma varmış dr iğne verdi.kullanıyorum ama endişeliyim acaba gebeliğim sonlanmış olabilir mi

Balböceği

Alıntı yapılan: gülşah82 - 02 Nisan , 2010, 15:05:12
arkadaşlar merhaba. benim bir sorunum var bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.ben salı günü kan tahlili yaptırdım 28,35 çıktı yani hamileyim ama 2 gün sonra yaptırdığımda 27,22 çıktı.meğerse benim kanımda pıhtılaşma varmış dr iğne verdi.kullanıyorum ama endişeliyim acaba gebeliğim sonlanmış olabilir mi

Mrb aramiza hg bu konuda bi bilgim yok bilgisi olan yazar  zaten rabbim gonlune gore versin  :amin:

gülşah82

sağol hb. dr pazartesi birdaha tahlil yapalım dedi ama takdir edersin ki insan bekliyemiyo allah herkesin gönlüne göre versin

Balböceği

ne kadarlik evlisin yas kac seni iyi anliyorummm cok zor bisey beklemek ama hayirlisi olsun  :amin:

gülşah82

canım ben 2,5 senelik evliyim 28 yaşındayım ve ilk gebeliğim olcak inşallah sen

Balböceği

HAYIRLIsiysa  OLSUN  :amin:  ben 9 alyik evliyim 1 ay once dusuk yaptim yasim 22 daha kucugum ben  :k06: :k06:

gülşah82

ne güzel senin yaşın için için herşey yolunda yanlız aptt tahlilini yaptır mutlaka yüksek olması düşük sebebi olabiliyo

Balböceği

ben yurtdisinda yasiyorum esimin bi sure isleri var onlari halledince ozel bi dr bulcazzz ona gitcez
insallah bi sorun cikmaz gidincede  :k06: :k06:

gülşah82

Balböceği

ESİNCİK

Dr bana gebeliğin sağlıklı sayılabilmesi için 2 gün arayla yapılan hcg ölçümlerinde değerin 2ye katlanmış olması gerektiğini söylemişti. Ama bu pıhtılaşma sorunun çözülürse normale dönecektir belki de. Hayırlısı olsun cnm.

gülşah82

merhaba,
kızlar düşük yaptım kanamam geldi.doktorum kan pıhtılaşmasından dolayı genetik bir hastalık olup, olmadığını araştıralım dedi.trombofili testleri yapılacak şimdi.inşallah bir dahakine sağlıklı bir hamilelik geçiririm.