kahverengi akıntım var ben çok tedirginim bilen yazsın

Başlatan EMEL 26, 21 Ocak , 2010, 01:16:44

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: gülşah82 - 08 Nisan , 2010, 14:21:58
merhaba,
kızlar düşük yaptım kanamam geldi.doktorum kan pıhtılaşmasından dolayı genetik bir hastalık olup, olmadığını araştıralım dedi.trombofili testleri yapılacak şimdi.inşallah bir dahakine sağlıklı bir hamilelik geçiririm.
cnm uzuldum ama elden hicbisey gelmiyor maaleseff  :sad1:

gülşah82

canım doğru insanın çaresiz yaşayıp gördü ender konulardan biride bu hayırlısı değilmiş ne yapalım biz sağlıklı olalım da nasıl olsa birgün olacak umuduyla yaşamaya devam

EMEL 26

geçmiş olsun gülşah genetik araştımamı yaptıracan
Kızlarımla hayat çok güzel💖

gülşah82

evet emelcim doktorum yapalım kan pıhtılaşmasını tetikleyen bir genetik problem olabilir dedi.izmirdeyim ben yeşiyurt devlet hastanesine yönlendirdi orda yapılacak tahlillerim bakalım bekliycez

EMEL 26

hayırlısı olsun bende yaptırmak için  baş vurdum.öncelik  yapılması gereken tesler varmış onlar için kan verdim sonucu bekliyorum  sonuçlara göre degerlendircekler.

senin ne kadarlıkken kaybettin bebegini ???

gülşah82

ya benim çok küçüktü 16 martta aşılama oldu ayın 5. de düşük yaptım benim ilk aşılamam ve ilk gebeliğim.

EMEL 26

tamam canım inşallah birdaha bu durumla karşılaşmazsın  :amin: :opucuk:

ışıltı27

benim de hamileliğimin başlarında bu sorunlar olmuştu pregestan kullandım ve de proluton diye bir iğne verdiler kendine dikkat et yat sakın kalkma

EMEL 26

NE GÜNLER GECİRMİŞİM YAA OKUYUNCA  BİR KEZ DAHA İYİ ANLADIM BURDA GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL MORAL VE DUA EDİYORUZ ALLAHIM BİR DAHA YAŞATMASIN KİMSENİN KUCAGI BOŞ KALMASIN :amin: :amin:

Ya-semin

Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

mutluluk

emelcim yeni okudum çok çok geçmiş olsun.pek takip edemiyorum yeni gördüm üzülme nolur rabbim herşeyin :amin: :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: mutluluk - 22 Ocak , 2012, 16:14:13
emelcim yeni okudum çok çok geçmiş olsun.pek takip edemiyorum yeni gördüm üzülme nolur rabbim herşeyin :amin: :opucuk:
Canim konu bayagi eski kac sene oldu  :opucuk:

serserim

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 02 Şubat , 2010, 17:51:52
haklısın arkadaşım allaha çok şükür benim bir kızım var allah olmayanları da versin allah  kızıma ömür versin ama işte üst üste gelince  düşükler insan oglu dayanamıyorum   allah başka acı yaşatmasın
canım çok çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın bak sen yine şanslısın kızın varmış biz daha evlat sevgisini bile tadamadık hayırlısı canım herşeyin :binkybaby: