Bebişlerimizi Tanıtalım (Adları, Ay Veya Yaşı, Boy ve Kiloları)

Başlatan juclea, 16 Ocak , 2010, 15:39:09

« önceki - sonraki »

neslihan

MAŞALLAH EFLİNDE KUTAY EFENİNDE KİLOSU ÇOK İYİ ALLAH ESİRGESİN.KİMİLERİ TOMBİŞ KİMİLERİ ZAYIF ÖNEMLİ OLAN SAĞLIK

azra35

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

azra35

βαlκιz

benimkiler ikiz ve küçük dogdular canım
söylesem bişey farketmet başka bebeklerle kıyaslama bebegini
kilosunu günlüğe bakmam lazım  :k06: orda yazıyo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

çağınım

azra 9,5 kilo normal 1 yaşında gayet iyi  :icon_thumright:

bencede başka bebeklerle kıyaslama hepsi bir olmuyo anne babanın yapısıylada alakalı

azra35

canım bşey dicem resimde çok tatlı çıkmışsın arkadaşıma benzettim seni ismini bilmiyorum çağının annesi

çağınım

:love3: teşekkür ederim azracım o senin tatlılığın adım yeşim arkadaşınamı benzettin benim baya benzerim var galiba  :k06:

azra35

çağınım

bende memnun oldum yeniden evet her gören beni bi tanıdığına benzetiyo bende kendimi numune sanıyodum  :ehi: :ehi:

azra35

çağınım

:ehi: :ehi:

yoğurt yedirdim çağına yaa ev yoğurdunu fazla sevmiyo ama yinede zorla yediriyorum hazır yiyo bide büyümix ve babymix

mustafa seviyomu yoğurt

azra35

canım ben baştan beri hazır yoğurt verdim benimkide marka tercihi yapıyor sek yoğurt yiyo bide danino ile içim smartt canım yoğurd u günde 3 kaşık yoğurt ve 2 bisküvi ile veriyorum yeterlimi bilmem ama o kadar yiyo :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

yesımcım gercekten cok tatlı cıkmıısın resımde :nazar: :nazar: :nazar:
ev yogurdu mu yedırdın ben oncelerı evde meyalıyodum sonra tutmamaya basladı sımdı yaptıklarım su gıbı oluyor tutmuuyor artık bende hazır yedırıyorum sütasınkini  :-\
büyümix yıyor meyvelı yogurt

azra35

arkadaşlar biliyomusunuz benim besleme konusunda tek sıkıntım yeterli besliyomuyum kaç kaşık kaç kepçe sürekli hesaplıyorum öğürdüğünde yada doydunu anladığımda bırakıyorum ama gece yatınc a acaba çorbayı daha mı çok vermeliydim diyorum yoksa mustafa yediği kadar verirsem yiyo iştahsız olsa sanırım hiç yemezdi  :nazar: