Bebişlerimizi Tanıtalım (Adları, Ay Veya Yaşı, Boy ve Kiloları)

Başlatan juclea, 16 Ocak , 2010, 15:39:09

« önceki - sonraki »

neslihan

BEN 6 AYDAN BERİ CEVİZ EKLİYOM YEDİ GİTTİ VALLA YANLIŞ MI YAPTIM ACEP.ŞİMDİ 2 CEVİZ EZİP KOYUYORUM.

çağınım

nesliancım bişey olmaz erken vermenin bi zararı yok azranın bebişi 9 olucak yaa ben o yüzden öyle dedim o koymamış ceviz falan bende koydum 7.aydan beri bende 2 ceviz koyuyorum artık bide siyah kayısı kurusu mutlaka deneyin çok yararlıymış

neslihan

siyah kayısı kurusunu sıcak suda beklettim blenderdan geçirdim benimki yine kustu.Ben herşeyi deniyom ama sonuç fiyasko oluyor hep

azra35

Demet_dk

azra35

çağınım

anacım bizimkiler nane molla herşeyi yiyemiyolarki incir hiç denemedim  ::)

azracım geldim canım demette gelir  :k06:

Demet_dk

bende burdayım

kayısı bende veriyorum
1 gün yumurtalı hazırlıyorum ,2. gün kayısılı cevizli 3. gün peynirli (bazen hazır olanlardan)  hazırlıyorum dönüşümlü olarak 

fıstık

ben hergün yumurta peynir süt bisküvi pekmez koyuyorum kahvaltısına önceden cevizle bademde koyuyordum tekrar başlayayım bari

neslihan

nagehan yumurta çok kokuyor.hava sıcak ya biz 35 dereceyi geçtik şimdiden sen gıda mühendisisin ne verebilirim başka yumurtanın proteinini karşılayacak.

çağınım

evet yazın yumurta kokuyo havalar kötü bizde ama yarından sonra ısınıcak gerçekten ne verebiliriz yerine yazında yumurta çekilmiyo  :igrenc:

azra35

bizimkide 2 gündür yumurta yemiyo öğürüyo ben yumurtasız kahvaltı veriyrm balık ta yemiyo ağır geliyo galiba ceviz koyuyoz ya onunda proteini var

azra35

çağınım

ceviz koyuyorum ama ne biliyim başka ne olabilir acaba

balıkta ağır gelebilir yaz geldi artık off ne zor ne yediricemizi şaşırıyoruz  ::)

azra35

canım kurubaklagillerde yumurta yerine geçer ya yeşim bu ne zaman pütürlü yiyecek dün misafirliğe gittik arkadaş bebeeğine meyve verdi yedi benimki öğürdü zoruma gidiyo ya inş. bigün bunları okuyup güleriz  :k06: