İlk Dişimiz Çıktı ve Yaşımıza da Gırdik......

Başlatan serra_emine, 12 Ocak , 2010, 18:17:21

« önceki - sonraki »

βαlκιz

resimler çok güzel..
serranın elbiseside süperr  :D
  sen gördügün erkek odasının fotosunu yolla bana merak ettim güzel dedin yaa bakim nasıl  ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: serraya rabbım korusun tum kotuluklerden  :amin: :amin:

çok sevımlı ve de guzel bı bebek hayırlı yaşları olsun ınşallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

serra_emine

sagolasın sıbel hepımızın evlatları allha emanet...rabbım olmayan ısteyen tum herkese bu duyguyu tattırsın
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

yok kız güzel olmuş neyliydi pasta
süsleri neden pastane koymadıkii  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

yok suslerı pastane koydu tabı de hanı keserken çıkardık onları ya onu demek ıstemiştım...
pasta ben meyvelı olsun demiştım muzlu falan hanı o çukolatalı çok gıdıyor daha ıyı oluyor dedı ıyı dedım bende oyle işte...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

emine nerdesin seerraam nasılll ugramıyosun artıkk yaramazlıkmı yapıyo yoksa gelinimm  :k06: :k06: :opucuk: :opucuk:

serra_emine

yaa gece 3e kadar bazen 4e kadar uyumuyor kerata sonrada ogken 12ye bıre kadar uyuyor..e boyle olunca bendede denge kalmıyor..bırde abımın dugun yaklaştı martın son haftası olacak.işte dunurlere gıtmeler gelmeler alışveriş oydu buydu derken geçiyor zaman..pek evde kalamadım bu ara ondan.bıde serra işte dedıgım gıbı..

ertl

merhaba serra  (ismini hatırlayamadım  ;D)
benim oğlumda öyleydi ama şimdi çok şükür uykusu düzene girdi
darısı serra ya

serra_emine

ismim emine canım..
ya bu dogdugundan berı boyle ne zaman duzelcek bende anlamadım..inşallah bırgun duzene gırer..ugraşıyorum duzene koyayım dıye ama olmuyo.hanfendı ılla ıstedıgı zaman uyuyacak..e boyle olunca benımde programım duzenım bişeye benzemıyor.uyuyoz ogleye kada.sonra hemen akşam oluyor zaten tamam gun bıttı..
şimdı uyuyor mesela bende eşimı işe yolladım bı bakım çoktandır gıremedım dedım.
yoksa yatacaktım

ertl

bende öyleydm
kızımle eşimi gönderince oğlum uyanana kadar bende uyurdum
kalkınca ev işi yemek bakıyodum ki akşam olmuş
gerçekten zor  :-[
allah sabır versin canım

serra_emine

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

eminecim valla yeni gördüm daha sayfanızı amannnnnnda aman herşey çok ama çok güzel görünüyor canım ya

serrada çok tatlı bir kız oyyyy yerim ben onu şirine ne olacak oda takımı pastası herşeyi çok güzel olmuş canım benim

rabbim daha nice sağlıklı huzurlu doğum günleri kutlamnızı nasip etsin inşallah

sitemde etmişiz azcık haklısın canım kusura bakma ben de yeni gördüm daha  :opucuk:   :opucuk:   :opucuk:   :opucuk:

βαlκιz

ay canım benim zor oluyo bilirim benimkilerde uyumuyooo :-\ yaz gelse diye dua ediyorumm..
alırım parka falan götürürüm..ellerinden tutup  :k06: oynarlar yorulurlar gezerler akşam uyurlar..yine benimkiler bi kaç gündür 1 gibi yatıyolar salonda yerde yatıyolar burda yerde yatınca uyuyolar beşikte uyumuyolarr  :-\

serra_emine

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 12 Şubat , 2010, 11:28:52
eminecim valla yeni gördüm daha sayfanızı amannnnnnda aman herşey çok ama çok güzel görünüyor canım ya

serrada çok tatlı bir kız oyyyy yerim ben onu şirine ne olacak oda takımı pastası herşeyi çok güzel olmuş canım benim

rabbim daha nice sağlıklı huzurlu doğum günleri kutlamnızı nasip etsin inşallah

sitemde etmişiz azcık haklısın canım kusura bakma ben de yeni gördüm daha  :opucuk:   :opucuk:   :opucuk:   :opucuk:

sagol pınarcım.teşekkur ederım..olsun görmeyebılırsın normal.uzun suredır bende gıremedım çünkı.evet sıtem ettım ama pek fayda etmedı :k06: aman olsun.. senınde hamılelıgın hayırlı olsun canım..inşallah sagsalım kucagına alırsın...

serra_emine

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 12 Şubat , 2010, 14:46:04
ay canım benim zor oluyo bilirim benimkilerde uyumuyooo :-\ yaz gelse diye dua ediyorumm..
alırım parka falan götürürüm..ellerinden tutup  :k06: oynarlar yorulurlar gezerler akşam uyurlar..yine benimkiler bi kaç gündür 1 gibi yatıyolar salonda yerde yatıyolar burda yerde yatınca uyuyolar beşikte uyumuyolarr  :-\
evet yaa yaz olsa oyle yaparız ama kışın soguktan çocuk bı odanın içinde yıklıdı kaldı..napsın..bugunde sabah 3buçukta uyudu mesela.uyandı kahvaltı ettı falan şimdı uyuyor yıne..kayınvalıdem gelıyor serra dogdugundan berı ılk kez maşallah........çok uzak ya 2 saatlık yol.. :violent1: fırçaladımda oyle gelıyolar..sız vuralı evlat yerıne koymuyonuzmu torunu torun olarak sevesınız gelmıyormu dedım..mıllet kaç saatlık yol tepıyo torunumu ozledım dıyorda.bunlar 2 saatlık yere gelemeıyolar..yarım saate burdalar...