İlk Dişimiz Çıktı ve Yaşımıza da Gırdik......

Başlatan serra_emine, 12 Ocak , 2010, 18:17:21

« önceki - sonraki »

serra_emine

slm ıyı akşamlar arkadaşlar balkız sagolsun bana bı sayfa açmış tebrıkler kutlamalar bolumunde serra için ama malesef gıremedım sabahtan berı o sayfaya.neden bılmıyorum açılmıyo bazı arkadaşlarda gıremedıklerını soyledıler.bende burdan sesımı sevncımı duyurayım dedım.
evet bugun buyuk günümüz arkadaşlar....... :director: :director: :director: :director:
serra m 1 yaşına selam dedı bugun hoş geldın dedi.inşallah araları ıyı geçer bır yaşla.sagsalım daha nıce yaşlarını göruruz.. :nazar: :binkybaby:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

canım dün akşam girebiliyoduk herkez dün akşam yazdı yazılarını bugun bende giremedim
teknik yardımlaşmaya konu açtım serranın sayfasına giremiyorum diyeee  :-\
belki bakarlar çaresine
kuzularımız büyüyo artık... ;D
serra iyiki doğmuş annesi allah size bağışlasın..nicee uzun seneleree  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

çok sagol canım çok teşekkur edrım çok memnun oldum
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

arkadaşlar bugun çoooook guzel bır gundu yaaa.....
serra ya babası dogum gunu hedıyesı oda takımı aldı o geldı bugun...sonra çiçekçi geldı odasını suslettık...
sonraaa pastasoda geldı az once pastasınıda kestık yedık...acaip yoruldum..burda da resımlerımızı paylaşıcam bakalım ayarlayabılırsem...

serra_emine

evet arkadaşlar bugunumuzden bıkaç poz paylaştım sızlerle  :nazar:

serra_emine

βαlκιz

ben gördüm facede..çok güzeller odası çok şekerr güle güle kullansın.. :opucuk:
diğer resimleride ekle bekliycezz..

serra_emine

valla canım sıkılmadı desem yalan olmaz neys eben çıkıyom gülşah yaa
çok yorgunum zaten ..hadı canım çok sagolasın yanlız bırakmadıgın için...

serra_emine

neden mı valla herkes uyuyo galıbaa
sevıncımızı paylaştık am akımse göremıyo nıyese.. sureklı gıren bırıyız yabancıda degılız yanı
neyse yaa çok yorgunum zaten ben çıkıyom sagol gulşah yanlız bırakmadıgın için :hello:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

serranın yenı yası kutlu olsun emınecım nıce mutlu senelere

Demet_dk

pastasıda odasıda çok tatlı olmuş iyi günlerde kullansın mışıl mışıl uyusun  :k06:
yeni yaşı kutlu olsun serra nın  :opucuk:

HÜMÜŞ

SERRACIM HERŞEYİN ÇOK GÜZEL.ANNEN BİLİYOR CİCİLERİ :icon_thumright:KALBİNDE KADERİNDE HEP GÜZEL OLSUN.CANIM YEGENİM BENİM.

serra_emine

tektek herkese çok teşekkurler arkadaslar guzel dıleklerınız için sagolun..
sagol hümüş sende.. :hello:

βαlκιz