İlk Dişimiz Çıktı ve Yaşımıza da Gırdik......

Başlatan serra_emine, 12 Ocak , 2010, 18:17:21

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: serra_serra - 05 Mart , 2010, 23:20:44
slm naber gülşahhh :director: :director: napıyonuz bakalım paşalarla :binkybaby: eşin nasıl barıştınızmı :k06:
ben hep uykusuzum onun dışında bişey yok  :y25:
eşimle küs degilim tartışırız sadece küsmeyiz
oda sabır taşıı  :cildir:
uykumu qalamıyorum diyom
yuhh daha ne kadar uyuycan diyoo o işe gidince bizi uyuyoruz sanıyoo  :k06: :k06: :k06:
insana 8 saat uyku yeter diyoo ama bana yetmiyoo napimm
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

aynen valla bızımkıde oyled ıyo akama kadar uyuyon dıyo halbukı uyumuyom..uyunmuyo daha dogrusu..anlamıyolar işte yaa ...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

demin uyuma sabaha kadar benim gibi dedim
bak sabah işyerinde bişey yapabilcenmi dedim iş yapamazsın halin olmaz dedim
ama koltukta uyudu bilee
bende kaldırmadım yerine oh orda uyusunn heryeri agrısın  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

:ehi: :ehi: :ehi:
yazık kızzz kaldır kaldır çalışıp para kazanıyolar bıze bakıyolar kaldırda rahatca yatsın yazık adam
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

:k06: :k06: :k06: bikere böyle bıraktım sabah kalktı bana beni niye yerime yatırmadın diyoo  :ehi: :ehi: :ehi:
bende sen bebekmisin dedim git yat banane  :ehi: :ehi: :ehi:
çocuklar arada saçını çekiyoo uyanıyo bikereeee :k06: :k06:

serra_emine

βαlκιz

kızlar ya benimkilerin hala 6 dişi var en son kasımda çıktı son dişleri
ozamandan beri diş yok tuhaf geliyo bana şimdiye bi iki tane daha çıkmış olmalıydıı
uzun zamandır elleri agızlarında diş çıkcak diyorum ama çıkmıyoo
nezaman çıkcak acaba yaa  ::) ::) :'(

ertl

bizim 7.dişimiz geliyo mahvolduk 3-4gündür
bide üşütmüş boğazını antibiyotik başladık

allahım sabır ver..............

βαlκιz

geçmiş olsun canım
valla salgın mı var ne her çocuk hasta hep bogazlardan valla
biz neler çekiyoruz kaç gündür
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

serra_emine

gulşah tuba geçmişolsun
yaa gulşah sen oyle dıyonda benımkı ıkı diş ıle kaldı ona ne demeli kız :k06:
11aylık ıken ıkı alttan çıktı oyle kaldı gıttı valla yok başka 14.ü ayı dolduruyor ama yok başka daha..
ama o ıkı diş ıle de yemedıgı yok.. :k06: :k06:
geç çıktımı saglam olur boşver deyıp duruyorlar ama bılmıyorum

serra_emine

gülşah ben serranın dr una dedım arkadaşımında çocuklarında uyku sorunu var dıye doktorları ataraks vermiş dedım uygunsa bızede verınde bıraz uyusun bende rahat edeyım dedım..
varyaa dr bı baktı bana...yapma be yaa dedii..senın benım hep çocukken içtıgımız ılaçlar bunyemızde içimizde hala geziyor dolaşıyor haberın varmı dedı kızdı :violent1: ataraks depresyon ılacı nıye ufacık bebege bu yasta vercen onu dedı.anne olmak kolaymı uyumazsa uyumıcak elbet bırgun gecer dedı..benım de çocugum var ben kendım vermedım hiçbişey dedı boşver yaa dedı :violent1:içimden dedım gulşahada soylıyım barı vermesın çocuklara dedım hiçbişey o zaman..sen bılırsın ama bu dr un dedıklerıne gore verme derım çok dogru soyledı ıyı degıl zaten ılaç kullanmak..bıraz mucadele etmemız lazım..verme ıstersen sende bişey napıcan .. vermıcembende serra ya bişey napalım boyle gıdecek duzelene kadar :caca:

βαlκιz

evet depresyon ilacı bende kullanmıştım  :ehi: :ehi:
zaten 2 gün işe yaradı daha yaramadı dün 5 de yattık  :cildir: :cildir: :cildir:
doktoru arayıp söylicem
ya doktorlar bilmiyo ne yaşadımızı konuşuyolar iştee onlar kimbilir gündüz evlerinde bakıcımı var karıları uyuyo akşama kadar tabiii anlamıyolar bizii  :caca: :caca: :caca:

vermicem zaten daha fayda etmiyoo
götürüp kaynanama verim o içsin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sakinleşir bol bol uyur belkiiii gelmez bizee  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:

diş olayına gelince seninki zaten geç çıkarttı ama bizimkiler en son kasımda çıkarttı merak ettim daha çıkmadıı
şimdiye 2 tane daha çıkması lazımdı
neyse çıkar heraldee  :k06:

serra_emine

evet serra nın ılk dişi geç çıktı neyse beklıyecez artık :ehi:
evet vermessen ıyı olur surubu ya gerçekten..çok mecbur olmadıkça vermıcem ılaç bende serra ya..zaten babası kızıyo ılaç içtım mı yada ne bılım hemen ilaç dedım mı..serra ya da verdırmıyor..

βαlκιz

ya ilaç bende sevmem
amaa uyku için napim dayanamıyorum ikisi birden
geç yatınca sabah kalkamıyosun uyuşukluk oluyoo
yemek yapamıyorum iş yapamıyorum hiç halim kalmıyooo  :cildir:
off nolcak böyle artık hacılara hocalara gitcemm  :k06:

serra_emine

evet kızlar bebişim 15.i ayına girdi vee 2 dişimiz daha geldı .. yanı 3 vee 4.ü dişimiz geldı artık...çok geç kaldı ne zaman dişlenecek dıyordum ıkı tane bırden geldı :ehi: demek hepsının her şeyın bır zamanı var..alttan ılk 11 aylıkken çıktı biri..sonra hemen ıkıncıde çıktı.şimdı 15 aylık 3 ıle 4 geldı  :ehi: ama ust ten de yıne kenardan çıktı ortadakı ıkısıde beyaz gözüküyor..artık dişlenıyor dişsiz kızım.herçi ona diş miş koymuyor yıyecegını goturuyor mıdeye de şimdı napıcak bakalım :k06: :k06:  :nazar: