2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

tulayysl

sezeen bugun oturdum seni bekliyorum haberin olsun :D

susanna

Alıntı yapılan: tulayysl - 03 Nisan , 2012, 08:53:22
sezeen bugun oturdum seni bekliyorum haberin olsun :D
gene denk gelemedik yaa  :cildir: notlar birakan asiklar gibi olduk tulayim  :ehi: sen ise basladinmi canim  :opucuk:

tulayysl

yok canım baslamadım ücretsiz izindeyim. nasipse eylül 15 te baslıcam. kızımın doğum gününü kutlayayım öle canım. bal kızımız napıyo sezen ya walla bi gorusemiyoru. en sonunda alo dicem sana :D

susanna

Alıntı yapılan: tulayysl - 03 Nisan , 2012, 19:01:02
yok canım baslamadım ücretsiz izindeyim. nasipse eylül 15 te baslıcam. kızımın doğum gününü kutlayayım öle canım. bal kızımız napıyo sezen ya walla bi gorusemiyoru. en sonunda alo dicem sana :D
aynen canim yaww gorusemiyoruz bebisler geldi biz sohbete hasret kaldik  :) en iyisini yapmissin canim izne cikmakla zuzumda iyi teyzesi buyuyo sukur bi yaramazlik yok ek besinle ugrasiyoruz gunler geciyo iste sen nasilsin minnak kizin nasil ev bulabildinmi ?

tulayysl

buldum buldum sezencim. tasınıyorum mayıs 1 de inşallah. buarada net bağlanana kadar aranızda olamicam.

kızım da napsın teyzesi çok şukur zorlu bi mücadelden sonra ikinci dişimiz de geldi. emekleme cabasında şimdi. bi de sürekli nen nen nen nen diyip basımın etini yiyo :D öpüyoruz seni de zeynep aselimizi de

susanna

Alıntı yapılan: tulayysl - 04 Nisan , 2012, 08:43:39
buldum buldum sezencim. tasınıyorum mayıs 1 de inşallah. buarada net bağlanana kadar aranızda olamicam.

kızım da napsın teyzesi çok şukur zorlu bi mücadelden sonra ikinci dişimiz de geldi. emekleme cabasında şimdi. bi de sürekli nen nen nen nen diyip basımın etini yiyo :D öpüyoruz seni de zeynep aselimizi de
ahhh sevsinler onun incileriniiiii digerleride sira sira dizilsin insallah cok tatli massallah
ev icinde allah kolaylik versin arkadasim simdiden basvursaniz internet icin erken merken baglatamazmisiniz ??? zaten denk gelemiyoruz bari hepten kopuk olmayalim  :k06:

tulayysl

ay benm kocanın netten cok işi oluyo hemencecik bağlatır o yüzden:D napğıosunuz canım denk geldik sanırım
kızın napıo boncuk kızın

susanna

Alıntı yapılan: tulayysl - 04 Nisan , 2012, 13:12:44
ay benm kocanın netten cok işi oluyo hemencecik bağlatır o yüzden:D napğıosunuz canım denk geldik sanırım
kızın napıo boncuk kızın
sukurrrrrrrrrrr denk gelebildik  :k06: :hieyt: :occasion5: iyiyiz hamdolsun zuzu beni tekmeliyo yogurdunu vericem birazdan sonrada uyku  :sleepy1: sen nasilsin prenses kizin nasil  :love7: toparlanmalar nasil gidiyo ?

tulayysl

kızım nen nen nen die bağırıyo arada anne de kaçıyo. toplanmaya baslamadım şirkete vericem. kimsem yok burda çocukla pek zor olacak.  zeynep aselin uykusu yemesi düzene girdi mi emiyo mu diş sıkıntıosı var mı. bi de turkiyeye ne zamn geliosun

susanna

Alıntı yapılan: tulayysl - 04 Nisan , 2012, 13:17:37
kızım nen nen nen die bağırıyo arada anne de kaçıyo. toplanmaya baslamadım şirkete vericem. kimsem yok burda çocukla pek zor olacak.  zeynep aselin uykusu yemesi düzene girdi mi emiyo mu diş sıkıntıosı var mı. bi de turkiyeye ne zamn geliosun
ooww massallah dillenmisde kuzucuk  :nazar: en iyisini yapmissin canim artik tasimacilar hallediyo buyuk toplamayida yerlestirmeyide sende yeni evinin cabuk keyfini surmeye baslarsin  :opucuk:
sukur uykusu duzenli canim beslenmeside anne sutu agirlikta olsun diye sadece iki ek besin ogunu seklinde duzenledim bi meyve bi sebze bi kahvalti bir yogurt vs. diye degisttire degistire veriyorum tek basina olunca tek ugrasim zuzu o yuzden zorlanmiyorum sukurler olsun
bizimkinde daha dis namina bi sikinti yok sukur yakaladigini agzina sokuyo deli gibi cenesini damaklarini kasitiyo ama daha gorunen bisi yok bakalim nezeman patlicak  :k06:

doğangüneş

aydinays

Alıntı yapılan: doğangüneş - 15 Nisan , 2012, 17:57:05
buralarada uğrayamaz olduk  :-[

KIYAMAM AYŞEM. bİRAZ BÜYÜSÜNLERDE ESKİSİ GİBİ İNŞALLAH DEVAM EDERİZ.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

özgemm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: 6 ay aşımızıda hallettik çok şükür.şimdi gesmeye gitcez oğluşumla
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...