27 Nisan , 2024, 23:32:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gebelik Testim Pozitif

Başlatan duygucuk, 28 Ekim , 2013, 22:52:29

« önceki - sonraki »

duygucuk

kızlar adetim 6 gün gecikti biraz önce test yaptim hemde degişik 2 tane test ıkıside kıpkırmızı cıkıverdi.ınanamadım.resmını yuklemek istiyorum ama nasıl olacak bılemedim.sızce yanılma olurmu au testlerde
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

hatice tanrıvar

olmaz emin olmak için kan testi yap hadi hayırlı olsunnn :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

EMEL 26

:nazar: :nazar:

hayırlı olsun gözün aydın canım :opucuk: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

duygucuk

Bugün doktora gidecem kızlar ancak o zaman emin. O zaman yazarım hemen size.dua edin kızlar meleğim bizi yanıltmasın

ponçik

:hieyt: sahi mi diyorsun  :hello2: vallahi icime dogmus, insallah hayirlisiyla doktordan guzel haberlerle gelirsin canim  :amin:
Darisi Asliya insallah  :love9:

RuHGuZeLi

İnşallah hayırlı haberler verirsin canım benim...

BurcuÇ

Duygucum hayırlı ugurlu olsun .. Gördüğün rüyan ne büyük mucize imiş..  :amin:

Ne güzel herkes hamıle kaldı bu ara asllımda tüp bebekten önce mucize haberı alır .. Ben de adet olmayı beklıyorum 3. aşılama için

makaron

Evet burcumun dediği gibi gordugun ruyanın hikmeti çıkmış. Gercekten cok sevındım. Herseyın zamanını en ıyı rabbim bilir. Senin de bu vakitmiş demekki inşallah. Hadi haber et bize de.

Bu arada benden de hala ses yok. Agrı biraz azaldı ama ara ara devam ediyo. Bazen wc ye koşuyorum bakıyorum gelen giden yok. Umitlenmeye başladım...

duygucuk

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr  kesemiz göründü allahımmmm inanamıyorum  minicik kesemiz ama daha bebeği görmedik. 4+4 günlük daha....mucizem geldi binlerce kez şükür rabbime   :amin:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

makaron

Duygu gerçekten bu rabbimin bir hediyesi... Neler çektiğini yakından biliyorum tüp bebek bile yapılmamıştı degil mi? Şimdi tedavisiz bileysiz geliverdi bebişin. Ne kadar sevindim anlatamam. Bir cok arkadas umit olacak bu...

duygucuk

Alıntı yapılan: makaron - 29 Ekim , 2013, 12:14:18
Evet burcumun dediği gibi gordugun ruyanın hikmeti çıkmış. Gercekten cok sevındım. Herseyın zamanını en ıyı rabbim bilir. Senin de bu vakitmiş demekki inşallah. Hadi haber et bize de.

Bu arada benden de hala ses yok. Agrı biraz azaldı ama ara ara devam ediyo. Bazen wc ye koşuyorum bakıyorum gelen giden yok. Umitlenmeye başladım...

canım bendede ağrı olup sonrada geçiyordu...ama hala ara ara sancılarım oluyor... doktorum normal dedi. senin çok oldumu adetin geçeli... test yapsan.. inşallah senden de güzel haberleri alırız değişik bir durum olursa hemen yaz bize

duygucuk

Alıntı yapılan: makaron - 29 Ekim , 2013, 12:27:30
Duygu gerçekten bu rabbimin bir hediyesi... Neler çektiğini yakından biliyorum tüp bebek bile yapılmamıştı degil mi? Şimdi tedavisiz bileysiz geliverdi bebişin. Ne kadar sevindim anlatamam. Bir cok arkadas umit olacak bu...

evet gerçekten çektim...önce eşim ameliyat oldu sonra bende sorun çıktı.. doktor bana erken menopoz demişti... kendini yıpratma demişti.. unutamam o günleri... tüple bile yumurtam olmamıştı...zaten umudumuz azalmıştı.. öyleki test yapmayabile tenezzül etmemiştim... kayınvalidemin zoruyla yaptım dün... hemen çıktı..rabbimden umut kesilmez...ben çok dualar ettim helede bu ay o kadar çok ağladım ki anlatamam... eltim yeni doğum yapmıştı bu ay... rabbime ağlayarak çok yalvardım eşimle benim boynumuzu bükük bırakma diye...eşimin içten içe nasıl üzüldüğünü gördüm ve kahroldum rabbim göz yaşlarımızı gördü sonunda bizi de sevindirdi... dileyen herkeside sevindirsin inşallah

makaron

Canım benım de tam bilmiyorum ama 5-6 gun gectı. Adet agrısı var diye test yapmadım ama sen oyle dıyınce umutlandım. Allahım hakkımızda hayırlısını versın inşallah. Doktor ilaçlar onlemler verdi mi? Nasıl işleyecek süreç

BurcuÇ

Canım ne mutlu sana  :y25: okadar sevındım kı anlatamam..

Benım adetım daha 2 gün gectı  asılama ıcın adet olmayı beklıyorum. Ama ınan öyle heycanlandımkı zaten ruyanı okudgumda bu iş tamam demiştim. Ne mutlu sana

makaron

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 29 Ekim , 2013, 13:05:15
Canım ne mutlu sana  :y25: okadar sevındım kı anlatamam..

Benım adetım daha 2 gün gectı  asılama ıcın adet olmayı beklıyorum. Ama ınan öyle heycanlandımkı zaten ruyanı okudgumda bu iş tamam demiştim. Ne mutlu sana

Hee burcu bakarmışsın biz de hamileymişiz :)) ne super olur dımı....