29 Nisan , 2024, 01:51:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yarın Babamın Kırkı...

Başlatan BurcuÇ, 05 Şubat , 2013, 10:29:13

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

05 Şubat , 2013, 10:29:13 Son düzenlenme: 05 Şubat , 2013, 12:05:38 g10ca
Canlarım;

Yarın babamın beni bırakıp gittiği kırkıncı gün  :y25: Onu okadar çok özledımkı , okadar ihtiyacım varki... Beş dakkka görmek konusmak ıcın neler vermezdım ki  :crybaby2: Yanlız kaldıgım her anda yüreğimde ateş yakıyorlar cayır cayır...... Anlatılmazsı imkansızzz ne desem boş  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Yarına kadar Merhum babam Yaşar için bi Yasin okuyabilir misiniz ? Size zahmet   :y25: :y25: :y25:
Akşam adedını yazabilirseniz yarın duasını edeceğiz

ayy

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
canım benim rabbim sabrını versin gercekten çok zor :amin: :amin: :amin:
sadece bitanemi okuyacaz kuzum  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
öyleyse bana bitane yaz canım rabbim kabul etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
mekanı cetten olsun babacığının :amin: :amin: :amin:

BurcuÇ

Evet ayşecim Allah razı olsun ve ne muradın varsa seni buldursun  :opucuk:

Zorki ne zor... Tam 40 gündür beni heycanla evde bekleyen benı görünce gözlerinin içi gülen, aramadığımda sitem eden gözyaşlarımı görünce benimle ağlayan CANIM BABAM yok hergün bir yıllıık hasret nasıl dayanıcam 40 yıl ve sonrasına  :crybaby2: :crybaby2: :y25:

ayy

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
canım benim rabbim diğer sevdiklerinin acısını göstermesin inşllah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

elfo

Rabbim sabrını arttırsın. babasına aşık biriyim ne zaman yorumlarını okusam çim parçalanıyor  :crybaby2: :crybaby2: Allah ım acını unutturacak mutluluklar nasip etsin  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.