Kaçıncı Haftadasınız?Bebeğinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan cute552, 16 Mayıs , 2012, 21:16:18

« önceki - sonraki »

cute552

kızlar pazartesi günü doktora gittiğimde doktorum bebeğin cinsiyetinde tahminde bulundu %60 kız dedi ama yinede kesin demiyorum dedi 12 haftalıkken doktorunuz tahminde bulunup daha sonra doğru çıktığı oldumu benim için kız erkek fark etmez eli ayagı düzgün olsunda ama yinede insan merak etmeden duramıyor aynısı yaşayan varmı diye merak ettim

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

ayy

:nazar: :nazar:rabbim gönlüne göre versin tatlım  :amin: :amin: :amin: :amin:sağlıklıcakla kucağına almak nasip olsun inşallah oğluşunu yada prensesini :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cute552

amin acanım allah herkese bu tatlı telaşları merakları nasip etsin  :amin:

serserim

CANIM BENDE CUMA GÜNÜ DR A GİDİCEM 13 HAFTAMA GİRMİŞ OLUCAM BİZİM İÇİNDE KESİNLİKLE ÖNEMLİ DEĞİL CİNSİYETİ AMA MEREK EDİLİYOR GERÇEKTEN SAĞLIKLI OLSUNLARDA HEPSİ CANIMIZ BAKALIM BELLİ EDİCEKMİ KENDİNİ :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

cute552

hamilelik okadar tatlı telaşlı bişey ki allah herkese nasip etsin inşallah doktor bişeyler söyler sanada insan okadar tuhaf oluyorki inşallah 16. haftada aynı şeyi söyler birazda olsa alıştım kız olmasına.

_inci_tanem_

ALLAH gönlüne göre versin canım  :amin: Kız erkek olmsı tabikide önemli değil sonuçta canının parçası...
RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayten

ben kizimda doktorum yuzde 90 kiz demisti vede hic yanlimamismdr dedi bu konuda ve 4 ay doldurunca kesin kiz demisti doktorun bilgisine ulturasona bagli birazda bende merak edyom bir kizim var kiz olursa ins kizmla arkadas gibi buyular oglanda olsa bir kiz bir oglan olur oda guzel  :Dsagsallim kucagimza alalimda :amin: farketmez

Sır_Çiçegi

dün banada doktor erkege benziyodediama kısmet rabbim neyi layık görüyorsa o olsun saglıklı eli ayagı düzgün olsunda  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

allah sağlıklı sıhatli kucagımıza almayı nasip etsinde mühim değil cinsiyeti nasıl olsa öğrenicez bi gün.
kızlar ben doktorumu değiştirmek istiyorum aslında doktor iyi hastane pahalı ikili test için baya para verdim başka bi hastane den doktor buldum inşallah şuanki doktorum kadar iyidir.

cute552

kızlar günaydın içim okadar sıkkınki bu insanlar ne kadar kıskanç  :cildir:
eşim tarafında hiç kız torun yok insanlar okadar yarış haline girmişki ilk kız torunu ben doğurcam muhabbeti eşimin amca kızı var o ikinciye hamile ilki erkek şimdiki kız olucak ben buna hiç fesatlanmadan çok sevindim mutlu oldum hamile kaldığındada mutlu oldum ben hamile kaldım sonra dün yanına gittim amca kızının doktor bana %60 kız dedi dedim oda bana sanki kendi nısılda emin bişekilde o belli olmaz senin erkek olucak dedi şok oldum dese bana hayırlısı olsun ama sanki allahtan iyi bilir gibi geçip senin erkek olucak kıza hamileyken daha ağır geçiyor her hamilelik birmi sanki valla doktor öyle gördü söyledi dedim benim ilk çocuğum kız erkek fark etmez ama doktorda bişey görmese tahminde bulunmazdı heralde biliyorum herzaman yanılma payı vardır ama bana olan tepkisi beni çok şaşırttı herkeste bi fesatlık kız olsun ne güzel dese hemen benim kinede ilk erkege benziyor dediler sonra kız dediler diyip diyip durdu her doktor bakışı aynımı tecrübe deneyim meselesi canımı sıktı iyice niye insanlar böyle et iyemimiyorum diyorum aaaa seninki erkek diyor nasıl emin bi şekilde onamı inanayım doktoramı beni gören herkes burnun genişlemiş kızın olucak diyor ama eşimden tarafa görenler erkek diyor bir kaç kişi dışında.
kusura bakmayın çok uzun yazdım ama canım sıkıldı eşime anlarasam bıırak şunları dicek sadece. öyle anlatayım dertleşeyim dedim.

cute552

@@@gözde@@@

slm canım sen kendini onun bunun demesiyle üzüp kasma malesef herkes bizim gibi iyi niyetli değil utroson makinasımıymış amcanın kızı da bu kadar net yok senin erkek değil  diyebiliyo gerçekten tuhaf bazı insanlar.. kız erkek rabbim hayırlısını versin canım ama 12. haftada geneld yanılma payı olabiliyo bi dahaki gittiğinde tamamen netleşir alışveriş yapma o yüzden bizede 13+ da biri erkek gibi ama net belli değil  demişti dr ama 16. haftada ikisininde kız olduğunu öğrendik Allah hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah  :amin:

RosE27

bencede  cnm onu bunu takma bende 16+4 de ogrendim hakkinizda hayirlisi kiz yada erkek saglikli olsunlarda :amin:

Sır_Çiçegi

hyırlısı olsun gülüm üzme kendini bende ewlendigimde eltim 6 yıllık ewliydi hiç düşünmüyrdu cocuk ama ben ilk torunu dogururum die hemen yaptı cocuk kızı oldu kayınvalidemler kız istemediler erkek istediler ben hamile kaldım dua etmeye başladı ki inş. erkek olmaz kız olur sanki onun demesi ile erkekde olsa kızda olsa benim cocugum saglıklı olsun da fark etmez böle insanlar etrafda dlu sen kafana takma cnm hamileliğin tadını cıkar  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

benim canımı sıkan biz çok iyi anlaşıyoduk burda ondan başka anlaştığım kimse yok ben onun hamile kaldığında çok mutlu oldum kendim kalmışım gibi bi önceki gebeliği düşük oldu ama okadar kasıntı olduki benim çocuk istediğimi bile bile yan yana geldiğimizde iki lafından biri ben hamileyim yapamam ben hamileyim gidemem ama okadar yapmacık görüntüler anlamamak imkansız allahtandır düşük yaptı ablası var oda bana ben şimdi istesem hamile kalırım ama eşim istemiyor ya ben büyütüyordum yada bana nispet yapar gibi davranıyorlardı şimdi allah verdi çok mutluyum hiç fak etmez kız yada erkek benim evladım benim parçam ama bu durumlar insanları anlamayı kolaylaştırıyor hamile kaldım amca kızı şimdi ilk kız torunu benmi doğurucam demesi benim zoruma gitmez asla allah daha fazla versin ona evlat ama anlaşılıyor ikide bir bana senin erkek olucak sen nerden bilebiliyorsun ki kesin konuşuyorsun allah hayırlısını versin de aklıma geldikçe sinir oluyorum nasıl olsa bikaçhafta sonra belli olucak ee doktor kız derse neyi değiştirebilicek ben ona doktor kıza benzetti dediğimde benim verdiğim tepkinin binde birini vermedi çok üzüldüm ama herkeside çok iyi anladım nasıl bir yarış içindeler anlamak mümkün değil allah onlara kız versin ama hayırlı evlat olsunlar banada gönlü güzel hayırlı evlatlar versin vijdanlı olsun çocuguma hep bunları öğreticem allah bizi böyle fitne fesat insanlardan kem gözlerden korusun allah isteyen herkese kız erkek gönlünden ne geçiyorsa onu versin   :amin::amin: