Hcg Değerim 37 den 144 e çıktı......

Başlatan swen, 12 Ekim , 2011, 23:56:39

« önceki - sonraki »

swen

kızlar şimdi kan testi yaptırdım hcg değerim 36.9 çıktı adetime 2gün var daha değer normalm sizce kızlar?
bebeğim geliyor

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: swen - 12 Ekim , 2011, 23:56:39
kızlar şimdi kan testi yaptırdım hcg değerim 36.9 çıktı adetime 2gün var daha değer normalm sizce kızlar?
daha adetin bile gecikmemis bence cok güzel deger masallah  :nazar: :nazar: hayirli olsun  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

minis33

Canım benlmde adetimden bir gün önce 35 di 2 gün sonra yine yaptır 2 katına cıkması lazım

swen

evet bende 2 gün sonra yine yaptırıcam. hayırlısı inşallah.
bebeğim geliyor

swen

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Ekim , 2011, 00:15:15
daha adetin bile gecikmemis bence cok güzel deger masallah  :nazar: :nazar: hayirli olsun  :muzz: :muzz: :muzz:
teşekkürler canım allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ne olur dua edin kızlar 2 gün sonra değer ikiye katlamış olsun bugünü 2.5 yıldır bekliyoruz
bebeğim geliyor

swen

Alıntı yapılan: minis33 - 13 Ekim , 2011, 00:20:58
Canım benlmde adetimden bir gün önce 35 di 2 gün sonra yine yaptır 2 katına cıkması lazım
maşallah canım sen yaptırdığında kaç çıkmıştı iki gün sonra
bebeğim geliyor

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: swen - 13 Ekim , 2011, 00:29:19
teşekkürler canım allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ne olur dua edin kızlar 2 gün sonra değer ikiye katlamış olsun bugünü 2.5 yıldır bekliyoruz
insallah cnm  :amin: :amin: :amin: :amin: bide sende kan pihtilasmasi var demistin ignelerini vurulmaya basla unutma  :opucuk:

swen

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Ekim , 2011, 00:36:47
Alıntı yapılan: swen - 13 Ekim , 2011, 00:29:19
insallah cnm  :amin: :amin: :amin: :amin: bide sende kan pihtilasmasi var demistin ignelerini vurulmaya basla unutma  :opucuk: doktorumu aradım hemen haftada iki kere vuruluyodum hergüne çevirdi canım hemen yaptım şimdi
bebeğim geliyor

qamzeLim

Merhaba ben yeni üyeyimm yaklasik bi iki saattir siteyi okuyorum kendime cok yararli buldum ama cok karisik biri bana yardimci olabilirmi acaba :)

esracım

tebrik ederim emeklerinin karşılığını aldın pes etmedin.çok güzel bi haber.inşallah bebeğini kucağına da alırsın.

suzannn

normal tabi canım tebrikler allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

✿گสЯเ_ќĮż✿

TEBRİKLER CANIM.  :flowers: :flowers:
RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

swen

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 13 Ekim , 2011, 09:10:13
tebrik ederim emeklerinin karşılığını aldın pes etmedin.çok güzel bi haber.inşallah bebeğini kucağına da alırsın.
teşekkürler canım allahım herkese nasip etsin inşallah
bebeğim geliyor

swen

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 13 Ekim , 2011, 10:03:36
normal tabi canım tebrikler allah kucağına almayı nasip etsin inşallah
teşekkürleer canım inşallah cuma günü de dedğer 2ye katlarda bu seferde kimyasal gebelik olmaz
bebeğim geliyor

swen

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 13 Ekim , 2011, 10:06:36
TEBRİKLER CANIM.  :flowers: :flowers:
RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH  :amin: :amin:

aminnnn hayırlısıyla inşallah sağolun kızlar
bebeğim geliyor