Cift Kese Biri Boş!

Başlatan Burank, 17 Mayıs , 2011, 12:08:10

« önceki - sonraki »

Burank

Selamun Aleykum Kardeslerim,
Bugun doktoruma gittim ultrason cekimi icin, ve iki tane kese gorduk birisinde bebek var digeri ise kucuk ve bos, doktor ikiz bebek olma ihtimali varmisti ama benim 1 ay surekli kanamam oldu, o donemde gitmis yada kendini gelistirememis dedi,
Hollandada yasiyorum ve buranin doktorlari tr kadar bilgili degil, o yuzden bilginin guvenirliligi konusunda endiselerim var, bu sorunu yasayan var mi sizlerden ?

derbeder

merhaba hosgeldin aramiza,

ikiz gebeliklerde birinin dusmesi daha normal diye biliyorum, cunku ikiz gebelik tek gebelige nazaran daha riskli.

burada aybenim nickli bir arkadas var sanirim onunda ilk basta ikizleri olacakti ama ikisi birden tutunamadi, suanda tek bebegine hamile. belki o seni daha iyi aydinlatir canim.

buarada jinekologun ne diyor bu konuda?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Burank

Jinekologum bastan beri kanamam ve agrilarim oldugu icin ya onlarla birlikte dustugunu yada kendini hic gelistiremediigini soyledi,
Bi dahaki ultrasonda herseyin daha net belirginleseccegini ve kucuk ve bos olan kesenin yok olacagini yada bir mucize gorebilecegimizi soyledi, kapanirken tekrar kanamam olabilirmis, ama diger bebege etkisi yokmus, tesekkur ederim ilginiz icin...
Bu arada hosbuldum sagolun...

ponçik

a.s. canım Alalh tamamına erdirsin yavrularına sağlıkla kavuşursun inşaallah
bu arada yazarken farkettim Allah mı söyletti yavruların yazmışım  :D
umarım ikinci seçenek ve sürpriz 2.melek de karnındadır
ben böyle birşey yaşamadım veya duymadım ,hakkında hayırlısı olsun  :amin:
sağlıklı bir hamilelik geçirirsin dilerim

Burank

Allah c.c. razi olsun guzel dualariniz icin...
Ne yalan soyleyim isterim ikizlerim olsun, olmayacaksa ondan daha hayirlisi olsun ,
Rabbimizden gelen hersey variz, Elhamdulillah...

tulayysl

evet böle biişi oldugunu ben de duymustum. forumda bunu yasayan arkadaslar da hatırlıyorum. ikinci kese eğer bebek olmazsa içide kendiliğinden atılıyormus. Rabbim hkkında hayırlısı ne ise onu versin

Balböceği

A.s Hosgeldin Aramiza, Rabbim hakkinda hangi bebek hayirlisi ise onu versin  :amin:

Nasipten otesi olmuyor  :opucuk: Allah tamamina erdirsin  :amin:

Burank

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Mayıs , 2011, 21:01:34
A.s Hosgeldin Aramiza, Rabbim hakkinda hangi bebek hayirlisi ise onu versin  :amin:

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Mayıs , 2011, 21:01:34

Amin kardeslerim, Allah c.c. razi olsun..