Kızlaaar Ben Geldiiim Özledim Sizii

Başlatan dersu, 27 Aralık , 2010, 21:42:41

« önceki - sonraki »

dersu

huuuuuuuuuuuu.....kızlar napıyosunuz nasılsınız bakalım...hayırsız dersu sahnelere geri döndü...valla çok özledim hepinizi..asummmm canım arkadaşım seni arayacağım en kısa zamanda...gültanesi gülbanu balböcüüü parisli özge ve daha adını sayamadıklarım,umarım iyisiniz...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

27 Aralık , 2010, 21:44:30 #1 Son düzenlenme: 27 Aralık , 2010, 21:46:02 ✿.。PẪЯiSS✿.。
 :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

HOSGELDIN CANIMMM  :opucuk: :opucuk: BIZDE  SENİ OZLEDIK  :love9: :love9: :love9:
NASILSIN NERELERDESIN  :flowers:   :flowers: 

dersu

MERHABALAR SİBELCİM YAAA VALLA ÇOK ÖZLEDİM SİLERİ...İSTANBULDAN ANTALYAYA TAŞINDIM DERKEN İŞLER YOĞUNDU FİLAN İHMAL ETTİM SİZLERİ VALLA...SEN NASILSIN  :flowers: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: dersu - 27 Aralık , 2010, 21:48:47
MERHABALAR SİBELCİM YAAA VALLA ÇOK ÖZLEDİM SİLERİ...İSTANBULDAN ANTALYAYA TAŞINDIM DERKEN İŞLER YOĞUNDU FİLAN İHMAL ETTİM SİZLERİ VALLA...SEN NASILSIN  :flowers: :love9:
HAYIRLI UGURLU OLSUN YENI EVIN CANIM  :amin: :amin: :amin:

IYIYIM CANIM BENDE HALA BI DEGIŞIKLIK YOK  :'( :'( :'(

UMUTLA BEKLIYORUM CANIM  :amin: :amin: :amin:

SENDE VARMI GELIŞMELER  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Selam canım hoşgeldin tekrar aramıza  :flowers: Her ne kadar daha önce tanışmamış olsakta tanışmak içinde geç değil  :k06: Gözde ben 7/5 aylık bir oğlum var ismi Rüzgar 22 yaşındayım 7 göbek İstanbulluyum.Bizde ailece 7 yıl kadar Antalya'da yaşamıştık umarım siz memnun kalırsınız bize hiç uğurlu gelmemişti.. :sad1:

dersu

valla ben doğma büyüme ankaralıyım ve son 15 yıldır istanbulda yaşıyordum ama bu yıl yetsin bu kadar dedik ve antalyaya geldik bakalım hayat neler getirecek neler götürecek bizden burda...ama şimdilik oldukça iyi gidiyor :nazar:belki bebiş burda gelir diye umuyorum  :muzz:

✿گสЯเ_ќĮż✿

DERSUCUM TEKRARDAN H.G ARAMIZA. :flowers: YENİ EVİNDE HARŞEY DAHA GÜZEL OLUR İNŞALLAH  :amin:BENDE GEÇEN GÜN SENİN AÇTIĞIN PRE SEED ADLI KONUYA BAKIYORDUM VE AKLIMA GELDİN.  :laughing7:
ACABA TEKRAR KULLANIPTA HAMİLE KALABİLDİNMİKİ DİYE  :k06:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

dersu

sibelcim halehazırda bi numara yok  canım bekliyorum hala..ama bir tüp bebek merkezine gittim ve iyice bir muayene oldum yeni doktoruma,15 kadar test yaptırdım ve herşey mükemmel çıktı..aşılam mı tüp bebekmi diye lafa girdim ama doktorum 3-4 ay daha doğal yolla devam dedi...valla herşeyin iyi olması tabii ki iyi ama beklemekte istemiyorum artık..napıcamı şaşırdım anlayacağın..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: dersu - 27 Aralık , 2010, 22:24:15
valla ben doğma büyüme ankaralıyım ve son 15 yıldır istanbulda yaşıyordum ama bu yıl yetsin bu kadar dedik ve antalyaya geldik bakalım hayat neler getirecek neler götürecek bizden burda...ama şimdilik oldukça iyi gidiyor :nazar:belki bebiş burda gelir diye umuyorum  :muzz:
İNSALLAH CANIM YE EV YENI MEKAN SIZE DEGIŞIKLIK GETIRIR BEBIŞINIZDE TEZ ZAMNDA GELIR  :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

27 Aralık , 2010, 22:31:24 #10 Son düzenlenme: 27 Aralık , 2010, 22:38:22 ✿.。PẪЯiSS✿.。
Alıntı yapılan: dersu - 27 Aralık , 2010, 22:28:51
sibelcim halehazırda bi numara yok  canım bekliyorum hala..ama bir tüp bebek merkezine gittim ve iyice bir muayene oldum yeni doktoruma,15 kadar test yaptırdım ve herşey mükemmel çıktı..aşılam mı tüp bebekmi diye lafa girdim ama doktorum 3-4 ay daha doğal yolla devam dedi...valla herşeyin iyi olması tabii ki iyi ama beklemekte istemiyorum artık..napıcamı şaşırdım anlayacağın..
CANIM SENI ÇOK IYI ANLIYORUM BEKLEMEK KADAR KOTU BISEY YOK  :'( :'(
BENDE BI KAÇ AY DAHA BEKLEYECEM SONRA AŞILAMA YAPMAYI DUSUNUYORUM
HEPIMIZ İÇİN HAYIRLI OLSUN INSALLAH  :amin: :amin: :amin:

dersu

Alıntı yapılan: ◕‿◕ S@rIkız ◕‿◕ - 27 Aralık , 2010, 22:26:28
DERSUCUM TEKRARDAN H.G ARAMIZA. :flowers: YENİ EVİNDE HARŞEY DAHA GÜZEL OLUR İNŞALLAH  :amin:BENDE GEÇEN GÜN SENİN AÇTIĞIN PRE SEED ADLI KONUYA BAKIYORDUM VE AKLIMA GELDİN.  :laughing7:

sarıkız teşekkürler iyi dileklerin için... ben preseed ile ilk hamilelikten sonra düşük yaptım biliyosun ama düşükten hemen sonraki ay yine hamile kaldım oda düşükle sonuçlandı..yani pre seed işe yarıyor denemekte fayda var..burdaki doktorum düşüklerim için dedi ki hamile kalmak ve sürdürüp sonlandırmak için oldukça sağlıklısın ancak doğru yumurta ve sperme denk gelememiş olabilirsin..yani düşük yapmak için bir neden yokmuş..dediği gibi sağlıklı yumurta ve sperme rast gelmemiş olabilir gerçektende...pre seed in işe yaradığını iki ay üstüste gördüm kısaca...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

İNŞALLAH RABBİM TEZ ZAMANDA GÖBÜŞLERİNİZİ BEBİŞLERİNİZLE DOLDURUR  :amin: :amin: :amin:

DUALARIM SİZLERLE , SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK GEÇİRİP EVLATLARINIZA KAVUŞMANIZ DİLEĞİYLE..

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: dersu - 27 Aralık , 2010, 22:34:35
Alıntı yapılan: ◕‿◕ S@rIkız ◕‿◕ - 27 Aralık , 2010, 22:26:28

sarıkız teşekkürler iyi dileklerin için... ben preseed ile ilk hamilelikten sonra düşük yaptım biliyosun ama düşükten hemen sonraki ay yine hamile kaldım oda düşükle sonuçlandı..yani pre seed işe yarıyor denemekte fayda var..burdaki doktorum düşüklerim için dedi ki hamile kalmak ve sürdürüp sonlandırmak için oldukça sağlıklısın ancak doğru yumurta ve sperme denk gelememiş olabilirsin..yani düşük yapmak için bir neden yokmuş..dediği gibi sağlıklı yumurta ve sperme rast gelmemiş olabilir gerçektende...pre seed in işe yaradığını iki ay üstüste gördüm kısaca...
İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA TEKRAR SAĞLIKLI BİR GEBELİK YAŞARSIN TATLIM.  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 27 Aralık , 2010, 22:36:10
İNŞALLAH RABBİM TEZ ZAMANDA GÖBÜŞLERİNİZİ BEBİŞLERİNİZLE DOLDURUR  :amin: :amin: :amin:

DUALARIM SİZLERLE , SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK GEÇİRİP EVLATLARINIZA KAVUŞMANIZ DİLEĞİYLE..

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: