25 Eylül , 2020, 04:13:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!


Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Cennetkokusu

1
Umarım olur, inşaAllah olur...
2
Merhaba,

10 ay boyunca çocuğum olmadı. Sonra bir gün cesaretimi toplayıp doktora gittim. Polip var dedi. Tam da bebeğin olacağı yerdeymiş. Bu nedenle bebeğin olmuyor dedi. Kürtaj yapalım dedi. Çok korktum. Neler geçti aklımdan anlatamam. O kadar kötü oldum ki. Bunu şimdi itiraf ediyorum kendime, bu satırları yazarken şimdi şu anda.
Neyse... İlaç kullandım iki ay, büyük bir kısmını attım. Tabi bu arada bir sene doldu. Hala kucağım boş. Şimdi klomen kullandım. Doktor iki kez kontrol edeceğiz yumurtalarını dedi. Açıklama yapmadı, çok da soramadım bekleyen çok hastası olduğu için. Şimdi nasıl olacak? Nasıl ilerleyecek bilen var mı? İnternetten baktım, iğne falan diyor. Anlamadım. Hamile kalır mıyım acaba bu ay?  :dontknow:

3
Tanışma Bölümü / yeni geldim
15 Ocak , 2015, 10:06:01
Merhaba arkadaşlar, yeni katıldım aranıza. Çocuk tedavisi görüyorum ve bu süreci yalnız geçirmek çok ağır geliyor bana. Destek için geldim, yanımda olun diye geldim...  :binkybaby: