İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - HASRET!M [email protected]@

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7
1
Dua Paylaşımı / bebeklerimin sifası için1 yasin okur musunuz
« : 07 Kasım , 2012, 12:24:58 »
kızlar herkes bir tane okuyacak cevrenizdekilerede dagıtabilir siniz lütfen allah rızası için kiminin duasının kabul olacagı bilinmez miniklerimin adı mustafa ve hazal

2
Hamilelikte Anne İle İlgili Konular / dua edin kızlar
« : 01 Eylül , 2012, 20:24:46 »
fakülteye gittim onlar da aynı şeyi söyledi kızım geride kalmış pazartesi profesör bakacak ayrıntılı çok kötüyüm alttan açılmaya baktilar sancım var mı ona bakıldı doğum gerektirecek birşey yokmuş ama kızım ölebilir miş suyu azalmış olur dua edin kızlar çok kötüyüm pazartesi güzel habermlerle döneyim üç doktor da aynı şeyi söylüyor kafayı yiyeceğim herşeye HAZIR ol dediler fakülte de hasat oldum dualara çok ihtiyacım var kızına birşey olmasın   

3
Hamilelikte Anne İle İlgili Konular / kasıkta batma
« : 01 Eylül , 2012, 11:22:36 »
kızlar dün bebeklerim tekme atınca ani bir hareket yaptım önce belim ağrıdı kıpırdayamadim sonra kaşığım battı gorumcem kramp dedi yürüyemedim ve gece uyku tutmadı sabaha kadar geçmedi çok kötü oldun gece gidecektik ama burda ki kadın doğum hastanesi çok kötü korkutup hastaneye alıyorlar para için sonra da doktora gidince hiç birşey yok korkutmuş seni diyor o yüzden gitmek istemedim kızlar yardım edin korkuyorum şimdi eşim de bekle gecmezse gidelim dedi ağrı kesici içtim bekliyorum inş geçer   

4
Hamilelikte Anne İle İlgili Konular / sık idrara cıkma
« : 14 Ağustos , 2012, 09:35:20 »
kızlar iki gündür ne gece nede gündüz uyuyabiliyorum neden bu kadar cok cıkıyorum anlamıyorum aglıyorum artık bir sorun yoktur değil mi

5
bayramdan sonra alısverişe cıkıcaz annem alacakmıs torunlarına ne alıcaz ilk basta kızlar bir liste halinde yazarsanız sevinirim iki bebek için ne kadar ne gerekli

6
Hamilelikte Anne İle İlgili Konular / 17.haftada bulantı
« : 19 Temmuz , 2012, 11:45:55 »
kızlar biliyorsunuz bu zamana kadar bulantım hiç olmadı bugün sabahtan beri cok kötüyüm helede erik yedim ondan beri midem acayip bulanıyor kusacagım nerdeyse normal mi bebeklerime birsey olmamıstır değil mi

7
Din Bilgisi / kitap önerisi
« : 16 Temmuz , 2012, 15:06:11 »
kızlar esim yeni kitap okumaya baslıcak dini yönde kitaplara baslıcaz onun anlayabileceği kafasını karıstırmayan kitap tavsiyeniz var mı
ilk etapta agır gelmicek bıktırmıcak

8
Hamilelikte Anne İle İlgili Konular / hamilelikte kıllanma
« : 07 Temmuz , 2012, 13:12:08 »
kızlar bir aydır asirı kıllandım göbegmde zaten vardı simdi iyice arttı cok fena doktora acarken utanıyorum o kadar beş tane ilac alıyorum progestan b vITAMINI KAN ILACI DEMIR ILACI VE FOLİK ASİT İLACLARDAN MI DÖKÜLÜRMÜ SONRA COK KÖTÜ

9
 :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz:

10
KIZLAR DÜNDEN BERİ DOLGU DİŞİM COK AGRIYOR KENARI KÜÇÜK KIRILMIS CANIMI ALIYOR DURAMIYORUM HAP İÇSEM Mİ Kİ BİR CARE VAR MI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM SURATIMI HİSSETMİYORUM

11
Protesto / İÇİM YANIYOR YİNE 7 SEHİT 15 YARALI YER:HAKKARİ
« : 19 Haziran , 2012, 08:54:20 »
Hakkari'de çatışma: 7 askerimiz şehit oldu

Dağlıca'da PKK'lı teröristler üç ayrı noktadan saldırdı. Çatışmalar yer yer devam ediyor. Terörist grupların Kuzey Irak'tan geldiği anlaşıldı. Teröristlerin Yeşiltaş, Derecik ve Dağlıca karakollarına baskın yaptığı kaydedildi.
HAKKARİ'DE ÇATIŞMA
 
HAKKARİ'nin Irak sınırındaki ilçesi Şemdinli'nin Dağlıca kesimindeki birliklere bu sabah ağır silahlarla saldıran PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 7 asker şehit oldu, 15 asker yaralandı.

Derecik İç Güvenlik Tabur Komutanlığı'na bağlı sınırın sıfır noktasındaki üs bölgelerine Irak topraklarından sızan teröristler saat 05.00 sıralarında üç noktadan ağır silahlarla saldırdı. Teröristlere askerler anında karşılık verdi. Teröristlerin açtığı ilk ateşle 7 asker şehit oldu, 15 asker yaralandı.

Bölgeye havadan ve karadan takviye birlikler sevk edilirken teröristlerle güvenlik güçleri arasında çatışmanın aralıklarla devam ettiği belirtildi. Şemdinli ve yakındaki birliklerden çatışmanın olduğu sınır bölgesine ambulans ve asker gönderildi.
 Dağlıca'da 21 Ekim 2007 günü yine Irak topraklarından sızan PKK’lıları 7 koldan saldırısı üzerine çıkan çatışmalarda 12 asker şehit olmuş, 16 asker yaralanmıştı. Çatışmalarda 32 terörist ölü ele geçirilmişti :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

12
Hamilelikte Anne İle İlgili Konular / 12.haftada ayakta sislik
« : 13 Haziran , 2012, 08:50:57 »
kızlar dün eve gittiğimde ayaklarımın sistiğini farkettim özelliklede sağ ayagım zaten üzerindeki bir damar agrıyordu bir bakıyım dedim nasıl sismiş masa basında calısyorum acaba ondan mı ayak ayak üstüne attıgım için mi oldu ki ya erken değil mi bu sislikler için  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

13
Hamilelikte Bebekle İlgili Konular / adet sancısı gibi ağrı
« : 09 Haziran , 2012, 14:03:30 »
kızlar adet sancısı gibi agrım var kalcamdan beri lekelenmem yok ama normal mi

14
Güzel Sözler / İlginç Yazılar / BABAM VE BEN
« : 29 Mayıs , 2012, 17:28:49 »
0 yaşında
 Baba: Ne kadar da güzel. Şimdi bu küçücük şey benim kızım mı?
 Gözleri de bana ne kadar çok benziyor.
 Kızı: Bu gözlerini benden hiç ayırmayan adam babam olsa gerek.
 
5 yaşında
 Baba: Prensesim benim, güzel kızım. Söyle bakalım baban sana ne alsın?
 Kızı: En çok babamı seviyorum. Babam, niye annemle uyuyor? Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin.
 
10 yaşında
 Baba: Gittikçe yaramaz oluyor, kime çekti bu kız?
 Kızı: Ben babama aşığım. Büyüyünce babam gibi erkekle evleneceğim. Babam bu ay harçlığımı arttırır mı?
 
15 yaşında
 Baba: Ne kadar da çabuk büyüdü. Eve de gittikçe geç kalmaya başladı, bu gidişle başına kötü bir şey gelecek. Sanırım daha sert konuşmalıyım.
 Kızı: Babam yüzünden arkadaşlarımla istediğim kadar vakit geçiremiyorum. Bana baskı uygulamasından nefret ediyorum.
 Ne zaman özgür olacağım?
 
20 yaşında
 Baba: Artık sözümü dinlemiyor. Benden giderek uzaklaşıyor. Kendi parasını da kazanmaya başladı ya, bana ihtiyacı kalmadı tabii. Uzun zamandır tatlı bir-iki laf geçmedi aramızda zaten. Evi de sürekli erkekler arıyor. Galiba kızım elden gidiyor.
 Kızı: Her dediğime alınıyor, beni bir türlü anlamıyor. Hele geçen gün giydiğim mini eteğe karışmasına ne demeli? Evden ayrılıp, kendi hayatımı kurmalıyım. Çocuk muamelesi görmekten bıktım artık!
 
25 yaşında
 Baba: Bir gün bunun olacağını biliyordum. İşte evleniyor. Zaten aramız eskisi gibi değildi. Şimdi bir de kocası var. Prensesim beni terk ediyor.
 Kızı: Böyle bir günde bile o mutsuz ifadeyi takınmasının ne lüzumu var ki? Biliyorum, onu bir türlü içine sindiremedi. Bu yüzden yapıyor. Kendi hayalindeki damat değil ya! Sanki birlikte yaşayacak olan o.
 
30 yaşında
 Baba: Çok az görüşüyoruz. Daha sık bir araya gelsek ne iyi olur. Hem torunlarımı da özlüyorum. Kendi arkadaş çevrelerinden fırsat bulup da bize gelemiyorlar ki...
 Kızı: Babamları da çok ihmal ediyorum galiba. Yine telefonda çok üzgün geldi sesi. Hafta sonu onlara sürpriz yapmak en iyisi.
 
40 yaşında
 Baba: Kızım, benim entelektüel düzeyimi yeterli bulmuyor. Ona göre çağın gerisinde düşünüyormuşum. Oysa küçükken derslerine hep ben yardım ederdim. Anlayamadığı bütün problemleri bana sorardı. Şimdi beni beğenmiyor. Bir daha onunla asla politik tartışmalara girmeyeceğim.
 Kızı: Babam giderek daha da çocuk gibi davranıyor. Sürekli bir şeylerden yakınıyor. Gerçi son zamanlarda sağlığı da iyi değil ama. Ya ona bir şey olursa? Zaten hiçbir zaman dilediği gibi bir evlat da olamadım.
 
45 yaşında
 Baba: Kızımın mutlu bir yuvası olması ne güzel. Gözüm arkada gitmeyeceğim. Her şeyi kendi başardı. Onunla gurur duyuyorum.
 Kızı: Babam için çok endişeleniyorum. Onu kaybetmeye hazır değilim. İlaçlarını da hep ihmal ediyor zaten. Allah'ım onu benden alma!
 
50 yaşında
 Baba: Dünyada mutlu kal kızım!
 Kızı: Seni çok özleyeceğim ve arayacağım babacığım. Şimdi ben kime danışacağım, kim yardım edecek bana? Ne olur gittiğin yerde çok mutlu ol. Ve hep yanımda olduğunu hissettir, ne bileyim ben, arada sırada işaretler yolla mesela. Ah babacığım! Sensiz nasıl yaşayacağım?
 
55 yaşında
 Kadın: Sen gideli, seni daha iyi anlıyorum babacığım. Keşke seni hiç üzmeseydim demeyeceğim, çünkü "keşke’lerin” hiçbir şeyi değiştiremeyeceğini biliyorum. Yine de beni duyuyorsan, lütfen seni üzdüğüm her gün için çok ama çok pişman olduğumu bil olur mu?  :y25: :y25: :y25:

15
Bebeğim Doğdu :) / (A)yşe (D)eniz (A)da doğum yaptı
« : 22 Mayıs , 2012, 12:05:43 »
Kızlar artık şafak listesinden beni çıkartabilirsiniz. 2 gün önce erken doğum yaptım Kızımı kucağıma alamadım henüz yenidoğan yoğun bakımda kontrol altında bu nedenle mutlu haberlerimi inşallah kucağıma alınca paylaşacağım... hepinizi çok öpüyorum, tekrardan dualarınıza çok ihtiyacım var...
rabbim minik prensesimize acil sifalar verip yuvalarına dönmeyi nasip etsin

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7