28 Mart , 2024, 20:04:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Burçlara göre anneler

Başlatan мiŁenα., 29 Mayıs , 2009, 15:52:08

« önceki - sonraki »

mutluluk

ya benim kova.kovada ne var banada bi bakıp söyleyin. :caca:

muhribe

Alıntı yapılan: mutluluk - 15 Mart , 2012, 10:27:50

KOVA
Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.    ;) ;) ;)

mutluluk

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Mart , 2012, 10:28:41
Alıntı yapılan: mutluluk - 15 Mart , 2012, 10:27:50

KOVA
Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.    ;) ;) ;)

:opucuk: teşekkürler

ღ♥ Nilda♥ღ

KOÇ
Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur. :D
.   

...ŞehzadEfe...

KOVA
Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.

hade lennn o küçük adama öyle adadımki kendimi,bazen kendimi nile unutuyorum ha ev ödevlerinden de nefret ederim  ;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 15 Eylül , 2009, 01:50:03
ASLAN
Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.
aynen bire bir uyumlu tam karakterim ama bebisim eksik ???
BENDE ASLAN BURCUYUM AYNEN BANA UYUYOR YAZILANLAR  :flowers:

_inci_tanem_

YAY
Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının kendisi gibi dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

iklima

ben terazi burcuyum henüz anne değilim ama nası bi anne olacağımı ben de merak ediyorum  :)
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

rümeysaa

Alıntı yapılan: iklima - 28 Nisan , 2012, 16:23:51
ben terazi burcuyum henüz anne değilim ama nası bi anne olacağımı ben de merak ediyorum  :)

aynen bakalım nasıl anneler olacağız..
ben oğlak burcuyum insan nasıl anne olacağını şimdiden kestiremiyor.. ;)

ツgöçmen_54 ツ

BAŞAK
Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar ona güvenir ve sevildiğini bilir.

:crybaby2: :crybaby2:
ilk cümle tam bana uymuş ..

beynâ

TERAZİ
Onun için çocukları eşinden sonra gelir. Ama, çok sevecen ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir.

hadi bakalım,bana da öyle geliyor.. ;D

๑ஐtek tabancaஐ๑

TERAZİ
Onun için çocukları eşinden sonra gelir. Ama, çok sevecen ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir.

Benim eşim çocuklarımdan sonra gelir  :suclu: Diğerleri tam ben  :tongue3:

cute552

BOĞA
Çocukları büyüdükçe biraz "tatlı sert" olsa da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. Yıllar içinde çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

RuHGuZeLi

ASLAN
Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.