:( imdaaaatttttt

Başlatan şipşip, 13 Şubat , 2013, 22:36:10

« önceki - sonraki »

şipşip

2 senelik  evliyiz canımcım bizde dedigin gibi  asla hakkımı helal etmem  inan bende cok agladım sabahlara kadar ama onun hiç umrunda degil tabi  evet cok seviyorum  ama kırıldımı kalbim düzelmez asla ! böylede bir yapım gülerim eglenirim ama içimde fırtınalar kopar  kimse bilmezz offf off ne olacak bölee bilmem valaa :( :(

♣ ђคtเςє ♣

rabbim sanada yardim ettsin canim ama sunu unutma gercekten isteyince hersey halloluyo bosanmayida bi kenara birak sorunlari halledebilicegine inaniyorum

ayy

14 Şubat , 2013, 01:12:53 #17 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2013, 02:36:20 ﻪկկ ❤ ☾
öyle hemen herşeye boşanmak olmazzzzzz :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
9.yılımızdayız her evde olur öyle şeyler hemen boşanıyoruz lafını çıkarmayın mıçınıxzdannnnn :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
herkes yerini bilsin konuşmasını bilsin karı karılığını koca kocalığını bilsin kolaya kaçmayınnnnnn :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
2 yıllık evlilik daha  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
iletişiminizi düzeltin ağzınızı düzeltinnnn :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
bizde öyleydik boşanıyoruz kelimesi kada b...k tan bi kelmie tanımammm çözüm bulmaya çalışınnnnn :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

bukadar sopa yeter :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

sinirle kalkan zararla oturur evlilikte en güzel çağlarınız sakin olun kuzum herşeyi konuşmayı öğrenin.eşlerinizin sizi anlamasını asla beklemeyin odun onlar siz dile getirmezseniz anlamazlar.ama öyle zoraki degil yahuuu erkekler çocuk gibi şekeri dayayın agzına sonra çomağı soksanızda haberi olmaz  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

zamanla kavgayı bırakın tartışmayacaksınız bile  ama emek ister evlilikte herşey kadar.ananızın evinde değilsiniz eşinizde değil tabi .herşey güllük gülüstanlık beklemeyin herzaman nasıl mutlu günleriniz olyorsa zor günlerinizde olacak gece gece beni kızdırdızın yahuuuuuuuuuuuuu :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
sakın küs kalmayın sakın ayrı yatmayın sakın dilinizi çok dışarı çıkarmayın.dışarı çıkaracağınız tek şey aklınız olsun .kadın isterse erkegi maymun gibi oynatır laaaaaa :caca: :caca: :caca: :caca:

şimdiki evlilikler çok çabuk yıkılıyor çok üzülüyorum çiftler kolaya kaçıyor maleef :sad1: :sad1: :sad1:
inanıyormusunuz boşanınca herşey daha kolay olacak yada başka bir erkek eşlerimizden daha mükemmel olacak :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
çok ince bir yoldur evlilik dengeli yürümesini bileceksin ki zeki olmayan kadın gösteremezsiniz bana yada herhangibir erkekten daha az zeki.emin olun aklınızı kullanırsanız siz bile şaşarsınız :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
ben ilk zamanlar eşimin beni analamsını ne istediğimi bilmesini isterdim beklerdim sonra gördümkü en duygusal en romantik en düşünceli erkek bile anlayamaz sıkıntınızı istediğinizi belli etmeye çalışmayın acık acık konuşun.hatta ütü yaparken bile eşleriniz sizin ne istediğinizi açıkca bilmeli.MÜNECCİM değil erkekler :director: :director: :director: :director: :director: :director:
eşiniz içkici ayyaş dayakçı çalışmayan beleşçi   yada eve bile ugramayan bir insanmı öyleyse yapacak bişey yok hemen BOŞANIN.
ama bunların dışında her sıkıntı aşılacak şeyler emek isteyen şeyler kendinizi kişiliğinizi zedelemeden zedeletmeden halletmesini öğrenin ayol.emin olun erkekler en çabuk kandırılabilen canlılar :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
yok ben kocişi sevmiyorum diyorsanız kolayı secin arkanızı dönün ve kaçınnn :director: :director: :director: :director: :director:
çok konuştum sabaha hepiniz bana küfredeceksiniz biliyorum :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

burcum

♣ ђคtเςє ♣

çok güzel konuşmuşsun ayşem vallahi  :alkış:

şipşip

:hello2: dün neler yaptınız anlatın bakıyım hani sevgililer günüydü yhaa  :basardim: :muzz: :k06: ;)

ayy

şipşipcim (adın ne kız senin unuttum) :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
tükkana gel topiş açmana gerek yok :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
muhabbet tükkanına gelirsien herkes rahatlıkla görür fıstıkk seniii :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nazlıyarim

ayşem seni tebrik ediyorum  :opucuk: döktürmüşsün canım  :opucuk: bide şu var laf sokmayın kocalar anlamaz o laf sokmalarından ben de ilk zamanlar beni anlamıyorsun seeeen diye ağlar zırlardım anam bi baktım açıklama yapmıyorum ki adam da haklı ben müneccim değilim sen söylemezsen ben nasıl anlarım diyordu vallahi  şimdi yırttım perdeleri sizde açık olun konuşun eşinizle ve sensin kelimesini ve ben benim kelimesini hayatınızdan çıkarın biziz var  :caca:  allahım hepimiziin yuvasını korusun ve kimseye ikinci nikah yüzü göstermesin  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Nevaa

Arkadaşlar bu forumu kimse kullanmıyor sanırım. Hiç kimse yok muhabbet yok.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

şerife Berat

Nevaa

Hoşgeldin canım :) Ben de çıkacağım birazdam :(
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

Nevaa

ben çıkıyorum görüşmek üzere