Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

kayısı bende yedim ama çareden çok dert oluyor şişkinlik oluyor davula döndü karnım dupalac vardı o ilk zamanlar fayda ediyordu ama artık mide agrısından başka birşeye yaramıyor

mavili

magnezi calsine var onuda doktora danışmadan içmek istemiyerum o biraz daha etkili ne korkunç bir sorun ya zaten bende hamilelikten önce de vardı bu sorun ama çok arttı irritabl barsak sendromu denen bir rahatsızlıgım var dogumdan sonra bakalım ne olacak

emosum

hmmm  ben hiç kabızlık için bişey kullanmadım  ama gecer canım bol sıvı tüketelim bide kayısı incir  ben bide çikolata diye düşünüyom nede olsa bazen ishal yapıyo care olur :k06: :k06: :k06:

mavili

şuan televizyonda zayıflama ve diyet önerileri içeren bir program var eskiden olsa yapışırdım televizyona dinlerdim bir güzel ve uygulamaya çalışırdım şimdi bakmıyorum bile amannnnnnnnnn diyorum şunun surası sadece 4 ay kalmış sonra istesemde yiyemeyecegim zayıflamak için  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

dondurmanın faydası olurmu acaba soguk ya birde süt içerikli geçen yaz işe yaramıştı

emosum

mavili

emosum

ayın 16 sında dr kontrolum var seker testi ve doppler yine bebişimi görmenin heycanı sardı beni şimdiden yaf :tongue3: :tongue3:

Annesinin_bitanesi...

Merhaba guzel anne adaylari ben geldim
kabizliktan sikayet ediyorsunuz sanirim bende de vardi o dert ama simdilik geçti gibi
hazir meyve sularindan elma suyu varya onu alip ocakta kaynatip biraz ilitip için inanin faydasi oluyor ne kayisi ne baska biseyden buldum çareyi ama bu elma suyu fayda etti bana tavsiye ederim...

emosum

merhaba hosgeldin

elma suyunu sıcakmı içmek gerekiyo canım
ben elma suyu cok içiyorum ama hep soguk

Annesinin_bitanesi...

canim sicak degil kaynadiktan sonra ilitipta içeceksin bana baya faydasi oldu inan sizede iyi gelir insallah

mavili

ilginç    denemek gerek

emoş çok sevindim canım benim şeker testi için erken henüz ama bana renkli dopler bakıldı üniversite hastanesinde

mavili

renkli doplerde kandamarları kan volümü ve bebegin kanlanmasına bakılıyor sanırım bende herşey normal çıktı biliyorsun canım bende koroid pleksusta kist oldugu düşünülüyordu vede bu trizonomi 18 in 3 tane oldugu anormal durumlarda oluyor bunun tipik diger belirtileri göbek kordonunda olması gereken 3 damar degil 2 damarın olması göbek kordonunda 2 arter bir de ven var trizonomi 18 de 1 arter 1 ven oluyor bunun  tespiti için erken bakıldı bana ama sorun yoktu

emosum

mavili

rica ederim canım sende yoktur eminim böyle bişey bu tür olgular tek başına olmuyor bir çok belirtiyle birlikte gösteriyor kendini