28 Mart , 2024, 13:39:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

boncuk gozlum güll dogum yapmis :)

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 23 Eylül , 2013, 18:05:09

« önceki - sonraki »

Balböceği

Kuzum çok çok geçmiş olsun   :-ooo o nasıl oldu öyle  :-ooo

Allah korusun, inşallah hemen iyileşir ayağa kalkarsın  :amin: Rabbim sabr versin  :amin:

Ya-semin

çok geçmiş olsun canım, Rabbim acil şifalar versin inşallah :amin: :amin: :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saolun kizlar insallah daha iyi olcam haftaya eve gidebilirmisim dedi doktorum sidik torbasiylan 2hafta yanimda tasicam bi o dert ama olsun cektiklerimden sonra ona sükrediyom.Rabbim herkese kolay
Dogumlar nasip etsin
:nazar: :nazar:

özlem0609

canım ömürlü olsun bebısın,sag salım saglıklı almıssın kucagına,senın ıcnde uzuldm,Allahdaha kotusunden saklasın,bıan once saglıgına ce cocuklarına kavusursun umarım,gecmıs olsun :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Amin cnm insallah Rabbim saglik versin yeter baska hicbisey önemli deilmis anladim

olvido

gül canım geçmiş olsun bu yaşadığın son sıkıntı olsun neyse oğluşunu kızını koklar sever bu günleri unutursun inşaallah
   güle güle büyüt hayırlı evlat olsun inşaallah  :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saol cnm insallah son olur evimde cocuklarimlan esimlen sagliklan huzurlan duruyum baska bisey istemiyom.Rabbim kolay dogumlar nasip etsin herkese ben cocuk daha istemiyom gözüm fena korktu Allah isteyenlere olmayanlara nasip etsin

iklima

gülcum yeni okudum.dr hatası değil mi bişey demediniz mi rabbim daha kötüsünden sakınsın
çok geçmiş olsun 2 kere ameliyat oldun yani öyle mi
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

:-ooo gecmis olsun nasil farketmemisler  :dontknow: yine de verilmis sadakan varmis Allah acil sifalar versin  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saolun kizlar doktorlar farketmedi ameliyattan cikinca zaten idrar torbasi vardi bende sadece torbaya kan geldi filan dediler gecer dediler iki gün sonra torbayi cikardilar benden bende wc gittimde bi damla isemeden fenalastim karnim tas kesildi gaz sancisi dedi hemsireler önemsemediler yani
Iki gün aciylan kivrandim en son dediler bi karnindan bakalim orda karnimda su gördüler acil hemen ameliyata alindim ve maalesef sezeryan yerim ikinci kez kesildi idrar torbam dikildi cok cektim Rabbim daha fenalarindan korusun
Ha bide sezeryana girmeden önce imza atiliyo burda basina gelebilcek kötü seyler tabi düsünmeden atiyon basima gelmez diye ama gelebilyormus malesef
Sonrasinda doktorlar sabah aksam basimdan ayrilmadi ama olan oldu
Oglum iyi sükür bende iyi olcam sali kontrolum var dua edin eve cikayim kizimi cok özledim
Rabbim size kolay dogumlar nasip etsin insallah

Balböceği

Tüylerim hop oturdu hop kalktı  :-ooo :-ooo allahım cidden daha beterinden korusun  :amin:

Ama Buda az değil yani  :honk: Allah şifa versin  :amin:

Tr'yi bilmiyorum ama burda da imza atıyorsun normal doğum Sezeryan farketmiyor..

İnşallah yakında iyileşir evine çıkarsın canım.  :amin:

ponçik

Cektigin acıyı ancak sen bilirsin, doktorlara gore hersey normal, gecer diyorlar isin icinden cikiyorlar  :-\
Tekrar gecmis olsun cabucak yuvana dönüp mis kokulu yavrularına kavusursun insallah  :amin:

iklima

yani insanlar hata yapabilirler ama zor bişey gerçekten 2.kez ameliyat olmak
imza olayı ne.saçma burda da mi öyle acaba bilmiyorum ben hiç
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saolun kizlar ikinci dogumum maalesef böyle olayli oldu ve ben normalde cesaretliyimdir aciya dayanirim ama bu olaylardan sonra pskilojim bozuldu en kücük agrida aklima kötü seyler geliyor birdaha ameliyat olmucam diye agladigim bile oluyo insallah bu hastaneden cikinca hersey geride kalcak :)
Türkiyede öyle bi kanun varmi arastirmak lazim bide nolur zevkine sezeryan yaptirmayin herseyin normali güzel ve saglikli

kelebegimm

Canım çok cok gecmis olsun Rabbim beterinden korusun  :amin: sezeryana zaten dogum deil normal bi karın ameliyatı diyolar ustune bide geçmeden tekrar kesilmesi cok ürkütücü  :icon_pale: :icon_pale:
İns salı gunü hersey normal çıkar evinize gecersiniz :opucuk:

]