2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ırmak184

iyiyiz cok şükür...hala kimsecikler yok  :dontknow: neyse...
inşallah kolay atlatırsın...benim kızım kendi bıraktıgı için hiç zorlanmamıştım  :D

tweety0555

gunaydın kızlar bız ıstanbuldan pazar aksamı döndük...dun okul aksamda camasır uyu derken anca fırsat oldu hersey coook guzeldı bana ıyı bır dınlenme oldu superdı...
mert allaha sukur artık hıc meme aramıyor salca ıle ısı cozduk...yemesıde gene az ama eskıye gore daha ıyı...
benden haberler boyle ben sayfalar ılerlemıstır bayaga demıstım ama durgunmus...

DER!N

Günaydın  :opucuk: :love9:

Hoş geldiniz Özlemcim sevindim güzel geçmesine hava kötü hala şansınıza soğuk.  :opucuk:

Elif kolay gelsin, Allah yardımcın olsun inş. sıkıntısız halledersiniz.  :opucuk:

Minecim  :opucuk: :opucuk:

NESRİN SES VER! :director:

--elif--

günaydın gülfer
sağol cnm iyi dileklerin için bugün 2. günümüz gece 3 kere uyandı kuzum ağladı uyudu  :-\
gelip başını omzuma yaslayınca içim parçalanıyor yaa ne zormuş  :'(

DER!N

İkinizin de iyiliği için koca kız oldu ne yapcak emip doğru düzgün yemek yesin  :laughing7:

nesrin_beyza&berrin

GÜLFERCİM BURDAYIM ARA SIRA UĞRUYORUM BAKIYORUM KİMSECİKLER YOK.

BERRİŞİM ÇOOOK ATEŞLİ BİRAZDAN DRA GİDECEZ. HAVALE GEÇİRECEK DİYE ÇOK KORKTUM :honk:

DER!N

Allah muhafaza, geçmiş olsun canım nesi varki haberim yok hasta mı oldu? Hayırdır inşallah!

zelis

Gunaydin kizlar...

Nesrincim Gecmis olsun canim , insallah hemencik iyilesir fistik kiz...

Sahra bizim Merve se hala yurumuyor , nerdeyse 15 aylik oldu ,  :dontknow: biliyorum 2 yasina kadar yolu var ama yinede artik yurusun istiyorum .. surekli elinden tuturaka yurumek istiyor , ama kendi basina ala cesareti yok, zaten tam dengesi de yok gibi , bakiyorum arada masanin kenarindan tutarken ellerini birakiyor sonra turuyor , kendince deneme yapiyor gibi  ;D

--elif--

Alıntı yapılan: DER!N - 26 Nisan , 2011, 11:45:19
İkinizin de iyiliği için koca kız oldu ne yapcak emip doğru düzgün yemek yesin  :laughing7:
:icon_thumright:  :icon_thumright:
demii yaaabla olacak çağa geldii  :laughing7:

AککORTįє

nesrincim çok geçmiş olsun canım  :opucuk:

zeliha merak etme yakındır yürümesi

ırmak184

zelişcim cesaret edemiyor demekki..deneme yapa yapa yürüyecek kuzum...bizimkindende yürümesini hiç beklemiyorum ama bir anda bıraktı kendini  :)
nesrincim gecmiş olsun canım  :opucuk:

zelis

dediginiz gibi beklemedeyiz  ;D artik kizin keyfine kaldik...
cadi kiz  :love8:

nesrin_beyza&berrin

Arkadaşlar teşekkürler. Rabbim kimseye yaşatmasın. Tonsilite büyük insanlar bile dayanamazken bebeğim o kadar zorlanıyor ki anlatmaya kelimeler yetmez. Hala ateşi var.  :crybaby2: Öğlen 39,8di. İğne vuruluyoruz. En kısa zamanda iyileşiriz inş.

DER!N

:amin: canım, ama bazı durumlarda minikler bizden dayanıklı olabiliyor bak gör bir iki güne iyileşmeye başlayacak Allahın izniyle Rabbim dermansız dert vermesin, gözlerinden akan bir damla yaşa dayanamıyoruz Rabbim gani gani sabir versin herbirimize, metanet ihsan eylesin.

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥ - 24 Nisan , 2011, 20:25:21
cok gecmis olsun sahracim yeni okudum ben eskisi gibi fpruma pek ugramiyorum...ancak haberim oldu...

salaklar yaaa yaptirma bidaha skain bagir kiz salaklar ya cocukda degil essek kadar insnada denesinelrr
çok sağol canım :opucuk: