muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 16 Ocak , 2010, 15:09:23
bende elletmem pastalarımı :k06: :k06: :k06:

fazla gösterion olmazki canım can bu çeker atliicaz valla üstüne bak

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
.   

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

dun esıme bunun kırmızısını yapmısdım dogum gunuydu :k06: :k06: :k06:ama 2 kısılık kucukdu :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

nılda kıs falımda ne cıkdı sole bakem hade :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

___kıymık___

kız sakın selcanın fıncanıyla benımkını karıştırma
benımkınde pembe ruj lekesı var unutma :toothy10:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 16 Ocak , 2010, 15:13:40
dun esıme bunun kırmızısını yapmısdım dogum gunuydu :k06: :k06: :k06:ama 2 kısılık kucukdu :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

afiyet olsun allah huzur versin mutlu seneler olsun  :love3:

:flowers: :flowers:
.   

___kıymık___

kızlar sıteyı yıne sapık başmış  :-ooo :-ooo :-ooo
sız halaa pasta yıyın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ...sema... - 16 Ocak , 2010, 15:16:28
kız sakın selcanın fıncanıyla benımkını karıştırma
benımkınde pembe ruj lekesı var unutma :toothy10:
karıştırmam merak etme senin fincan figürü farklı

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ...sema... - 16 Ocak , 2010, 15:17:52
kızlar sıteyı yıne sapık başmış  :-ooo :-ooo :-ooo
sız halaa pasta yıyın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aaa nerde kısss geeçen böcüee dadanmıştı

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
.   

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: Nilda - 16 Ocak , 2010, 15:16:53
Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 16 Ocak , 2010, 15:13:40

afiyet olsun allah huzur versin mutlu seneler olsun  :love3:

:flowers: :flowers:
:amin: :amin: :amin:tsk canım

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

valla bana sapık dadanmıyo ıtıyom ben :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:kıs falıma baksana benım fıncanda ruj yok ben ruj surmem dudaklarım ruj surmus gıbı zaten :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

___kıymık___

beraber aynı yastıkta 60 yıl geçırırsınız ınsallahhh :nazar:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ...sema... - 16 Ocak , 2010, 15:21:39
beraber aynı yastıkta 60 yıl geçırırsınız ınsallahhh :nazar:
yıl onemlı degıl huzur saglık olsun her zamanda allahıma dua ederım allahım ya aynı anda ölelım yada ben ondan once :amin: :amin: :amin: :amin:benım annanem ıle dedem 15 gun aryla ölmuslerdı a.r.e :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ Nilda♥ღ

16 Ocak , 2010, 15:24:51 #73 Son düzenlenme: 12 Mart , 2012, 16:47:02 ღ♥ Nilda♥ღ
kıs ne gördüm bilionmu üç tane bebiş biri sana biri babaya hemde kopyası birideeee tam görmedimm
sırtı dönük

.   

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: Nilda - 16 Ocak , 2010, 15:24:51
kıs ne gördüm bilionmu üç tane bebiş biri sana biri babaya hemde kopyası birideeee tam görmedimm
sırtı dönük

attın ama tutturamadın ben allah ızın ederse 2 tane ısdıyom ya ıkız olsun yada tek tek bı kız bı oglan :amin: :amin: :amin: :amin: