28 Mart , 2024, 12:28:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Cananim pasasina kavustu cok sukur

Başlatan KasrıCinan, 05 Eylül , 2013, 07:40:43

« önceki - sonraki »

FİGENN

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canan,rabbim tüm isteyenlere versin inş  :amin:

๑ஐtek tabancaஐ๑

hayırlı olsun oğlun canım Allah analı babalı büyütsün inş.  :amin: bol sütlü gazsız günleriniz olsun  :amin:

Bluegirl

Allah analı babalı büyütsün   :amin:
Hayırlı evlat olsun inşallah  :amin:

kuzucuk

canancım hayırlı olsun canım  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  Rabbim analı babalı büyütsün,darısı başımıza  :amin:  :amin:  :amin:

xxcansuxx

Allah razı olsun kızlar güzel temenniler için yavaş yavaş alışıyoruz inş. çok gazı olmaz

tuba evet ya bende öyle diyodum kolay olur 2. ama zor geldi bana dr kalsa birkaç ıkınmada geldi ama o çıkmadan önceki acıyı hala unutamadım neyseki geride kaldı  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :love9: :love9:

rusta

epeydır siteye bakıp cıkmaya fırsatm oluyodu canancm allah kızına,oğluşuna uzun ömür nasip etsin sağlıkla huzurla inş. canm

xxcansuxx

Alıntı yapılan: rusta - 11 Eylül , 2013, 13:19:10
epeydır siteye bakıp cıkmaya fırsatm oluyodu canancm allah kızına,oğluşuna uzun ömür nasip etsin sağlıkla huzurla inş. canm
:amin: :amin: :amin: :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Eylül , 2013, 22:50:53
selam kızlar
Allah razı olsun güzel dilekleriniz için hepinizden  :amin: :amin: :amin: rabbim hepinizin gönlünün muradını versin :amin: :amin:

evet paşam kollarımda ve korkutmak gibi olmasın ama 1.den zor geldi
gece sancım geldi düzensiz 5buçukta hast gittik yolda suyum geldi...
5 cm açıklık var dediler 7 cm kadar kendi sancım sonrası suni sancı
9da da oğluş geldi 3500 gr doğdu  :nazar: :nazar:
şimdi evimizdeyiz çok yorgunum ağrım var dikişler çok berbat yatıp uyucam inş. öpüyorum sizleri  :sleepy1: :sleepy1: :opucuk:
maşallah paşama  :nazar: ama herşey geride kaldı dimi  :k06: demek ki sen kızda kolay doğum yaptın  :nazar:

Dikişlerinde 15 günü var hemen iyileşiyor, inşallah hemen toplanırsın  :love9:

xxcansuxx

öyle edam herşey geride kaldı dikişlerimde bir iyileşse o anı anlatmadıkdan sonra aklıma gelmiyor malum kadınların doğumu erkeklerinde askerlik maceraları bitmiyor  :k06: :k06:

ben bu sefer lohusalığımı bilemedim hiç kimse yeni doğum yapmışım gibi  davranmadı bana  :dontknow: :dontknow:

EMEL 26

:nazar: :nazar: :nazar:
gözün aydın canım :k06:
rabbim sağlıklı uzun ömürler versin  :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖