BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

adalet

iyi aksamlar kizlar
ben diger forumdan sevim.adalet in arkadasi.iremsev
bugun butun gun adalet leydik.bayagi bi gezdik.adalet cok yoruldu.ama artik kararli,yuruyerek kilolari verecek :toothy10: :tongue3:
su an cocugu emziriyor.selami var size. :flowers:
hepinize iyi geceler

ღ°cerenay.♥.

kankam yorgunluktan kalkamıyomusun yoksa :k06:bende dolanıp duruyodum gelirsin diye ama uyku ağır bastı kaçıyorum .

sevim sende adalete selam söyle , senide bekleriz buraya ;)

adalet

kanka iyi geceler cok yorulduk bende sevime diyorum sayfamiza gel bizim kizlar cok sicakkanlilar  :hieyt:

kizlar hepiniz supsiniz yorumlar yarina kalsin misafirime ayip olmasin  :k06:

Almiş'inAnniş'i

canım dünüşüm nasıl da korumuş gelinini  :opucuk:

sunaycım ticker ı yapmışsın  :aferin: o linki profil den imza bölümüne yapıştırırsan eğer her mesaj yazdığında onu da gömüş oluruz, aynı bizimki gibi  :icon_thumright:

burcucum daha ne yapacaktın allah aşkına, emir epeyce izin vermiş sana  :k06: eline koluna sağlık

adaleeetttttt demek sende buluşmalar falan filan haaa... oh valla biz günler öncesinden haber veriyoz hatun sürpriz yapıyo  :caca: neyse resimlerinizi ekleyin de affedeyim bari  ::)

nagiş sen gelebilecek misin kadıköydeki buluşmaya  :hello2:

Almiş'inAnniş'i

söylemeyi unuttum!!!
diğer sayfaya yazmışsınız ki; buraya niye yazmıyoruz diye... kızlar alper yakında 6 ayını doldurcek zaten ve sonra da sırayla bizimkiler... ben zaten sabırsızım biliyorsunuz, bütün sayfaları zamanından önce açıyorum  :k06:

burcu-emir

aslıhan hiç yamuk yapar mı emir alper'e  :D aman be pek bi korurmuşsunuz gelininizi hanımefendi .ama gelin süper onu diyeyim  :icon_thumright:
adallleeeeeeeeeet kız sevimle buluştunuz demek,hayırlı olsun.sevimi buraya da bekleriz.
sunaycım hoşgeldin aramıza  :flowers:

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-rain - 13 Eylül , 2007, 01:06:14
iyi akşamlar arkadaşlar,
çok ama çok güzel geçen bir günün ardından sayfamıza geldim ki amanııınn bizim kızlar pek bi hızlı çıkmış,resimleri yükleyivermişler bile   :D
benim içinde çok güzel bir gündü canlarım.nagihan,remziye artık sanal değil gerçek buluşmaların kyfine vardık,devamını dilerim (hemde en yakın zamanda) teşekkürlerinizle beni utnadırdınız,keşke daha fazla ikramlarda bulunabilseydim,ama Emir bey ancak bu kadarına izin verdi.
ayrıca kızlar Naz çok tatlı bir bebek,resimlerinden daha güzel (almişi daha önce zaten görmüş ve bayılmıştım) adalet bacım ya sen ya ben kaçırmayalım bu kızı,bak aslıhan hızlı çıktı almişi kaptı.ama aslıhan benden demesi,senin gelin emirin elini bugün 2 defa tuttu,gelin elden gidiyo,haberin olsun  :k06:
evet ayrıca süper teyze deniz'e bayıldık,hatta oğlum bir tek onun kucağında pek bi mutluydu (-ki ilk defa gördüğü kişilere pek yüz vermez) denizcim bizimde teyzemiz olur musun,çok tatlısın  :love8:
tadı damağımda kalan bu buluşmanın devamı olması dileğiyle. :love9:
burcucum deniz bu süper teyze lafına bayılacak. akşam eve geldiğinde emiri anneme anlata anlata bitirememiş. ikiside birbirlerini çok sevdiler demekki  :-[

nagihan

kadıköy buluşmasını anlatın bakalım. ne zaman falan filan. izin alırsak babamızdan neden olmasın? ama bu sefer araba ile gelmem. dün otoban o kadar kalabalıktıki. kamyonlar, tırlar birde bayan oldumu sıkıştırıp duruyorlar. kadıköye trenle daha kolay gelirim.

semra

resimler cok güzel cikmis kizlar :icon_thumright:cok sanslisiniz ne güzel bulusmalar yapiyorsunuz :love9:offfff kiskandim sizi simdi  :caca: :binkybaby: :opucuk:

Deniz-believe

selamlar efendimmmm.....fotoğraflarınızı gördüm...çok güsel olmuş...valla...bu arada burcucum teyze olurum tabikide bayıla bayıla :muzz: :hello2: :hieyt:EMİR 'e bittim ben.bayıldım...bu arada herşey için teşekkür ederim harikaydı herşey.ablamın yanında olmak için geldim hani  naz a arabada bakmak için ama iyki gelmişim iyki hepinizi tanımısım...çok güseldi bayıldım hepinize...çok sevdim...işallah bidaki buluşmayı pazartesi yaparsınız çünkü benim izin günüm pazartesi :-\ hepinizi çok öpüyorum.bende giricem vakit buldukça.hoşçakalın....DENİZ
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

burcu-emir

iyiki gelmişsin deniz...valla seninle tanışmak,nagihanla ve remziyeyle tanışmak kadar zevkliydi  :flowers:.bende arada izmite geliyorum,sizi ararım görüşürüz  :hello2: canım asıl ben size teşekkür ederim,geldiniz evimizi şenlendirdiniz ,bizi çok mutlu ettiniz. en yakın zamanda tekrar görüşelim.keşke ramazana bu kadar yakın görüşmeseydik de sık sık bir araya gelebilseydik.  :-\
semracım sende buralarda olsan görüşsek çok güzel olurdu. :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: Deniz-believe - 13 Eylül , 2007, 15:21:49
selamlar efendimmmm.....fotoğraflarınızı gördüm...çok güsel olmuş...valla...bu arada burcucum teyze olurum tabikide bayıla bayıla :muzz: :hello2: :hieyt:EMİR 'e bittim ben.bayıldım...bu arada herşey için teşekkür ederim harikaydı herşey.ablamın yanında olmak için geldim hani  naz a arabada bakmak için ama iyki gelmişim iyki hepinizi tanımısım...çok güseldi bayıldım hepinize...çok sevdim...işallah bidaki buluşmayı pazartesi yaparsınız çünkü benim izin günüm pazartesi :-\ hepinizi çok öpüyorum.bende giricem vakit buldukça.hoşçakalın....DENİZ
denizcim bizde seni çok sevdik  :opucuk: gel kız sık sık hem evlilik hem çocuk alıştırması yapmış olursun  :k06:

Alıntı yapılan: nagihan - 13 Eylül , 2007, 14:10:28
kadıköy buluşmasını anlatın bakalım. ne zaman falan filan. izin alırsak babamızdan neden olmasın? ama bu sefer araba ile gelmem. dün otoban o kadar kalabalıktıki. kamyonlar, tırlar birde bayan oldumu sıkıştırıp duruyorlar. kadıköye trenle daha kolay gelirim.
nagiş tam gün belirlemedik ama trenle süper kolay gelirsin  :icon_thumright:

burcu bu arada sende emire kısmet buldun baksana deniz çok beğenmiş. verirsin büyütür sonra da evlenir türkan abla gibi  :ehi:

Deniz-believe

valla çok alemsin ya  :ehi:
aslında şölede olabilir ben 3 sene sona evlenmeyi düşünüyorum.kısmet tabi..evlendikmi hemen bi kız yapayım...emir alır artık benim kızı...oğlunuza talibim burcucum....
ya bu arada size isminizle hitap ediyorum ama umarım sorun olmaz altı üstü 26 yaşındayım ama gencüm ben anacım :ehi: :ehi:27 oldukmu yandım ama sanki birden yaşlancam gibi geliyor :ehi: :k06:
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

adalet

selam kizlar hepinizin ramazani hayirli olsun ben bugun oruc tutum basarirsam hepsini tutacam

gelelim bulusmanizza hepiniz fistik gibisiniz ama ama yegnlerime bayildim masallah allah nazrdan korusun onlari cok guzel olmuslar
cegirge sen cok kilolu deyilsin gulben ergen gibi baldirlarin biraz genis  :k06:
razi hele sen hic konusma nerde kilolusun
nagiscim sende bir tanidigima benziyon akraba olmiyakmi  :k06:

benle aslihana yazik bizde seneye bulusacaz insallah tabiki sizinlede

razicim ben kimseyle bulusmadim arkadasimin esiyle benim esim arkadaslar biz daha turkiydeyken msn den gorusuyorduk burda sik sik bana gelir ben ona giderim carsiya cikariz 4 aydi turkiydeydi ondan gorusmiyorduk ben biriyle bulussam size soylemezmiyim ask olsun

burcu-emir

verdiiimm gittti
senden iyisini mi bulucam denizcim...beni de tanıdın kaynanalık yapmam emin ol  ;) remziyenin dedği gibi hep gel biz seni ço sevdik,evlilik eğitimi verürük sana  :k06: