ÇİKOLATALI KREP TARİFİ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 18 Ekim , 2010, 01:37:35

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bak kaç gecedir yemiyordum bugun yedim  :-\
en iyisini yapıyosun yeme kepek ekmegi al burda olsa bende alırım da yok  :-\
ipmi atlasam napsam yedigimi eritim hemen :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 18 Ekim , 2010, 03:50:26
bak kaç gecedir yemiyordum bugun yedim  :-\
en iyisini yapıyosun yeme kepek ekmegi al burda olsa bende alırım da yok  :-\
ipmi atlasam napsam yedigimi eritim hemen :k06:
sende kılolu degılsın genç oldugun için çabuk yakıyorsun ..tabı saglıgımız için  yoksa bende de kılo yok ılerısı için çok ıyı canım ..ozellıkle adet donemleınde tutamam kendımı krıze gırıyorum onun dışındakı gunlerde çok dıkkat edecem soz verdım kendıme  ;D

βαlκιz

bende adet başlamasına yakın ve bittikten sonra tatlı krizi oluyo yeni bitti ya tutamadım kendimi çikolatalı yaptım yoksa yemiyodum orda duruyodu çikolata  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

βαlκιz

:ehi: :ehi: bende diğer konuya yazdım yapsammı diyee çikolatasız ama  :ehi: çok acıktım
ben sabah kahvaltı yapmadım öglen bişey yemedim akşam birazyemek yedim onla duruyorum acıktımmm

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

SEN BILIRSIN ÇOK AÇSAN  ::) BEN TUTUYORUM KENDIMI
SABAH ERKEN KALKACAM YINE ...BU SEFER KAHVALTI YAPACAM ÇUNKU ÇOK ACIKTIM  :sad1:

βαlκιz

napsam napsammmm hamur işi istiyo canımmmm kilo almaktan da korkuyorum  :-\
2-3 kilo verdim ne güzel birazdaaha versemm

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ŞİMDİLİK IDARE EDECEK KADAR BISEY YESEN DOAMTES DOGRA PEYNIR EKMEK FALAN..YARIN YEE DIYECEMMM AMA DIYOSAN BENI KESMEZ ALIŞTIM HAMUR İŞİNE O ZAMN YEE AFIYET OLSUN ..KILON YOKKI SENINN  BEN GORMUYORUM YANİİ

βαlκιz

bilmemki napsamm  :k06: :k06:
kilo var ama 2 kilo bile yetti bana vermem yüzüm için yüzüm inceldi hemen  :hello2:

βαlκιz

canım ben çıkıyorum
bişeyler atıştırim
gelirim belki
çocuklar uyuyalı çok oldu belki yatarım belki gelirim
gelemzsem iyigeceler şimdiden

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ✿BaLkIzz✿ - 19 Ekim , 2010, 04:51:02
canım ben çıkıyorum
bişeyler atıştırim
gelirim belki
çocuklar uyuyalı çok oldu belki yatarım belki gelirim
gelemzsem iyigeceler şimdiden
UYU CANIM VAKTINI DEGERLENDIR   ;)
BIZ YINE GORUSURUZ  :-*
ALLAH RAHATLIK VERSIN  :wave: :wave:

Balböceği

Sibosum eline saglik canim bende yapiyorum

cikolatali krep harika oluyor  :hungry:

derbeder

hiç yemedim. krep sanki peynirle filan daha iyi gidiyor gibime geliyor  :tongue3:
kiz kardesim yaptigi zaman oyle yiyoruz biz  :laughing7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°º•✿gülümse01✿•º°

BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...