Kızlar rica etsem bı hesaplarmisiniz

Başlatan niles1983, 15 Aralık , 2012, 11:31:05

« önceki - sonraki »

niles1983

Ya bı türlü beceremedim bide telefondan giriyorum pek anlayamadım. Çin takvimine gore bebeğimin cinsiyetini öğrenmek istiyorum ama Ocak ayında doğdum Ocak 8 <--- Ocak'ta doğanlar yasına 2 yas ekliyolarmis filan ben 29 yaşındayım 83 dogumluyum. Son adet tarihim 13 Ekim ekimde hamile kalmış oluyorum demi ?
Şimdi yas 29 hamile kalinan ay Ekim diyemi bakicam yoksa ,
Yas 31 hamile kalinan ay Ekim diyemi bakicam ikisinede baktığımda birinde kız birinde erkek cikiyo
Kızmı erkekmi bilemedim yardımcı olurmusunuz kızlar  :opucuk:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

ayy

tatlım senin erkek diyor..
bikaçtane takvime baktım ama ocak ayıyla ilgili bişey okumadım :dontknow:  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

niles1983

Canım Google Çin takvimine gore yas hesaplama yaz cikio Ocak ayında doğanlar 2 yas eklesin dio
Ocak ayında dogunca noluyosa :)

Balböceği

Ben hesaplarım şimdi bende otomatik hesaplama var  :muzz:

ayy

öyleyse kız çıkıyor tatlım sanırım doğru olan bu :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Balböceği

Çin takvime göre 31 yaşındasın doğumuna 7 ay var Nur topu gibi kızın olacak  :love9:

Öyle diyor  :k06:

Balböceği

Baktırmak isteyen varsa yazın buraya ben size bakarım hacılar  :ehi: :ehi:

ayy

Balböceği

ayy

Allah razı olsun canım benimmm :amin: :amin: :amin:
ama biz beceremiyoruz dr amca bi el atsın ondan sonra :amin: :amin: :amin:

beynâ

edaam,zamane gelinim :opucuk: :ehi: beni de bi hesapla bakayım 87 ekim doğumluyum ama eylülde hamile kaldım..acep ne ola ki?

Balböceği

Hacı dogum tarihini tam ver gunü de yaz, adet tarihiniz sadeçe ay olarak yazın  :opucuk:

niles1983

29 a gore erkek 31 e gore kız hangisine güvenim kiss tuhh keşkem Ocak'ta doğmayaydim be  :laughing7:

Balböceği

Alıntı yapılan: beynâ - 15 Aralık , 2012, 13:31:16
edaam,zamane gelinim :opucuk: :ehi: beni de bi hesapla bakayım 87 ekim doğumluyum ama eylülde hamile kaldım..acep ne ola ki?
Kız diyor hacı  ;D

Balböceği

Alıntı yapılan: niles1983 - 15 Aralık , 2012, 15:35:36
29 a gore erkek 31 e gore kız hangisine güvenim kiss tuhh keşkem Ocak'ta doğmayaydim be  :laughing7:
Benimki otomatik ölçüyor  :ehi: erkek fiyorsa erkektir  ;D