Canımla Cicim :)

Başlatan hüzünden_gelme, 29 Kasım , 2011, 22:47:13

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: lcy - 02 Ocak , 2012, 11:12:24
benimde var bir tanecik balığım sarı prensesim o benim çok sevimliler balıklar çok seviyorum  :hello2:

bende çok severım gene alacagım yakın bı zamanda ama fonusumu buyutmem lazım ılk önce  :k06: fanusta mı beslıyorsun olcay

Aytii

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 02 Ocak , 2012, 11:05:23
:hieyt: :hieyt: :hieyt:

Çok güzel olur bencede bacım bulasalım tabi  :hieyt: hafta sonu uyar bana .. körfezde akrabalarım var benim oraya gıderız arada.. sen ızmıtın neresındeydın dolphıne yakınmısın

ben Gölcüğe yakınım aslında ama oraya gitmiyorum çok nadir gittiğim

İzmiti tercih ediyorum

dolmuşla 40 dk içinde oradayım çünkü çok dolaşıyo

zaten numaranda var bende

ama mutlaka buluşalım  :occasion5:

hüzünden_gelme

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

oğuzuda getır hee sırf oguz ıcın gelırım zaten senle işim olmaz  :ehi: :ehi: (şaka)
sarı şekerımı goreyım  :love9: :love9:  telde de konuruz bulusacagımız bı gun pek bilmem izmiti artık gezdırırsın benı  :k06:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 02 Ocak , 2012, 11:13:40
benimde var bir tanecik balığım sarı prensesim o benim çok sevimliler balıklar çok seviyorum  :hello2:

bende çok severım gene alacagım yakın bı zamanda ama fonusumu buyutmem lazım ılk önce  :k06: fanusta mı beslıyorsun olcay

yok tatlım bende akvaryum var bende daha önce 4 vardı ama birbirlerinin yüzgeclerini yediler sadece bir tane kaldı  :-\ yine almak istiyorum ama yazın faliyete gecireceğim :hello2:

Aytii

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 02 Ocak , 2012, 11:19:16
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

oğuzuda getır hee sırf oguz ıcın gelırım zaten senle işim olmaz  :ehi: :ehi: (şaka)
sarı şekerımı goreyım  :love9: :love9:  telde de konuruz bulusacagımız bı gun pek bilmem izmiti artık gezdırırsın benı  :k06:

:ehi: :ehi:
çok beklersin ozaman canım  :ehi: :ehi:

Oğuz gelemez ki öyle dolmuşlarla getiremem hemde bu soğukta  :-ooo

onu ancak biraz büyüyünce görürsün artık  :k06:

şimdilik anasıyla idare et  :laughing7:

hüzünden_gelme

Vazgectım o zaman gelmıyorum ben  :ehi: :ehi:
ama ben oğuzuda ıstıyordummm  :crybaby2: :crybaby2: neyse artık bırdahakı sefere :opucuk:
ne yapalım artık anası kaldı elimizde onunla ıdare ederız hiç yoktan  :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 02 Ocak , 2012, 11:39:30
ama ben oğuzuda ıstıyordummm  :crybaby2: :crybaby2: neyse artık bırdahakı sefere :opucuk:
ne yapalım artık anası kaldı elimizde onunla ıdare ederız hiç yoktan  :ehi: :ehi:

anası taş taşş görünce unutacaksın Oğuzu  :tongue3: dermiiişiiimmm  :ehi:

biz bi ön buluşmayı yapalım Oğuz sonraa  :k06: :opucuk:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: lcy - 02 Ocak , 2012, 11:19:50

yok tatlım bende akvaryum var bende daha önce 4 vardı ama birbirlerinin yüzgeclerini yediler sadece bir tane kaldı  :-\ yine almak istiyorum ama yazın faliyete gecireceğim :hello2:

yazın daha bı keyıflı oluyor evet  :hello2: :hello2: akvaryum bende istiyorum aslındaa  :hieyt:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 02 Ocak , 2012, 11:41:51
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 02 Ocak , 2012, 11:39:30

anası taş taşş görünce unutacaksın Oğuzu  :tongue3: dermiiişiiimmm  :ehi:

biz bi ön buluşmayı yapalım Oğuz sonraa  :k06: :opucuk:

:k06: :k06: :k06:
kimselere değişmem oğuzumu anası isterse kaya olsun  :ehi:

evet evet bi ilk olsun  a artık  :hello2: :hello2:

Aytii

arabayla gelsem Oğuz gelirdi ama arabayı alamam babası izin vermez İzmit trafiğinde çok öküz var  :laughing7:

benle idare etçen  :caca: :ehi:

hüzünden_gelme

tamam o zaman fazlada sıkıntıya sokmak ıstemem sizi  :opucuk: baska bıgune daha söz ver o zaman oğuzla bırlıkte  :love9:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 02 Ocak , 2012, 11:42:13
Alıntı yapılan: lcy - 02 Ocak , 2012, 11:19:50

yazın daha bı keyıflı oluyor evet  :hello2: :hello2: akvaryum bende istiyorum aslındaa  :hieyt:
ben evimin bi kenarında akvaryum olunca kendimi rahatlamış hissediyorum tavsiye ederim canım küçükte olsa bi akvaryum al derim :icon_thumright:

hüzünden_gelme

olcay eklesene sende bakayım akvaryumuna merak ettım nasıl belkı bende alırım  :k06:

kuzucuk

22 Ocak , 2012, 00:36:00 #28 Son düzenlenme: 22 Ocak , 2012, 00:37:31 kuzucuk
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 29 Kasım , 2011, 22:47:13
Uzun zaman önce çekmıstım fotolarını ama buraya eklemek bır turlü nasıp olmamıstı  ;D

Aslında 5 Tanelerdi ama ne yazık kı artık 2 tane kaldılar  .. 2 tane kalınca bende adlarını CANIMLA CİCİM KOYDUM  :k06:

Yaklasık 10 -11 aydır beslıyorum canımla cicimi ilk aldıgımda bayagı bır küçüktüler ama bıraz buyuduler sanki  :love9:

canım balıkların gerçekten çok ciciymiş  :nazar: benim de 2 tane balığım var 6 aydır bakıyorum bazen okula götürüyorum çocuklarım çok seviyor ben isim koymamıştım ama öğrencilerim birine  Aliş birine de benim ismimi koydu  :nazar:  :k06: