Canımla Cicim :)

Başlatan hüzünden_gelme, 29 Kasım , 2011, 22:47:13

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

29 Kasım , 2011, 22:47:13 Son düzenlenme: 02 Ocak , 2012, 09:30:30 g10ca
Uzun zaman önce çekmıstım fotolarını ama buraya eklemek bır turlü nasıp olmamıstı  ;D

Aslında 5 Tanelerdi ama ne yazık kı artık 2 tane kaldılar  .. 2 tane kalınca bende adlarını CANIMLA CİCİM KOYDUM  :k06:

Yaklasık 10 -11 aydır beslıyorum canımla cicimi ilk aldıgımda bayagı bır küçüktüler ama bıraz buyuduler sanki  :love9:

βαlκιz

:D balıkları çok seviyorum beni müthiş rahatlatıyorlar izlemeye doyamıyor insan ama büyük akvaryum olucak  :laughing7: bu ara aklımda almak ama çocuklar akvaryumu devirir falan diye korkuyorum  :icon_scratch:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

çok güzel stres attırıyolar gulsah al aslında akvaryumda daha iyi olur sıkı sıkı tembıhle bısı yapmazlar heralde o zaman  :k06: :k06:

βαlκιz

bişey yapmazlar aslında ama nolur nolmaz akvaryum var balık almam gerekiyor  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

eee akvaryumunda varmıs bence hıc durma al çok severler cocuklarda yemlerını atarlar arada  :love7: benım aldıklarım balık gayet uygun fıyat japon balıkları benımkıler

βαlκιz

bakim dogum günü hediyesi olarak cocuklara balık alabilirim  :k06: ??? :love9: :love9: :love9: küçük almam yaa büyük alırım küçük çok aldım ölüyorlar  :y25:

hüzünden_gelme

AYY EVETT KÜÇÜK ALMA  :sad1: BENIMKILER 5 TANEYDI SIMDI IKIYE DUSTULER :crybaby2:

DOĞUM GÜNÜNDE GÜZEL BI HEDIYE OLUR ONLARA  :hello2: :hello2: NE KADAR KALDI DOĞUM GÜNLERİNE

βαlκιz

çokk az kaldı 18 ocaaakkk    3 yaaaaaaşş olucazzz :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hüzünden_gelme

Vayyyy çok az kalmısssss  :basardim: :basardim: :basardim: bayagı buyumuslerr  :nazar: :nazar:  ücüncü ne zaman gelıyoy  :k06: :k06:

βαlκιz

heran gelebilir  ;D :ehi: :ehi: :ehi: :tongue3: şaka tabikiii

daha çoook var önce bi hayallerimi gerçekleştirim dee sonra üçüncüü inşallah

Aytii

çok güzeller maşallahhhh onlara  :love9: :nazar:

hüzünden_gelme

Aytii

canımm bu sayfa yeri değil ama aklıma geldi  :k06:

biz yakın sayılırız

sen İzmite gidiyosundur hafta sonları mutlaka ::)

bi ara ayarlayalımda ikimizinde gideceği bi günü buluşalım  ::)

görümcem gelecek buraya bi hafta sonu çıkarız Dolphin'e gideriz demiştik. eğer istersen sende gelirsin bi görelim birbirimizi şöyleee  :k06:

hüzünden_gelme

:hieyt: :hieyt: :hieyt:

Çok güzel olur bencede bacım bulasalım tabi  :hieyt: hafta sonu uyar bana .. körfezde akrabalarım var benim oraya gıderız arada.. sen ızmıtın neresındeydın dolphıne yakınmısın

<<<peri masalı >>>

benimde var bir tanecik balığım sarı prensesim o benim çok sevimliler balıklar çok seviyorum  :hello2: