Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

GüLBaKıŞLıM

sıvaslımdan haberı olan var mı????
[URL = http://lilypie.com] [/url]

DEFNE---ADA

bayanlar selam

sezeryan hakkında bilginiz varmı? ne yapıcam bilmyrm. 39 hafta oldu, açıklık yok ama doktorumda 1 haftalık seminere gdyr. bende onun olmasını istyrm bilmyrrrrrmmmmmmmm

DİLVİN

Alıntı yapılan: DEFNE---ADA - 20 Mayıs , 2010, 22:02:05
bayanlar selam

sezeryan hakkında bilginiz varmı? ne yapıcam bilmyrm. 39 hafta oldu, açıklık yok ama doktorumda 1 haftalık seminere gdyr. bende onun olmasını istyrm bilmyrrrrrmmmmmmmm

canım benım oğlum 42 haftalık doğdu
bende normal ıstıyordum
açıklık olmayınca sezeryan dedıler
bende sezeryan olmadım
eve geldım sancım başladı normal yaptım

hatta hastaneye gittiğimde 1cm açıklık vardı
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

selmay

:hieyt:oleyyyyyy sivaslimi listeden cikardiniz mi arkadaslar ,,, dogum yapmis da hastaneden bile cikmissssssss

HOSGELDIN  GUZELLER GUZELI ECRIN MELIS EN SONUNDAAA::::::::

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kizlarr sonunda dogum yaptim cok sükür..

sali günü gece saat 1:45de suyum geldi hemen ambulans cagirdik 13 saat sanci sonucuda 18 mayis 2010 öglen saat 14:41 de  ECRIN MELISIM dünyaya merhaba dedi... :love9: :love9: :love9:   daha ayrintili snra yazarim dogum hikayemi bugün yeni eve geldim cok yorgunum ve her yerim agriyor kizlarr...

hepinizi kocaman öptüm darisi tüm listedekilere  :amin: :amin:

betüs26

sevil canım hadi gözün aydın sonunda aldın meleğni kucağına ne güzel allah analı babalı büyütsün inşallah hşkayeni heyecanla bekliyoruz canım ikinizide öpüyorum  :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

°o.O євяυ O.o°

21 Mayıs , 2010, 00:58:09 #10416 Son düzenlenme: 21 Mayıs , 2010, 19:21:58 hüseb(ebuş)
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN

yasemelis...........................0_erkek

aselsare...............................0_kız 

melek_..................................4                                         

betüş.......................... 6_erkek

melis26..............................9     

sheida.....................................14

bahar..................................17_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤               

cumba..................................18_erkek                                                                         

iremcemre (gules) ...............31-erkek               

yasmin35..............................30_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................33_ erkek     

elifyus................................34_kız                                                                                                             

Gülbakışlım........................40_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................41_erkek                                       

pınar.....................................60_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................64_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................72_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)       

nermin.................................75-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................82_erkekim         

arzuhatem.................................82_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................94     

saide_melek...........................96_erkek

zamansiz...................................103_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................103_kız

gülfer ................................111_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................113 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................119_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................135 

Sebahat................................136_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................146_erkek                (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................152 _kız       

hüseb....................................160               (Allahım hayrlısyla bebeğimi kucağıma da alim) 

havuç...................................170              (seni çok seviyorum bebeğim)

çiğdem.................................183

balböceği..............................230

eliiif.......................................246

Rabis.....................................248

rabisi de yazmayı unutmayın bayanlar yeni ekledk onu da taze anne

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°o.O євяυ O.o°

gözünaydın sevilcim  :hello2: :hello2: :hello2: betüşcm az kaldı bu arada sana ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

GÖZÜNAYDIN SEVİLCİM ...RABBİM ANALI BABALI BÜYÜMEYİ NASİP ETSİN :amin:

:love9: :love7: :love9:

.:.Zamansız.:.

hemşom benim en sonunda   :hello2: :hello2: :flowers:

rabbim sağlıklı sıhatli , analıu babalı büyütmeni nasip etsin...

hadi bakalım gözün aydın , darısı başımıza  :occasion14:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

gozunaydın canım benım heyecanlı bekleyısın son buldu sonunda :) şimdi tadını cıkar bakalım bebegının ıyıcene öp kokla :) allah analı babalı büyütsün ,uzun ömürleri olsun,saglıgı sıhhatı yerınde olsun,anneciğini hiç üzmesinn ecrin melis :) :nazar: :amin: benım oglan 3 gun fark attı senin kıza abisi olduu :) :laughing7:

Pınar86

:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

eliiif

kızlar nasıl hesaplıyosunuz gününü yaa ben beceremedim benim daha çok yeni ondan mı hesaplayamadım en son 16 nisanda adet oldum kızlar benim kaç hesaplaya bilen warmı acaba???

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hepinizden allah razi olsun darisi tüm istiyenlere rabbim herkese hayirli dogumlar nasip etsin... :amin:

hepinizi kocaman öptüm  :opucuk: :opucuk:

Rabis

249 nasil gececek?:)))
:)