FATMA ANAMIZIN ELİNİ BİLEN VARMI?

Başlatan masalım, 26 Kasım , 2010, 22:23:02

« önceki - sonraki »

Aytii

okadar kıçımı yırttım getirsinler bana Mekke'den diye

geldi ama elimde patladılar  :ehi: neyseeeemmm artık başka bişeye kullanırım bende

semsen24

Rahmetli Anneannemde bana vervişti hamileliğimde ama bana kullanmak kısmet olmadı ikisinide sereyan ile yaptım. Keşke Normal yapsaydımda kullanabilseydim. Normal doğum kadar iyisi yoktur herhalde. İlk başta biraz sıkıntı yaşanıuor ama sonra her açıdan daha kolaylık oluyor.
Sema&Sena

Dilara Ebrar

bende biliyorum bu bitkiyi.doğum başlasın diye içmiştim son haftamda.ama tık yoktu malesef.suya ıslanınca acaip açılıyor.vardır bi hikmeti mutlaka.kısmet ikinciye artık.teyze kızı yapmıştı onda işe yaramış
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

deniz28

kızlar bu otu hamile kalamayanlar da kullanıyormus bilginiz var mı bu konuda.. ablamın arkadasının annesi umreye gitmişti o getirmiş 4 kişiye vermiş üçünden hamile haberi almıs birine henüz ulasamamıs ablam bana da gönderecek merak ettim bu sekilde hamile kalan varmı??
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

nönü-2626

bende hacca giden yengemden istedim getirdi bu ottan ama kullanmasını bilemedim  :dontknow: yengem bir kişiye daha vermiş hamile kalması için bugün söyledi hamileymiş çok dua ediyormuş getirdiği için yengeme  :amin: :amin: banada dualarını okuyup çay gibi demle iç dedi  :)

Mavish

hamile kalmak icin nasil kullanilmasi gerekiyor bu ot ..... yani demlicez mi cay gibi? sonucta yumruk kadar bir ot o.... bilgisi olan var miiiii....

nönü-2626

evet canım aynı çay gibi demliyorsun çiçekleri açıldıktan sonra içiyorsun

nönü-2626

ama suya koymadan önce ayetel kürsi felak ve nas surelerini okuyup çiçeğe üfleyip öyle koycaksın

°º•✿gülümse01✿•º°

İlk kez duyuyorum böyle bir çiçek ismini
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

hira07