28 Mart , 2024, 19:59:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mama Sandalyesi Tavsiyesi

Başlatan menekşee, 14 Mayıs , 2011, 13:42:51

« önceki - sonraki »

zerrinplt

çok kullanışlı oluyor canım bence al

leylakarsu

Ben gerek görmedim mama sandalyesi almadım yani

mskrc37

senerkoy

merhaba henüz yeniyim ama benimde tavsiyeye ihtiyacım var, http://www.bebekchik.com/catinfo.asp?cid=142 sitesinde ekonomik mama sandalyeleri var ama çoğunun tekerleği yok, sizce tekerleklimi olmalı yoksa tekerleksizmi? korkuyorum tekerlekleri ile kardeşi onu iter diye :(

devrimtta

Benim bebek icin alsveris yaparken duzgun bilgi bulmak zordu o yuzden bu blogu actim bir bakin yenibebekgeliyor.blogspot.com

aysemtunalı

mama sandalyesi alırken nelere dikkat etmeli, diye nette arama yaparsnız birkaç yazı çıkıyor maddeler halinde baya yardımcı oalcaktır size..

defneozan

pilsanın var en ucuzu o su anda

Bad Cinderella

Chicco'nun çift kılıflı mama sandalyesini aldım. Mama sandalyesine sözüm yok, çok güzel, çift kılıflı, arkası yatıyor falan filan. Ama hiçbirşey düşündüğünüz gibi olmuyor. Sizin bebişiniz ona oturmamak için direniyorsa hiç birşey yapamıyorsunuz. Bizimkisi en fazla 3 ay oturdu. Şu anda mama sandalyesi alacak olsam gider İkea'dan alırdım, 50-60 arası birşeydi. Hiç olmazsa ucuz :) Ben şimdi bebeşim bizim oturduğumuz sandalyeye oturup bizimle birlikte masada yiyor. İlla biz ne yaparsak onu yapmak istiyor.
Daha da küçükken oturtarak yediriyordum. Yani hiç almazsanız çok birşey kaybetmezsiniz :)

denizaltunel

bence mama sandalyesi kesinlikle gerekli, beraber yemek yiyormuş hissini seviyorum. kucakta yedirmek kadar zor bir şey yok. beraberce yiyoruz sonra ben bulaşıkları yıkarken de oradan beni izliyor, daha yakınımda gibi oluyor. kiwi marka kullanıyorum ben çiçeksepeti uygulamasında indirimli satın almıştım, çok da memnun kaldım. güzel bir ürünü avantajlı satın almak da cillop gibi oldu:)
kiwi koala all in one ürün ismi. tepsisi çıkarılıp takılabiliyor, çok rahat temizlemesi. hem ayak basma platformu hem de sırt kısmı ayarlanabiliyor, her şekilde kullanılıyor.
bizimki büyüyünce de eşe dosta geçer o kadar sağlam:)

denizaltunel

bence mama sandalyesi kesinlikle gerekli, beraber yemek yiyormuş hissini seviyorum. kucakta yedirmek kadar zor bir şey yok. beraberce yiyoruz sonra ben bulaşıkları yıkarken de oradan beni izliyor, daha yakınımda gibi oluyor. kiwi marka kullanıyorum ben çiçeksepeti uygulamasında indirimli satın almıştım, çok da memnun kaldım. güzel bir ürünü avantajlı satın almak da cillop gibi oldu:)
kiwi koala all in one ürün ismi. tepsisi çıkarılıp takılabiliyor, çok rahat temizlemesi. hem ayak basma platformu hem de sırt kısmı ayarlanabiliyor, her şekilde kullanılıyor.

denizaltunel

bence mama sandalyesi kesinlikle gerekli, beraber yemek yiyormuş hissini seviyorum. kucakta yedirmek kadar zor bir şey yok. beraberce yiyoruz sonra ben bulaşıkları yıkarken de oradan beni izliyor, daha yakınımda gibi oluyor. kiwi marka kullanıyorum ben çiçeksepeti uygulamasında indirimli satın almıştım, çok da memnun kaldım. güzel bir ürünü avantajlı satın almak da cillop gibi oldu:) app'te ilk alışverişe indirim de veriyor.