28 Mart , 2024, 15:12:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BAYATLAMAYAN POĞAÇA

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 23 Ocak , 2010, 07:10:00

« önceki - sonraki »

βαlκιz

yine bu poçadan yapıcam ama kurabiyeden sonra üşendim  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

yine yaptım hamur mayalansın pişircem  :hungry: :hungry:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 16 Ekim , 2010, 02:18:10
yine yaptım hamur mayalansın pişircem  :hungry: :hungry:
acaba gulşah bu gece hangı kurabıye yada pastadan yapacak  ::)

bebişim616161

Alıntı yapılan: balkız - 19 Eylül , 2010, 22:47:34
eee bu nasıl bakın bakalım dünki hem kabarmamıştı hem ben ona yumurta sürmemiştim üstüne tarifte yazmıyodu ama şimdi sürdüm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
harika oldu yaa  :aferin: :aferin: :aferin: bana  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ımm gülşah vallahi ağzım sulandı poğacaları görünce dur bende kalkiyim bari cnm acayip çekti bee

gökse

ayyy benimde canım çekti valla.yapayım bende oğluma kızıma bayılırlar zaten hamur işine. :k06:

banu_fth

evde börek var ama yinede yapıcam balkız öle imrendirdin ki beni  :k06: :k06:

βαlκιz

Alıntı yapılan: eylül_üm - 28 Şubat , 2011, 21:05:40
evde börek var ama yinede yapıcam balkız öle imrendirdin ki beni  :k06: :k06:
:k06: :k06: ayy bende uzuuun zamandır yapmıyorum heee
yarın yapim barii  :k06:

βαlκιz

bugün yine yaptım :hungry: :hungry:

Uploaded with ImageShack.us

derbeder

bu pogaca biraz sekerli oluyor sanirim. bende yapicam bundan.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

çok güzel yap yapp :hungry: yumuşacıkkk

__nil__

bunun adını biz "tatlı maya" diye yapıyoruz.adı değişik geldi ama baktım aynısıymış..bu çok lezzetli oluyor ben küçükken çok severdim anneme de sık sık yaptırırdım...küçükken ben buna hatta "arı maya" derdimm :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bu annemle bizim arı mayamız yani...canım çekti akşama yapayım bari :hungry: :hungry:

βαlκιz

Lă_Tăhzen!

bende misafirim geldiginde çok sık yaparım bu poğaçadan pofuduk pofuduk çok guzel oluyor gerçekten Afiyet olsun balım

__nil__

Alıntı yapılan: βαlκιz - 15 Mart , 2011, 17:21:39
arı maya hee ;D

evettttt   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

valla fotolarla yaktın bizi gülşah gidiom maya almaya bakkalaaa....gelsinn kilolaarrr sen zayıfsın tabeee

derbeder

gulsah gercekten guzel gozukuyor foto  :hungry:

nil bizde tatli maya deriz bu sekilde olan pogacaya. birde sanirim pudra sekeri kullanmak daha iyi oluyor. ben pudra sekeriyle deniycem  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!