2012 Aralık 2013 Ocak - Şubat Doğumlu Bebekler

Başlatan MALATYALI44, 28 Şubat , 2013, 17:12:49

« önceki - sonraki »

MALATYALI44

28 Şubat , 2013, 17:12:49 Son düzenlenme: 02 Mayıs , 2013, 14:57:04 Emine
 :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:NERDESİNİZ KIZLA HADI YENİ ANNE OLARAK TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞALIM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

ZéynéP.SimAy

ben geldim canım benim kızım 10 Aralık doğumlu  :nazar: :nazar: :flowers: :flowers:
nasılsın kuzunla sen  :opucuk:

MALATYALI44

iyiyyiz cnm bnm senin ki abla olmuş o zaman biz 23 ocakta dogduk
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

ZéynéP.SimAy

maşallah kuzularımıza o zamann  :nazar: :nazar: :nazar:
nasıl geçiyor hayat kuzunla  :opucuk:

sukeyna

Bende geldim kızlar benim oğlumda 15 Ocak doğumlu, 3.400 gr ve 51 cm doğdu, bir aylikken doktora gittiğimizde kilosu 4.660 ama boyu 53 cm olmus henüz bana az gibi geliyor, sizde yazarsanız boylarını kilolarını kıyas yapabiliriz  :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

hg. canım  :opucuk:
oğlunun kilosudaq boyuda gayet normal canım  :icon_thumright: benim kızım 1 aylıkken 53 cm.di şimdi kuzum 2 buçuk ayı geçti şükür p.tesi kontrolümüz var bakalım ne kadar olmuş  :amin: :nazar:

sukeyna

Alıntı yapılan: AnneSinin AşKIııııııııı - 01 Mart , 2013, 16:02:37
hg. canım  :opucuk:
oğlunun kilosudaq boyuda gayet normal canım  :icon_thumright: benim kızım 1 aylıkken 53 cm.di şimdi kuzum 2 buçuk ayı geçti şükür p.tesi kontrolümüz var bakalım ne kadar olmuş  :amin: :nazar:
Hb canım, rahatladım biraz o zaman :D

Balböceği

ZéynéP.SimAy

sukeyna

Kızlar neler yapıyorsunuz , bebisleriniz nasıl? Oyuncak ne zaman alınır bebeklere fikri olan var mi :dontknow:

ZéynéP.SimAy

iyiyiz cnm şükür  :opucuk: siz nasılsınız  :opucuk:
cnm bende daah almadım biraz tutmaya faln başlası öyle alınır heralde şimdi anlamazlar heralde  :dontknow:

sukeyna

Altı aydan sonra almak mantıklı galiba, bakalım artık..
Bu arada İyiyiz cok sukur oğlumla , hece uykularımız düzene girdi altı saat uyuyor hiç uyanmadan haftaya da iki aylık olacagiz, sizin gece uykunuz nasıl uyanıyor mu?

ZéynéP.SimAy

oh sevindim paşanla iyi olmanıza  :opucuk: bu arada adı neydi paşamın unuttuumm  :icon_scratch:
cnm bizim uykumuzda düzene girdi gece 1 buçuk demeden dalmıyo uykuya sabah 6 olmadan uyanmıyo sonrada işte karnını doyurup yine uyuyo falan  :amin:

nescafe

merhaba kızlarr ben de geldim. benim kızım da 31  ocakta doğdu 3250 gr ve 49 cm doğduk. 1 aylık kontrolümüzde 4100 gr ve 56 cmdik. ben iki gün öncesine kadar sürekli sütümü sağıp veriyordum. o zaman gayet düzenli besleniyorduk ama şimdi emzirmeye başladım iki saate bir ağlıyor ve emiyor. çok şükür bizim şimdiden gece uykularımız düzenli yatmadan önce 11 12 gibi karnını doyuryoum gece uyanmıo bile hanım efendi ben sütümü ssağıp veriyorum 4 gibi sonra yine uyuyor sabaha kadar. bi de bu arada biz 12 günlükken yüksek ateş ve sarılıktan 6 gün hastanede yattık onun öncesinde kızım 3100 gr a kadar düşmüştü.

sukeyna

Alıntı yapılan: AnneSinin AşKIııııııııı - 07 Mart , 2013, 16:04:56
oh sevindim paşanla iyi olmanıza  :opucuk: bu arada adı neydi paşamın unuttuumm  :icon_scratch:
cnm bizim uykumuzda düzene girdi gece 1 buçuk demeden dalmıyo uykuya sabah 6 olmadan uyanmıyo sonrada işte karnını doyurup yine uyuyo falan  :amin:

Paşamin adı Ömer Yağız canım, senin prenses Simaydi dimi? Havalar ısınsa da dışarı çıkabilsek, valla kıs cocuğu cok zormus evlere tikildik kaldik :suclu: