Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

yaaaaaa   bu sen dogan bütün bebeklerler kızmıı  yaaa  bizimde kız  evet bende calışıyorumm  muhasebeciyim

emosum

hayırlısı olsun canım Allah analı babalı büyütsün tüm bebişleri bizede kolay dogum nasip etsin :amin:

sedaaaa

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin inşallah canım.senin iş de baya bi zor yawwwwwww.kafanı çok yorma hesaplara:)

emosum

evet öyle her işin var bi zorlugu işte ..kafam bazen almıyo yorgunluktan ama zaten 2 hafta sonra işten cıkmayı düşünüyorum  ;)

emosum

hamileliğin nasıl geciyor varmı senin bi sıkıntın

emosum

sedaaaa

benim bugüne kadar en ufak bir sıkıntım olmadı çok şükür.ve bazen bebeğin varlığından bile şüphe ediyorum:)senin nasıl geçiyor canım

emosum

benim iyi geciyor sadece arada bacaklarım uyusuyor bide cabuk yoruluyorum herseyden baska bi sıkıntım yok bide kilo alıyom ama onu verrim :k06: :k06:

mavili

buradayım emoşum geldim ama çok kalamayacagım eşim birkaç gündür bilgisayar hakkında katı kurallar koydu wyreles çok zararlıymış bizde hep kablosuz internet kullanıyorduk yarın kablolu modem alacagız o zaman eskisi gibi sık ugrarım şimdilik kısa kısa buradayım mesajda bahsettigin unutkanlıgı hallettim eşimle ilk önce fark etmemişim eşim gördü  problem yok teşekkürler öptüm canım  kızlarımız uzaktan uzaga aynı şeyleri giyecekler demek çok güzel canım kendine ve denize iyi bak iyi geceler :k06:

emosum

tamam canım anladım fazla özletme kendini gelll.....kızlarımız uzaktan uzaga evet aynı seyi giycekler ama  umarım bir gün yolumuz samsuna düşerse yada sizin istanbula geldiğinizde görüşürüz  :opucuk:

mavili

emosum

oozge

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRR BEN GELDİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :ehi: :toothy10: :k06:

:hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14:

YAWW BASTAN SONA KDR OKUDUMM BUTN SAYFALARIII NELER ATLATMIŞSINIZ AMAN AMANNNN COK ŞUKUR GERIDE KALDI HEPSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ :amin: :amin: :amin:

EEE ARTIK BEBİŞLER BUYUYOOOO AZ ZAMANDA KALDII OHHH OHHHHHH

EMOŞUMMMMMMMM CNM ARKDSIMMM DENİZİİİ ÇOK ÖP EMİİİ SMDIII GÖBÜŞÜNE EĞİLİRP ÖPERMISSINN :ehi: ÖPMEE ÖPME VAZGECTIM SMDIK YANAKLARI DA İSİLİK OLURRR

BASINDANNN OKŞAAA YTR BNA SMDLKK

MAVİLİMMMMMMMM
CANIMM ARKADASIM BENİMMM  SENDE HENUZ 2Cİ İSMINI BULAMADGIN ELAMIII COK COKKKK SEV  KOKLA BOL BOL EMİİİİ 

BEN HEP BURDAYIM ARTIKIMMMMM

HANİ İKRAMLAR HEEEEEEEE HUUUUUUU LAR MISAFIR GELDİ MISAFIRRRRRRRRR :director:

mavili

canım hoşgeldin sayfamıza renklendirmişsin burayı

evet hala ikinci isimi düşünüyorum kararsızım teyzesi ela da sana öpücük göndermemi istedi :k06:

ikramlar evde gel canım akşama misafir var çaya neler yaptım neler bilsen atlar uçaga gelirdin şincik :k06:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

emosum

özgecim hosgeldin sayfamızaaa  vallahi ben bebişimi zaten egilip öpemiyom ama babası öper gelince :k06:

mavişim sen nasılsın degiştirdinmi net baglantısınıııı  bu arad benim haftaya carsamba kontrolum var yarında gidip ikinci doz asımı yapıcam haftaya ben tam 28 hafta yani 7 aylık oluyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk: