2010 Aralık - 2011 Ocak - Şubat Doğumlu Bebekler ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:03:01

« önceki - sonraki »

dilengisk

Alıntı yapılan: veliff - 13 Ekim , 2011, 21:29:39
Alıntı yapılan: dilengisk - 13 Ekim , 2011, 20:28:52
Alıntı yapılan: veliff - 12 Ekim , 2011, 11:17:38
ayyy maaşallah cnm bnmm yaa kuzuya da bak çoookk tatlı olmuş dilekkk  :nazar:  :nazar:  :nazar:
cnm nasıl yaptılar sünneti lokal uyuşturdular dimi?

sagol teyzesi ben de talhayı cok merak ediyorum hic gormek nasip olmadı valla bigun inşallah gorurum bende:)

cnm lokal yaptılar ama hafif mayıstıran bi surup da verdiler biraz sersemleten daha az hareket etsin diye bi suru yerle gorustum genel anestezi yapıoruz dediler o yuzden cok korktum ayy bide pahalıydı ki sorma 2500 tlden asagı yer bulamadım bende uskudarda hospital turk die bi hastane var orda yaptırdım 225 tl ve cok memnun kaldım doktoru tekbir getirerek besmeleyle kesti cok hosuma gitti valla

aa sen hiç mi görmedin cnm talhayı hayret?? koyarım bi ara karşılaşınca cnm görürsün bnm yaramaz sıpayı..
cnm ben medipolde doğum yapmıştım orayı düşündüm yaptırırım diye ve sordum lokal yapıyolar ordada 300 tl ye.. ama sen memnun kaldıysan hospital turk ede bi bakarım..

ya peki sen medipolden memnun kaldınmı bende simdi oraya basladım ama  bilemiorum doktorun kimdi?

veliff

Alıntı yapılan: dilengisk - 13 Ekim , 2011, 22:42:06
Alıntı yapılan: veliff - 13 Ekim , 2011, 21:29:39
Alıntı yapılan: dilengisk - 13 Ekim , 2011, 20:28:52
Alıntı yapılan: veliff - 12 Ekim , 2011, 11:17:38
ayyy maaşallah cnm bnmm yaa kuzuya da bak çoookk tatlı olmuş dilekkk  :nazar:  :nazar:  :nazar:
cnm nasıl yaptılar sünneti lokal uyuşturdular dimi?

sagol teyzesi ben de talhayı cok merak ediyorum hic gormek nasip olmadı valla bigun inşallah gorurum bende:)
cnm lokal yaptılar ama hafif mayıstıran bi surup da verdiler biraz sersemleten daha az hareket etsin diye bi suru yerle gorustum genel anestezi yapıoruz dediler o yuzden cok korktum ayy bide pahalıydı ki sorma 2500 tlden asagı yer bulamadım bende uskudarda hospital turk die bi hastane var orda yaptırdım 225 tl ve cok memnun kaldım doktoru tekbir getirerek besmeleyle kesti cok hosuma gitti valla

aa sen hiç mi görmedin cnm talhayı hayret?? koyarım bi ara karşılaşınca cnm görürsün bnm yaramaz sıpayı..
cnm ben medipolde doğum yapmıştım orayı düşündüm yaptırırım diye ve sordum lokal yapıyolar ordada 300 tl ye.. ama sen memnun kaldıysan hospital turk ede bi bakarım..

ya peki sen medipolden memnun kaldınmı bende simdi oraya basladım ama  bilemiorum doktorun kimdi?

evet cnm çok memnun kaldım doğumdada çok ilgilendiler gerçi geceydi benden başka doğum yokru ama hep geldiler gittiler yardımcı oldular doktorumda çağırınca hemen geldi gece 1 buçukta yaptım doğumu.. bahar çağlar benim doktorum çok tatlı bi kadın.. sen kime gidiyosun?

Balböceği

Selam kızlar nasılsınız hakan dişleri 6'ladı  :nazar: :nazar:
hergüne yeni bi diş çıkarıyor  :k06: 4 yukarda 2 aşağıda  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ekim , 2011, 10:47:51
Selam kızlar nasılsınız hakan dişleri 6'ladı  :nazar: :nazar:
hergüne yeni bi diş çıkarıyor  :k06: 4 yukarda 2 aşağıda  :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: mısır patlağı gibi pıt pıt çıkıyor mu bal oğlun dişlerini maşaallah ona  :k06: :nazar: :nazar:

dilengisk

ayy edacım hayırlı olsun incileriniz valla bizde farkında olmadan 2 ledik:) alttan 2 tane incimiz var artık...

elifcim ben de cevahir tekcan a gidiyorum bizim apartman komsumuz die gerizekalı acıbademe gidiyodum ben ama dogumdan snra sigortam olmasına ragmen bi fatura cıkardılar bize mahkemelik olduk kime ne kakalarlarsa seklinde davrandıkları icin ben de cok sinirlendim ama 10 senelik dr umu degiştirdim o biraz zor bakalım alısabilecek miyim bu doktora her ne kadar tanıdık olsa da ne biliiimm

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar. ben de fırsat bulup bakamıyorum buraya  :'(
eve yorgun geliyorum biraz uyuyoruz yağmurla. sonra da yemek oyun derken akşam oluyo.

edacım hayırlı olsun yeni dişleriniz
tatilin iyi geçiyodur inşallah
hakanı öptüm

dilekcim sizin incileriniz de hayırlı hayırlı olsun
darısı bize  :laughing7:

bizimkinin de çenesi çok düşük hiç susmuyo
hatta şuanda bile  :cussing:

ama artık sürünüyoruz
en tembel benimki çıktı valla  :k06:
sürekli bıdı bıdı bişeyler anlatıyo
dişleri kabarmış gibi ama anlıyamıyorum pek  :dontknow:
sabah o uyanmadan çıkıyorum  :'(
geldiğimde çok özlemiş oluyo atlıyo üstüme kuzum  :-\
sarılıyo yüzümü yiyo  :k06:
buna da şükür yarım gün çalışıyorum
gerçi m. e. bakanımız tüm gün yapacakmış  :k06: ama inşllh olmaz  :amin:

herkesi öpüyorum bebişlerinizi de
iyi akşamlarrrr  :hello:

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

selam gulsahcım yerim ben yagmuru maşallah bak emeklemeye başlamıs bnm tembel kendini komando sanıo kollarının ustunde accık oda 2 3 deneme gidiyo snra tum dunyayı tasımıs sırtında sanki yorgun yorgun yuzume bakıo...ama bizimde cenemiz hic susmuyo hee bide otururken sarkı soyluorum popoyu one arkaya oynatıo bnm oyuncu cok komik oluo

yerde battaniye ustune yorgan serdik salonumuzun ortasında boleee sefil bi goruntu :)  yer yumusak die emeklemio dio annem ama halıda soguk oluo ya icim rahat etmio gerci bnm haylaz battaniyelerin dısındaki yerlerde gezmeyi tercih edio arkamı donuyorum parkenin ustunde bide sırıtıo bana yaptıgı iyi bişeymiş gibi

cok tatlı oldu cooookkkk hepimizin kuzularına maşallah

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

veliff

Alıntı yapılan: dilengisk - 16 Ekim , 2011, 16:50:06
ayy edacım hayırlı olsun incileriniz valla bizde farkında olmadan 2 ledik:) alttan 2 tane incimiz var artık...

elifcim ben de cevahir tekcan a gidiyorum bizim apartman komsumuz die gerizekalı acıbademe gidiyodum ben ama dogumdan snra sigortam olmasına ragmen bi fatura cıkardılar bize mahkemelik olduk kime ne kakalarlarsa seklinde davrandıkları icin ben de cok sinirlendim ama 10 senelik dr umu degiştirdim o biraz zor bakalım alısabilecek miyim bu doktora her ne kadar tanıdık olsa da ne biliiimm

hayırlısı olsun cnm biliyorum o doktoru hoş bi bayan :) olsun alışırsın yaaa acıbadem gerçektende kazık yanii hiç gerek yok ben 1 gece yattım hastanede,doğum ve bebeğin bakımıyla beraber 1.300 fln ödedik yanlış hatırlamıyosam ve çok da memun kaldım ilgilendiler doğumdan sonrada her çağırdığımızda geldiler.. hele talhayı doğduğunda giydirriken fln camın arkasından izlemişler annemler o yeter yanii herkes bayıldı :D
yaa maaşallah iskendere o da talha gibi oynak demek :) bizimkide kapı gıcırtısı duymasın hemen sallanmaya başlıyo otururken , ayakta, emeklerken hiç farketmez :d ama hala diş yok :( sıralıyoruzda epey ama canı isterse :D bende ne kadar yere bişi sersemde gidiyo parkenin üstüne kapı köşelerine oturuyo sıpa yaa bunlar hep yaramaz valla :D

Balböceği

Selam arkadaşlar, çok saolun hakketen mısır gibi patlatıyor dişleri  :nazar:
Hepinizi çok öptüm, 13 14 günüm geçti şu 15 gündür yerdemiyim göktemiyim bilmiyorum  :crybaby2:
Hakkımda hayırlısı olur inşallah..  :amin:

Dilek'cim incileriniz hayırlı olsun inşallah hakan gibi döktürür dişleri..
Yinede maşallahımız var  :nazar: turp gibi  :k06:

Gülşah en tembeli hakan bacım 9,5 aylıkken çıkardı baksana deyzesi  :k06:
Maşallah yağmura k.bakmayın fazla taküp edemiyorum net hala bozuk  :-\

Emine

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Ekim , 2011, 00:48:35
Teşekkürler emine  :flowers: o zaman bizim konumuzu buraya taşı sana zahmet  :k06:
Doğumdan sonra olan kısım 6 aya kadarki zamanınızı paylaşmanız içindi 6 ayını dolduran anneler kış bebeği anneleri buradan devam edecek. Yani o konu ayrı bu konu ayrı. İleride ilk 6 ay neler yapmışızsınız bakmak istediğinizde o bölüme gidip bakarsınız.

duygusu

selam anneler nasılsınız?? selenım 10.ayı bıttı 2 dısımız var:D:D 

dilengisk

maşallah duygusucum bal kızımıza...

bizde keyifsiziz bu ara 2 gecedir saat bası kalko uyuyamıo dgru duzgun istah da yok dis gelio sanırım cok uzuluorum yoruluorum sarsılıorum...

edacım hakkında hayırlısı olsun uzulmekle eline bişley gecmio kaderinde olanı yasıosun dur bakalım bi test yap da insallah bosuna endişeleniosundur

ama varsa da uzulerek onu da etkilersin o yuzden rabbine sıgın hayırlısını iste

haberdar et bizi

optuk

dilengisk

kızlar bu arad yarın oglumun dis bugdayını yapıcam cok kalabalık olmadan yaptım hazırlıklarımızı cok seker kurabiyeler aldım işte bide ufak tefek ikramlar hazırladım bakalım oglusumun onune de steteskop, bilgisayar, telefon, kalem kitap hesap makinesi koycam baska ne konulur ki akıl versenize....

Balböceği

Test yaptım negatif çok şükür  :hello2: :hello2:
dilek'cim hayırlı olsun diş buğdayınız  :love9: ben acele etmiştim denemeye yapıp dagıtmıştım  :ehi:
yapmayı düşünmüyorum kısmet doğum günümüze inşallah  :amin:
2 gün sonra 10. ayı bitirecez bizde  :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gözün aydın edaaa  :muzz:

dilek valla bizimkiler makas tarak falan da koyuyodu.terzi ya da berber olsun diye  :ehi:
seninkiler biraz teknolojik olmuş  :k06: bence onlar yeterli  :icon_thumright:

ayyy bizim de çıksın da biz de yapalım  yaaa
fotoğraf koymayı unutma buraya dilek
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: