29 Mart , 2024, 01:03:38

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

yardımmm :(

Başlatan ツgöçmen_54 ツ, 17 Mayıs , 2012, 13:55:52

« önceki - sonraki »

muhribe

çöş deme camları kapat nükhet. açık cam buldu mu dinazor bile girer bu memlekette  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kayınvalidemin yazlığına da yarasalar dananmıştı... oğlum sopayla yarasa kovuyordu... ben de saklanacak yer arıyordum :ehi: :ehi:

ben de internetten baktım  yazlık için ultrasonik kovuculardan almayı düşünüyorum (yılan, köstebek)
veterinere sorayım işe yyarıyorsa alacağım...

Balböceği

yuh mutfak dolabına he  :-ooo

Vay be çok enteressan  :ehi:

Ama bana kedi mi hatırlattı benim kedim vardı

Bir gün kayboldu megersen sen git yan komşunun

Vitrinine çık enikle oraya  :ehi: sonradan komşu geldi neler saydı bize  :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ay koptummm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: birgün annemin evde annem beni aradı nüket gel evde ördek var diye alla alla bacadan düşmüş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

vitrinden başka yer bulamamış mı?   :ehi: :ehi: :ehi:

bacadan leylek düşmesi gerekmiyor mu?  :k06: :k06:

muhribe

bacadan noel baba düşer  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

-nükhet acil eve gel salonda yabancı koca göbekli bi herif var  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: annem tırsakidir de herşeyi hep ben hallederim :sad1:

DENİZGÖZLÜM81

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:ördeğe çok güldüm  birkerede bizim mahallede kedi çoktu sen odaya gir dolabın içinde annemin beyaz elbisenin üzerine uzan bebişlerini doğur annen diyor bi ses geliyor sonra araştırdık aklımıza elbiseler gelmiyor bir baktık kedi bebişlerini elbiselerin üzerine doğurmuş annem çıldırdı  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

nazlıyarim

benımde mutfagımın ıcıne gırıyorlar yasemın kombımın ustune tunemıslerdi gecen gun zor cıkardım dısarı eşşek kadar martı cok burda onların hep yuvalarını bozup yavrularını çalıp yiyorlar.güvenli bir yer arıyorlar annemınde balkonunda acelyası var her sene toplamda 8 tane yavru cıkarıyorlar onun içinde :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

çıtır anne

benimde kedim var evde bildiğiniz üzere
gardolbın içinde yer yaptı kendine doğurmak için :k06: :k06:
mecbur boşalttım orayı
ama gece biz uyurken doğurmuş
kapımız kapalıydı her yer kan revan   :-ooo :-ooo
evinde doğurmuş biri ölmüş  :crybaby2: :crybaby2:
4 gün sonra tekrar doğurdu yine evinde yine bi tanesi öldü  :crybaby2:
sonra yatak odasının kapısını açık görünce ağzına aldı aldı taşıdı
2 yavrusunuda 1 ay gardolabın içinde yattılar  :k06:
çok zor günlerdi  :k06: :k06: