Facebook Kullanımı Hakkında

Başlatan βαlκιz, 07 Ekim , 2010, 15:34:31

« önceki - sonraki »

βαlκιz

video paylaşmak istiyorum ama olmuyo yapamıyorum nasıl oluyo  :dontknow:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

http://facebookvideoindir.gen.tr/ facenin video sitesi ordan link alır yapıştırırsan açılır canım..

her video ordada oluyor ;)

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

sağol ayşe
ama kendi videolarımı nasıl paylaşcam olmuuyo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

βαlκιz

мiŁenα.

--elif--

29 Mart , 2011, 09:25:36 #6 Son düzenlenme: 04 Nisan , 2011, 09:58:47 g10ca
arkadaşlar yeni facebook hesabı açtım
ama tam bilmiyorum
mesela biri adımı yazıp girdiğinde duvarım,fotoğraflarım,bilgilerim ve arkadaş  olarak ekle yazısı çıkmasın istiyorum bunu nasıl kısıtlayabilirim  :dontknow:

мiŁenα.

hesap-gizlilik ten canım..

Aytii

ben kullanırken hesabımdan gizlilik ayarlarından yaptım bu dediklerini ve arkadaşlarımın arkadaşları bile profilimi göremiyodular. yani arama çubuğunda ismimi yazsalar bile çıkmıyodum hiç. sen ayarlara bir gir oradan halledersin bu sorunu ;)

Lă_Tăhzen!

hesap gizlilik ayarları ve sayfa acılınca kucuk yazıyla orda  Ayarları gör yazıyor ordan daha detaylı kısıtlama yapabilirsin

--elif--

çok teşekkürler kızlar  :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

KIZLAR KONUYLA ALAKASI YOK AMA

BİŞEY SORUCAM

PC YA CD TAKIYORUM Bİ SAYFA ÇIKIYOR

AVSE DENE YERDEN AÇILIYOR AMA TIKLIYORUM AÇILMIYOR NASIL YAPABİLİRİM BİLEN VARMI

DAHA ÖNCE ÇOĞU KEZ BURDAN AÇTIM AMA ŞİMDİ OLMUYOR

--elif--

kızlar yeni bir facebook hesabı açtım yalnız ayarlar değişmiş sanki pek bişey anlamadım duvarımdakileri yaknızca arkadaşlarım görsün istiyorum nasıl yapabilirim  :icon_scratch:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bayanlar facebook hesabını açamıyorum

Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor
Sitedeki bir sorundan dolayı hesabına şu anda ulaşılamıyor. Bunun kısa sürede çözüleceğini umuyoruz. Lütfen birkaç dakika sonra tekrar dene

bu şekilde bir yazı var...sizde de böyle bir sorun var mı?

oslemturgay

Alıntı yapılan: happines - 20 Ekim , 2011, 21:26:40
bayanlar facebook hesabını açamıyorum

Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor
Sitedeki bir sorundan dolayı hesabına şu anda ulaşılamıyor. Bunun kısa sürede çözüleceğini umuyoruz. Lütfen birkaç dakika sonra tekrar dene

bu şekilde bir yazı var...sizde de böyle bir sorun var mı?

ben şuan facedeyim canım bende bi sorun yok