Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

evet biz eşimle fanatik fenerliyiz ama ben bebiş oldugu için gidemedim bebişimizde şimdiden fenerli  :ehi: :ehi:

mavili

hmm demek maç bilem izliyorsun hatta maça da gidiyorsun vay be erkeklerin fanatizmine alışkınım da sen şaşırttın beni kıssss
sen fenerli zıbın takımı da alırsın denize  :hieyt:

emosum

evet evet onu eşim alıcak benim almama gerek kalmaz

bide benim çalkıştıgım yer kola turka ya sponsor maç biletleri bedava gelio :muzz:

mavili

kıs valla bak yine şanslı bir yönünü söyledin daha ne istiyosun hep 4 bacak üzerine maşallah :nazar:

emosum

mavili

emosum

mavili

emosum

uyu kız sende bebişinle yarın buluşacaksın tabi heycanlısın

emosum

mavişim ben yatıyorum yarın senden iyi haberler bekliyorum öptüm canım iyi geceler :opucuk:

mavili

canım sanada iyi geceler bende yatıyorum artık yoksa eşim bilgisayarı yasaklayacak bana yarın olsun istiyorum artık biran önce kızımı görmek istiyorummmmmmmmmmmmmmmmm

iyi geceler byby

emosum

mavişim ne yaptın bugun doktorda anlatmıcanmı kız :opucuk:

mavili

canımyoktun sayfada o yüzden bişey yazmamıştım   iyi degilim  emoşcum beynindeki görüntüler netleşti ve kist oldugu anlaşıldı saglı sollu 2 taraflı kist doktor beni fakülteye sevk etti salı gününe randevu aldım ne umutlarla gitmiştim ben bebegim kıpır kıpırdı yavrum iyiş olduguna inanmak istedim ama biliyordum iyi degildi ama hep içimden iyi olmasını diledim
kızım şimdi bekleyecek benimle tek dilegim bu kistlerin büyümeden giderek küçülüp yok olması aksini düşünmek bile istemiyorum Allahım bu nasıl sınavdır böyle ama inanıyorum kızım ve ben bu sınavı geçecegiz  :( :(

emosum

:y25: :y25: :y25: :y25: olamaz ya canım üzülme yinede cok gecmiş olsun bitanem dualarım seninle zaten aksini düşünme emin ol iyilesecek yok olucak üzülme sen

mavili

aklımdan ne doktorun söyledikleri nede kızımın görüntüsü çıkıyor

fakültedeki prof. bakalım ne diyecek dualarınıza ihtiyacım var yarın işe gidecegim şimdi çıkıyorum canım kendine iyi bak :wave: